• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Rękawice powlekane robocze Ogrifox

OGRIFOX LTD to ceniony brytyjski producent rękawic, mający swoją siedzibę w Londynie. W swoim asortymencie posiada liczne rodzaje rękawic ochronnych i roboczych.

Rękawice powlekane nitrylem Ogrifox

Wykonane z dzianiny, powleczone warstwą nitrylu w całości, lub w ¾ w części chwytnej. Rękawice powlekane  nitrylem w całości mogą występować w wersji ze ściągaczem lub sztywnym mankietem. Nitryl gwarantuje doskonałą ochronę przed olejami, smarami, benzynami, oraz wieloma innymi tłustymi substancjami. 

Rękawice powlekane gumą Ogrifox

Rękawice Ogrifox wykonane są z przyjemnej dzianiny. W części chwytnej pokryte warstwą gumy, gwarantującej dobry pewny chwyt. Niektóre modele  posiadają gumę o chropowatej fakturze - są to doskonałe rękawice robocze budowlane. Przeznaczone głównie do prac w budownictwie, transporcie, prac na magazynie, itp.

Rękawice powlekane lateksem Ogrifox

Wykonane z poliestru, zwieńczonego ściągaczem. Część chwytna pokryta warstwą lateksową. Rękawice powlekane lateksem są dostępne również w wariancie lateksu o chropowatej strukturze. Są bardzo wytrzymałe, elastyczne i doskonale dopasowujące się do dłoni. Zapewniają mocny chwyt.

Rękawice powlekane poliuretanem PU Ogrifox

Uniwersalne zastosowanie. Trzon rękawicy Ogrifox wykonany został z poliestru. Z zewnątrz rękawice roboczepowlekane poliuretanem PU w części chwytnej. Gwarantują duży zakres ruchów i dobre czucie w trakcie prac wymagających precyzji. Sprawdzają się w pracach przy montażu, na linii produkcyjnej, w mechanice, na magazynach, na budowach itp.

Rękawice skórzane Ogrifox

Wykonane z wysokiej jakości skóry koziej w części chwytnej oraz z tkaniny w strefie zewnętrznej. Zapewniają wysoki stopień ochrony. Wyposażone w ściągacz. Rękawice robocze skórzane są przeznaczone do prac budowlanych, monterskich, transportowych itp.

Rękawice antyprzecięciowe Ogrifox

Trzon rękawicy antyprzecięciowej wykonany z trwałej tkaniny HDPE. Rękawice robocze antyprzecięciowe Ogrifox powlekane są poliuretanem, odpowiednio grubym. Obie te warstwy gwarantują właściwości odporne na rozcięcia przez ostre przedmioty. Mają uniwersalne zastosowanie w większości czynności, przede wszystkim do prac z materiałami metalowymi, szkłem oraz ostrymi narzędziami. 

Rękawice bawełniane Ogrifox

Wykonane w całości z bawełny. Mankiet wyposażony w ściągacz. Ich zastosowanie to przede wszystkim wkład do większej rękawicy, np. skórzanej typu A. Sama rękawica bawełniana zapewnia doskonałą mobilność dłoni, dzięki dobremu dopasowaniu. Główna zaleta to przyjemny materiał i oddychalność na wysokim poziomie.

Rękawice lateksowe Ogrifox

Do wielokrotnego użytku. Rękawice lateksowe wykonane z gumy – lateksu. Wnętrze pokryte pyłem bawełnianym, zwanym folkiem dla wygody wkładania oraz wyjmowania, a także zapobiegania poceniu się dłoni. Rękawice Ogrifox są przeznaczone do prac z substancjami chemicznymi np. detergentami i środkami piorącymi. 

Rękawice lateksowe jednorazowe Ogrifox

Przeznaczone dla medycyny, farmacji, farmakologii, rolnictwa, ogrodnictwa, kosmetologii, fryzjerstwa, gastronomii, policji, itp. Rękawice jednorazowe Ogrifox wykonane w całości z lateksu, pokryte od wewnątrz pudrem. Każda rękawica lateksowa pasuje na prawą i lewą dłoń.

Rękawice nitrylowe jednorazowe Ogrifox

Jednorazowe rękawice nitrylowe dedykowane osobom uczulonym na lateks. Przeznaczone dla medycyny, farmacji, farmakologii, rolnictwa, ogrodnictwa, kosmetologii, fryzjerstwa, gastronomii, policji, itp. Wykonane w całości z nitrylu, bez pokrycia pudrem. Każda rękawica Ogrifox pasuje na prawą i lewą dłoń.

Rękawice ocieplane Ogrifox

Uniwersalne rękawice robocze zimowe. Trzon rękawicy ocieplanej Ogrifox wykonany z pętelkowej przędzy akrylowej. Zapewnia ona ciepło dłoni w chłodniejsze dni. Wierzchnia warstwa chwytna powleczona lateksem. Gwarantuje ona dobre czucie i mocny stabilny chwyt.


Pełną ofertę rękawic roboczych i rękawic ochronnych marki OGRIFOX znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Optimum BHP oraz w naszej hurtowni mieszczącej się w Tychach. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609893792 lub mailowy na adres sklep@optimumbhp.pl

Zapraszamy