• Kategorie
  • Szukaj

Buty VM Footwear - obuwie robocze buty bhp na podeszwie Michelin sklep bhp

Jedną z nowości w ofercie naszej hurtowni bhp stanowi oferta marki VM Footwear. Nasi klienci cenią markę za doskonałą jakość, dobrej jakości obuwie oraz szybką realizację zamówień.  Nas, jako dostawców artykułów bhp urzekła jakość oferowanych przez markę produktów. Buty VM to oferta dla klientów ceniących jakość i komfort.

Buty robocze budowlane VM Footwear - trzewiki robocze - buty s3 i buty s1p

Wśród modeli znajdziemy wiele modeli butów budowlanych, które sprawdzają się w ciężkich warunkach. Bardzo popularne są modele butów S3. Warto wybrać trzewiki czy półbuty robocze tej kategorii, gdy w pracy ma się styczność z błotem, wodą czy pracą w deszczu. Godne polecenia to buty robocze Oxford S3 z kompozytowym podnoskiem lub jego niższa wersja półbutów roboczych- model Miami S3. Inne modele doskonałe do pracy na budowie to np. obuwie robocze Dallas, buty Portland, czy Buty Norwich w nieco niższej cenie. Trzewiki Rockofrod tobuty robocze z podeszwą Michelin to także niezawodny wybór. Z butów Esd S3 polecamy obuwie California.

Buty robocze S1P VM to także szeroka oferta. Buty ochronne z podnoskiem i wkładką, sprawdzą się na budowie w warunkach, gdzie nie wymaga się wodoodpornych właściwości butów roboczych. Polecamy obuwie Atlanta czy wyższe Denver. Innym modelem, popularnym w naszym sklepie bhp to obuwie robocze Omaha zapinane na pokrętło. Z oddychających butów o właściwościach ESD polecamy obuwie robocze Indiana, oddychające sandały Kansas .

Obuwie robocze z podnoskiem ochronnym - buty robocze S1 VM Footwear

Na halach produkcyjnych czy w transporcie lub logistyce nie zawsze wymaga się wkładki antyprzebiciowej.  Gdy jako ochrona wystarczy sam podnosek ochronny  wybór obuwia ochronnego VM S1 jest szeroki. Polecamy z pewnością do pracy na lato czy na hali produkcyjnej sandały ochronne Tripolis, o dużej perforacji. Do pracy w lato polecamy takżebuty robocze takie jak model sandałów roboczych Tripolis czy Memphis. Buty bhp Tokio S1 ESD o właściwościach antyelektrostatycznych ESD polecamy wraz z butami roboczymi  Bilbao, Barcelona, Bern i wiele innych.

Białe buty robocze VM Footwear - sklep bhp

Obuwie robocze białe to także oferta warta polecenia. Buty robocze wykonane z wysokiej jakości białej skóry to obuwie stworzone z myślą o produkcji. Jakie modele warto tu poznać? Z pewnością buty Montreal,  sandały Bern oraz buty Paris,

Sportowe buty robocze - buty trekkingowe  

Innym profilem produkcji VM sa buty trekkingowe i sportowe, Wysoka jakość materiałów sprawia, że buty sa modne, stylowe oraz wygodne. Hitem są buty Ottawa, niezwykle oddychające obuwie sportowe doskonałe do wypraw na rower, wędrówki, spacery czy na rower. Oddychająca siateczka zapewnia przepływ powietrza i pozwala stopie oddychać. Sandały Singapore czy Honolulu sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, na wakacjach czy codziennych spacerach. Do pieszych wędrówek polecamy trekkingowe buty Alabama oraz Calgary o bardzo modnym wyglądzie sportowych butów.W góry polecamy także skórzane buty Virginia czy Oklahoma.

Buty robocze antyelektrostatycze esd obuwie robocze i ochronne

Marka VM jest producentem z jedną z najszerszych ofert obuwia ESD. Znajdziemy tu wiele modeli, stworzonych z myślą o fabrykach i zakładach produkcyjnych, gdzie ochrona prze elektrycznością statyczną jest wymagana. Wśród butów Esd znajdziemy półbuty robocze oraz sandały. W naszej hurtowni bhp dużą popularnością cieszą się sandały Memphis oraz półbuty Tokio. Nowością w ofercie marki VM są buty robocze z mikrofibry takie jak sandały Edmontion, buty Chicago czy półbuty California. OFerta obuwia ESD jest jednak znacznie szersza zatem zapraszamy do poznania tej oferty w naszej internetowej hurtowni bhp z obuwiem do pracy.

Buty robocze VM Footwear - polecamy każdemu

<