• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze wzmacniane skórą Procera - tanie rękawice ochronne - sklep bhp

Sklep Optimum BHP poleca rękawice robocze Procera wzmacniane skórą

Rękawice robocze Procera wzmacniane skórą, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp to świetna propozycja dla wszystkich pracowników narażonych na poważniejsze urazy dłoni podczas wykonywania swoich obowiązków. Jest to niezwykle wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne propozycja, która posłuży nam przez długi okres czasu. Wzmacniane skórą rękawiczki bhp Procera są chętnie wybierane przez naszych klientów, ze względu na wysoki stosunek jakości do ceny, co oznacza również, że jest to także jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań. W zależności od tego, po jaki model sięgniemy mogą być one zakończone elastyczną gumką w nadgarstku, usztywnianym mankietem zapewniającym wysoką ochronę nie tylko dłoni, ale również nadgarstka użytkownika czy też zapięciem na rzep z możliwością regulacji, co pozwoli nam na indywidualne dopasowanie ich do naszych potrzeb. 

Rękawice robocze Procera wzmacniane skórą poleca nasz sklep bhp

Dzięki szerokiej gamie rozmiarów w jakiej dostępne są rękawiczki Procera wzmacniane skórą z łatwością wybierzemy model, który nie będzie powodować żadnego dyskomfortu, który mógłby negatywnie wpłynąć na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Różne wersje kolorystyczne pozwolą nam natomiast dopasować rękawiczki do naszych upodobań, jak i do pozostałych elementów stroju użytkownika w taki sposób, aby tworzyły spójną całość. Dla pracowników służb drogowych, porządkowych oraz wszystkich zawodów pokrewnych zostały wyprodukowane rękawice wzmacniane skórą Procera X-LIGHTEC, których wierzch wykonany został w neonowym kolorze zwiększającym widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach. Wybierają środki ochrony dłoni tego producenta możemy mieć pewność, że zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co jest idealnym potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki nam zapewnią. Sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada rękawiczki ochronne Procera wzmacniane skórą kozią, dwoinową czy też syntetyczną, co jak widać daje nam możliwość dopasowania ich praktycznie do wszystkich środowisk pracy. Wybrane modele posiadają dodatkowe wzmocnienia na części chwytnej czy kciuku. Ciekawą propozycją, zwłaszcza wśród osób wykonujących swoje obowiązki na świeżym powietrzu w okresie jesienno-zimowym, czy też na mroźniach lub w chłodnia mogą okazać się rękawice wzmacniane skórą Procera w wersji ocieplanej zapewniające wysoki komfort termiczny. Należy również wspomnieć o szerokim zakresie zastosowania, dzięki któremu cieszą się one tak dużą popularnością. 

Poznaj doskonałe do transportu i na budowę rękawice robocze Procera wzmacniane skórą

Z doświadczenia wiemy, że wzmacniane skórą rękawiczki ochronne Procera mogą być z powodzeniem wykorzystywane do prac przeładunkowych, w transporcie, remontowo-budowlanych, na magazynach, halach produkcyjnych czy w warsztatach samochodowych. Ponadto ze względu na szeroki przedział cenowy, w jakim są dostępne praktycznie każdy klient, bez względu na to, jakim budżetem dysponuje będzie mógł dopasować adekwatne do swoich możliwości rękawice. Ekonomiczne oraz uniwersalne rękawice wzmacniane skórą Procera są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, co oczywiście przekłada się na popularność jaką się cieszą. Bardzo dobra chwytność czy też wysoka manualność, jaką mogą się cechować z całą pewnością przyda nam się w wielu środowiskach pracy. Jesteśmy przekonani, że osoby zamawiające wytrzymałe rękawice bhp producenta Procera, które są wzmacniane skórą nie pożałują swojego wyboru. Tak dobre połączenie wysokiego poziomu ochrony oraz komfortu użytkowania docenią zarówno Panie, jak i Panowie, którym zależy na możliwie jak najlepszych rozwiązaniach w atrakcyjnych cenach. Do głównych powodów, dla których nasz sklep bhp tak chętnie poleca rękawice robocze Procera wzmacniane skórą z całą pewnością należy zaliczyć wcześniej już wspomniane atuty, takie jak długi okres żywotności, szeroki zakres zastosowania, wygoda oraz szeroka gama rozmiarów czy kolorów. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na środki ochrony dłoni tego producenta, które są prawdziwym hitem wśród klientów zainteresowanych produktami z tej półki cenowej.