• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Żory

Brak produktów do wyświetlenia

Elektrycy, spawacze, drogowcy, budowlańcy - wszyscy specjaliści pracujący w trudnych warunkach powinni zostać zaopatrzeni w artykuły zapewniające im zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy. We wszelkie niezbędne podczas robót artykuły można zaopatrzyć się w jednym miejscu: sklepie OptimumBHP. To nie tylko świetnie zaopatrzony punkt oferujący ubrania robocze, ale jednocześnie hurtownia BHP dysponująca szerokim asortymentem akcesoriów ochronnych, obuwia oraz preparatów czyszczących.

Artykuły ochronne i odzież BHP – Żory i okolice

Nasz sklep BHP mieści się w Tychach, jednak oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, w tym m.in. z Żor i okolic. Proponujemy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku – dbamy o to, aby klienci zaopatrzyli się w naszej hurtowni we wszystko, co niezbędne podczas pracy w niesprzyjających warunkach. Pracowników warto zaopatrzyć nie tylko w specjalistyczną odzież, ale także akcesoria robocze, takie jak nauszniki, okulary, rękawice, kaski oraz maski ochronne - wszystkie dostępne są w hurtowych cenach.

Sklep z odzieżą roboczą dla klientów z Żor

Ubrania dostępne w ofercie hurtowni wykonane zostały z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Spełniają wymogi stawiane producentom odzieży roboczej, dlatego znakomicie sprawdzą się w trudnych warunkach pracy. Dysponujemy ubraniami BHP przeznaczonymi do pracy także zimą - w sklepie dostępne są ocieplane spodnie oraz bluzy, dzięki którym realizacja obowiązków na zewnątrz w chłodny dzień nie będzie stanowiło problemu.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.