• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie robocze CXS Canis - spodnie ochronne męskie i damskie CXS Canis - sklep BHP

Spodnie robocze CXS Canis - sklep bhp - spodnie budowlane- spodnie na magazyn - spodnie serwisowe

Dostępne w sprzedaży internetowej naszego sklepu bhp spodnie robocze CXS Canis są bardzo wygodne i praktyczne. Zastosowane liczne kieszenie i wzmocnienia dodają funkcjonalności spodniom roboczym. W tej kategorii znajdują się spodnie robocze do pasa, ogrodniczki robocze, krótkie spodnie robocze oraz bardziej specjalistyczne spodnie robocze ostrzegawcze z pasami odblaskowymi, które poprawiają widoczność użytkownika podczas złych warunków, również dostępne są spodnie do pasa i ogrodniczki. W ofercie znajdują się również spodnie dla spawacza i spodnie robocze antystatyczne. Wszystkie spodnie dostępne są w szerokiej rozmiarówce, dlatego też każdy dobierze coś dla siebie. Spodnie znajdą zastosowanie w budowlance, dla monterów czy serwisantów. Krótkie spodenki przydadzą się podczas upalnych dni. Spodnie znajdą zastosowanie w każdej pracy, gdzie potrzebna jest funkcjonalność i wygoda, można też używać  na co dzień podczas majsterkowania w domu czy warsztacie. Spodnie robocze Canis dostępne są w naszym sklepie BHP, posiadamy wiele atrakcyjnych modeli w różnej kolorystyce. 

Spodnie robocze budowlane CXS Canis - spodnie robocze monterskie

Tu polecamy spodnie robocze do pasa  OrionTodor ze wzmocnieniami na kolonach. SPodnie te występują w wielu kolorach np w naszej hurtowni bhp mogą Państwo kupić spodnie robocze Szare, niebieskie, zielone , czarne czy granatowe. Dla bardziej wymagających klientów polecamy spodnie robocze Stretch CXS Canis z dodatkiem elastanu / sretchu w miejscach narażonych na rozdarcia. Dzięki temu, spodnie robocze są wygodne oraz wytrzymałe. Do budownictwa polecamy także spodnie robocze Sirius Brighton w kontrastowym połączeniu koloru czarnego z neonowymi wstawkami.  Spodnie Brighton są wytrzymałe, porządnie odszyte. Praktyczne kieszenie na miarę spodni budowlanych. 

Oprócz spodnie roboczych do pasa budowlanych, znaczne groni naszych klientów woli pracować w spodniach typu ogrodniczki. I tu CXS oferuje kilka ciekawych modeli. Jednym z nich są spodnie ogrodniczki Orion Krystof- wersja spodni Teodorale na szelkach lub spodnie robocze ogrodniczki Sirius Brighton. Godnym polecenia jest także model ogrodnczek CXS Sirius Tristan

Spodnie robocze na produkcję - tanie spodnie robocze CXS

Dla klientów produkcyjnych marka CXS Canis oferuje nieco inne modele spodni do pracy.  Są one tańsze, cieńsze lub sa wykonane z bawełny. O jakich modelach mowa? Np spodnie robocze do pasa CXS Luxy Josef, które są wykonane z bawełny 100%. Spodnie te sa doskonałe na produkcję, ponieważ bawełna pozwala skórze oddychać. Na halach produkcyjnych często temperatura jest wysoka a praca w takich warunkach w spodniach z poliestru, zwłaszcza z niższej półki cenowej, nie jest komfortowa. Dlatego spodnie wykonane z bawełny 100% jak Luxy Josef CXS  są niezwykle wygodne. Ich atutem jest także niska cena w naszym sklepie bhp.

Innym modelem spodni na produkcję są spodnie robocze Phoenix Cefeus, które sa wykonane z kolei z mieszanki poliestru i bawełny ale o niskiej gramaturze. Dzięki temu, spodnie robocze zapobiegają przegrzaniu. Sa to spodnie robocze na produkcję oraz na lato. Zarówno spodnie robocze Luxy Josef oraz Phoenix Cefeus sa także użytkowane jako spodnie robocze budowlane, monterskie czy serwisowe na lato.

Ze spodni roboczych ogrodniczek dedykowanych na produkcję ale nie tyko, polecamy spodnie ogrodniczki CXS Luxy Robin z bawełny 100% oraz ogrodniczki robocze Phoenix Cronos. Oba modele są też kupowane w naszym internetowym sklepie bhp jako spodnie budowlane ogrodniczki.

Spodnie robocze odblaskowe cxs canis - spodnie robocze dla drogowców

Osoby pracują ce przy drodze a także i często przy budowach, szukają odzieży roboczej odblaskowej z pasami odblaskowymi. Odzież ostrzegawcza to odzież ochronna mająca zapewnić widoczność i bezpieczeństwo. Występuje w neonowych kolorach np. żółtym lub pomarańczowym i posiada pasy odblaskowe. Marka CXS Canis oferuje kilka modelu spodni roboczych dla drogowców. Sa to m.in. spodnie robocze odblaskowe Norwich, które dostaniecie w naszym sklepie bhp w kolorze żółtym oraz pomarańczowym. Spodnie robocze mają ciemny dół nogawek, zatem nie widać na nich zabrudzenia. Neonowe kolory oraz pasy odblaskowe zapewniają widoczność. Spodnie do pasa CXS  Norwich występują także w wersji spodni roboczych odblaskowych ogrodniczek. W wersji zimowej  spodnie robocze odblaskowe w naszym sklepie bhp to niewątpliwie bestseller okresu zimowego: spodnie robocze ocieplane odblaskowe Cardiff CXS Canis. To ciepłe spodnie robocze dla drogowców w żółtym lub pomarańczowym kolorze. Hit okresu zimowego. Tanie spodnie ocieplane przypadły do gustu firmom budowlanym oraz pracownikom drogowym. W okresie deszczowym letnim czy wiosennym polecamy z kolei komplet odzieży roboczej przeciwdeszczowej CXS Canis York. Ubranie robocze przeciwdeszczowe składa się ze spodni roboczych i kurtki wodoodpornej z kapturem. Ubranie odblaskowe CXS York jest żółte lub pomarańczowe i posiada pasy odblaskowe. 

Spodnie robocze CXS Canis damskie - spodnie robocze do pracy dla kobiet

Coraz więcej producentów przykłada uwagę do przygotowania oferty odzieży roboczej damskiej. Kobiety stanowią duży odsetek pracowników produkcyjnych zatem I CXS Canis oferuje szeroki wybór ubrania roboczego damskiego. W tej ofercie znajdziemy spodnie robocze dedykowane kobietom.SPodnie robocze damskie są dostosowane do s=damskiej sylwetki. Mają wycięcie na biodra, wcięcie w tali, wyższy stan lub miejsce na biust np w spodniach ogrodniczkach damskich. Komfort pracy kobiet jest bardzo ważny dlatego w naszym sklepie oferujemy szeroki zakres odzieży ochronnej dedykowanej paniom. W ofercie naszej hurtowni bhp znajdziecie Państwo np spodnie robocze damskie do pasa Hela CXS Canis lub spodnie damskie Aisha CXS Canis.Warto także poznać spodnie damskie Elena CXS dedykowane do pracy kobietom. Są to