• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze powlekane Procera - tanie rękawice ochronne - sklep bhp

Rękawice robocze Procera powlekane - tania oferta rękawic montażowych i olejoodpornych

W zależności od środowiska naszej pracy jednym z podstawowych elementów stroju ochronnego pracownika mogą być rękawice robocze chroniące dłonie użytkownika przed możliwymi obtarciami czy przecięciami. W szerokiej ofercie jaką posiada nasz sklep bhp dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice robocze Procera powlekane ze względu na szeroki zakres zastosowania jaki posiadają. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że dostępne są one w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu każdy zainteresowany klient niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Ponadto rękawice powlekane Procera dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów tak, aby każda osoba wybrała model odpowiedni do swoich potrzeb oraz upodobań. Przy tej okazji warto wspomnieć, że producent oferuje nam kilka ciekawych modeli wykonanych we fluorescencyjnych kolorach, które są w stanie zapewnić nam odpowiedni poziom widoczności w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. W zależności od środowiska naszej pracy możemy sięgnąć po rękawiczki ochronne Procera powlekane poliuretanem, nitrylem czy lateksem. Ponadto możemy podzielić je ze względu na obszar, w jakim zostały powleczone, przy czym najczęściej spotykane są modele powleczone po wewnętrznej stronie dłoni. W większości przypadków rękawice bhp powlekane Procera zakończone zostały elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który odpowiada ze idealne dopasowanie do dłoni użytkownika zapobiegając tym samym zsuwaniu się ich nawet podczas bardzo intensywnych prac. 

Szeroka oferta w sklepie Optimum BHP na tanie rękawice robocze powlekane Procera

Dostępne są również rękawice zakończone usztywnionym mankietem, który zapewnia większy poziom ochrony nadgarstka. Sklep Optimum BHP w swojej ofercie na rękawiczki powlekane Procera posiada również wiele ciekawych propozycji na rękawice antyprzecięciowe, które przeznaczone są do pracy z ostrymi przedmiotami czy krawędziami. Warto również dodać, że odpowiednio dopasowane rękawice producenta są w stanie zapewnić nam nie tylko wysoki poziom ochrony, ale także komfort użytkowania, który ma duży wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Wśród pracowników zewnętrznych wykonujących swoje obowiązki na świeżym powietrzu w okresie jesienno-zimowym dużym zainteresowaniem cieszą się powlekane rękawice Procera ocieplane, które są w stanie zapewnić nam wysoki komfort termiczny, gdy temperatura znacznie spada. Wybierając rękawice tego producenta bez problemu dopasujemy je czy to do pracy na magazynach, halach produkcyjnych, w warsztatach samochodowych czy też do prac remontowo-budowlanych lub przeładunkowych. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, po jaki model Państwo sięgną będzie on w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto rękawiczki Procera powlekane mogą okazać się także jednym z bardziej ekonomicznych rozwiązań z uwagi na atrakcyjną cenę, w jakiej są dostępne oraz długi okres żywotności, na co wpływ może mieć zastosowanie solidnych materiałów odpornych na zniszczenia. Należy również wspomnieć, że zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, dzięki czemu z powodzeniem będą mogły być wykorzystywane w określonych środowiskach pracy. 

Oferujemy dobrą cenę na rękawice robocze Procera powlekane nitrylem i poliuretanem

Powlekane rękawice robocze Procera mogą cechować się wysoką manualnością oraz bardzo dobrą chwytnością trzymanych przedmiotów, również tych wilgotnych. Szeroka gama rozmiarów i kolorów, wysoki komfort użytkowania, atrakcyjne ceny, odpowiedni poziom ochrony oraz szeroki zakres zastosowania to główne powody, dla których rękawiczki bhp powlekane Procera są tak chętnie zamawiane przez naszych klientów. Hurtownia Optimum BHP zachęca wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze Procera powlekane, które spełnią wszelkie oczekiwania. Z tej półki cenowej jest to z całą pewnością jedno z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych rozwiązań. Tego typu produkty z łatwością dopasujemy również do pozostałych elementów uniformu pracownika tak, aby tworzyły spójną całość wraz z odzieżą roboczą oraz obuwiem roboczym. Polecamy oraz zapraszamy do zamawiania!