• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze skórzane Procera - tanie rękawice ochronne - sklep bhp

Skórzane rękawice robocze Procera  - oferta na dobrej jakości tanie rękawice ochronne ze skóry

Sklep Optimum BHP w swojej ofercie na środki ochrony dłoni posiada wiele ciekawych propozycji od znanych i cenionych na rynku producentów. Jedną z nich z całą pewnością mogła okazać się rękawice robocze skórzane Procera czyli takie, które przeznaczone są do pracy w trudnych środowiskach. Uwagę naszych klientów przyciąga atrakcyjna cena, w jakiej są dostępne, dzięki czemu niezależnie od tego jakim budżetem dysponujemy będziemy w stanie sobie na nie pozwolić. Należy również zaznaczyć, że skórzane rękawiczki bhp Procera posiadają szeroki zakres zastosowania, co również wpływa na popularność, jaką się cieszą. Przy tej okazji należy zaznaczyć, że świetnie sprawdzą się one zarówno podczas pracy na świeżym powietrzu w różnych warunkach atmosferycznych, jak i w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak hale produkcyjne czy magazyny. Rękawice skórzane Procera są chętnie wykorzystywane przez pracowników remontowo-budowlanych, służb drogowych, mechaników, pracowników przeładunkowych czy transportu. Wszystkie modele środków ochrony dłoni tego producenta łączy fakt, iż spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa, co pozwoli nam bez obaw korzystać z nich w określonych środowiskach pracy. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, w jakich dostępne są rękawice robocze ze skóry Procera nie powinno być żadnego problemu z dopasowaniem ich do naszych indywidualnych potrzeb, w taki sposób, aby zapewniały możliwie jak największy komfort użytkowania, od którego zależeć będzie wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Ponadto wszystkie modele zostały wykonane z wysokiej jakości skór naturalnych, charakteryzujących się wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia, co oznacza, że posłużą nam przez długi okres czasu. 

Sklep Optimum BHP poleca rękawice robocze skórzane Procera

Nasz sklep bhp bardzo chętnie poleca swoim klientom rękawice ochronne Procera skórzane X-DRIVER wykonane z licowej skóry koziej, które zapewniają bardzo dobrą chwytność oraz manualność. W nadgarstku posiadają one elastyczną gumkę odpowiadającą za idealne dopasowanie do dłoni użytkownika, która dodatkowo zapobiega zsuwaniu się rękawicy z dłoni podczas wykonywania intensywnych prac. Tego typu rękawice skórzane Procera dostępne są również w wersji ocieplanej, która dodatkowo jest w stanie zapewnić nam odpowiedni komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach, natomiast dostępne są one w uniwersalnym kolorze białym, który będzie idealnym uzupełnieniem praktycznie każdego stroju ochronnego pracownika. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rękawiczki bhp ze skóry Procera zakończone usztywnianym mankietem, który zapewnia lepszy poziom ochrony nadgarstka. Należy tutaj zauważyć, że tego typu modele mogą różnić się od siebie długością ponieważ znajdziemy tutaj również rękawice, które chronią nie tylko dłoń użytkownika, ale również część jego przedramienia. Do pracy w trudnych i specyficznych warunkach z pewnością przydatne mogą nam się okazać skórzane rękawice Procera spawalnicze, które dostępne są w wersji ze skóry koziej licowej lub dwoiny bydlęcej. Mają one za zadanie chronić dłonie użytkownika przed działaniem wysokiej temperatury, dlatego właśnie najczęściej zamawianie są przez spawaczy, jednak będą również idealnym rozwiązaniem dla pokrewnych grup zawodowych. Spawalnicze rękawiczki skórzane Procera mogą być przeszyte nićmi kevlarowymi oraz posiadać dodatkowe wzmocnienie w części chwytnej podwójną warstwą skóry. W tym przypadku do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, które jesteśmy w stanie dopasować do naszych indywidualnych upodobań.

Poznaj tanie rękawice robocze skórzane Procera w dobrej cenie

Jesteśmy przekonani, że z tej półki cenowej rękawiczki ze skóry producenta Procera są jednym z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych rozwiązań, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Istnieje wiele istotnych powodów, dla których nasz sklep bhp tak chętnie poleca rękawice robocze Procera skórzane, do których należy zaliczyć wysoki poziom ochrony, szeroki zakres zastosowania, komfort użytkowania oraz atrakcyjną cenę. Polecamy oraz zachęcamy do składania zamówień na tego typu wysokiej jakości środek ochrony dłoni!