• Kategorie
  • Szukaj
  • REIS rękawice robocze skórzane - tanie rękawice ochronne Reis - hurtownia sklep bhp

Rękawice skórzane Reis w hurtowni bhp online

Rękawice Reis skórzane to rękawice ochronne, które są wytwarzane praktycznie tylko i wyłącznie z różnych rodzajów skóry. Reis oferuje rękawice ze skóry licowej bydlęcej, rękawice z koziej skóry licowej, rękawice skórzane z dwoiny, która ma zastosowanie do rękawic spawalniczych. W wielu zawodach wymaga się dbałości o dłonie w czasie pracy zwłaszcza w miejscach, gdzie należy zachować szczególną ostrożność przed skaleczeniem, poparzeniem oraz uszkodzeniem mechanicznym. Należy pamiętać o tym, że skóra na dłoniach jest niezwykle wrażliwa, w związku z czym podatna na uszkodzenia typu otarcia czy skaleczenia. Zwłaszcza pracownicy fizyczni np.: budowlańcy doceniają zalety rękawic ochronnych Reisktóre gwarantują funkcjonalność i bezpieczeństwo w czasie pracy, a to za sprawą swojej struktury. Dobranie odpowiedniego materiału do ich wytworzenia nie może być przypadkowe ponieważ rękawice robocze muszą spełniać skuteczną funkcję ochronną przy czym nie prowadzić do dyskomfortu. Rękawice ochronne skórzane Reis to bardzo dobry sposób, aby zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym, które mogą doprowadzić do skaleczenia dłoni. Każda osoba, która miała okazję korzystać z rękawic skórzanych wykonanych z wysokiej jakości skóry będzie doskonale zdawała sobie sprawę z tego, w jak wielu sytuacjach są nieocenione.

Rękawice Reis skórzane – jakie rękawice ochronne Reis wybrać w naszym sklepie bhp?

Nasza hurtownia i sklep bhp oferuje szeroki wybór rękawic producenta Reis w kategorii rękawice skórzane. Rękawice, które proponujemy w zależności od modelu mają różne kolory oraz są wykonane z różnych rodzajów skór. W sprzedaży oferujemy rękawice robocze ze skóry bydlęcej,  bardzo mocne i wytrzymałe. Dobrej jakości są także rękawice z koziej skóry. Posiadają również różne długości. W naszym sklepie Optimum BHP dostępne są rękawice skórzane Reis dla spawaczy wykonane z mocnej dwoinowej skóry bydlęcej szyte nićmi trudnopalnymi i odpornymi na gorąco z kevlaru. Rękawice spawalnicze to bardzo popularny model w naszym sklepie bhp. Do wyboru mają Państwo również rękawice skórzane powleczone lateksem, rękawice ocieplane ReisWykonane bardzo estetycznie i solidne. Swoje zastosowanie znajdą podczas prac w trudnych warunkach, w przemyśle ciężkim, w transporcie. Dostępne w różnych kolorach. Ponad to oferujemy rękawice skórzane z mankietem, który świetnie chroni nadgarstek przed urazami. Rękawice ochronne w zależności od modelu są wypodszewkowane, co poprawia komfort pracy. Dostępne są również rękawice robocze Reis wykonane jednocześnie ze skóry bydlęcej dwoinowej oraz koziej licowej o długości 35 cm i tu polecamy model RSPL+. Rękawice ochronne całodłonicowe i całoskórzane, co podnosi ich wytrzymałość. Model ten posiada wysoki mankiet do połowy przedramienia, który dobrze zabezpiecza przed urazami. Doskonałe do prac budowlanych, produkcyjnych. W tej kategorii dostępny również zarękawek spawalniczy wykonany ze skóry. Ochraniacz ten wykonano z solidnej skóry bydlęcej dwoinowej. Bezpieczeństwo i wygodę zapewnią ściągacze z obu stron zarękawka. W ofercie naszej hurtowni jeszcze wiele modeli rękawic skórzanych producenta Reis, z którymi warto się zapoznać. Do naszego sklepu internetowego bhp zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z tymi i wieloma innymi modelami rękawic Reis dostępnymi w asortymencie naszej hurtowni bhp. Cena rękawic skórzanych Reis jest uzależniona od ich rodzaju oraz jej przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jako sklep bhp online. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, obuwie robocze oraz wiele innych akcesoriów. Produkty wysyłamy do miast jak Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Gdańsk, Sopot. To tylko niektóre miasta, w których mamy stałych klientów aczkolwiek paczki wysyłamy po całej Polsce.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa