• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Tczew

Brak produktów do wyświetlenia

Korzystne ceny, szeroki wybór produktów roboczych oraz doskonała, szybka obsługa zamówień online – to tylko niektóre zalety sklepu OptimumBHP. Nasza oferta jest bardzo szeroka: jako hurtownia BHP o tak ogromnych możliwościach dostarczamy wyłącznie najlepszej jakości artykuły ochronne oraz ubrania robocze. Proponujemy zarówno odzież, jak i niezbędne artykuły stosowane dla skutecznego zabezpieczania dłoni, stóp oraz twarzy podczas pracy wykonywanych w niesprzyjających warunkach.

Odzież BHP – Tczew i okolice

Nasz sklep BHP powstał z myślą o wszystkich klientach, którzy poszukują wszystkich niezbędnych artykułów ochronnych w jednym miejscu. Odzież BHP dostępna w naszej hurtowni zapewni nie tylko bezpieczeństwo, ale także odpowiedni komfort termiczny podczas wykonywania prac tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Warto zaopatrzyć pracowników w solidne spodnie robocze, ocieplane bluzy oraz koszulki odblaskowe. Nie zapomnieliśmy również, aby zaopatrzyć sklep w takie akcesoria, jak okulary, rękawice, nauszniki czy kaski w hurtowych cenach.

Sklep z odzieżą roboczą od najlepszych producentów

Klientów z Tczewa i najbliższych okolic zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni i zaopatrzenia pracowników w wysokiej jakości akcesoria i ubrania. Dysponujemy asortymentem cenionych producentów w branży: asortyment pozyskujemy od takich firm, jak Snickers Workwear, Reis, Polstar, Urgent, Sara Workwear czy Cofra. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, a także wymogi stawiane producentom ubrań ochronnych.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.