• Kategorie
  • Szukaj
  • Koszulki, t-shirt robocze Portwest

Koszulki robocze Portwest - t-shirty i polo męskie i damskie w sklepie bhp

Nasz sklep Optimum BHP poleca jako uzupełnienie odzieży roboczej polecamy koszulki i t-shirty robocze Portwest. Odzież robocza jaką nasz sklep bhp poleca to tradycyjne koszulki t-shirt robocze z bawełny czy z mieszanką poliestru. Także popularne są koszulki polo Portwest - do pracy i na co dzień. Koszulki robocze są dedykowane dla mechaników, serwisantów, malarzy a także dla drogowców, gdyż znaczną część oferty Portwest stanowi dział odzież robocza odblaskowa i odzież robocza trudnopalna.

Koszulki robocze odblaskowe Portwest - koszulki bhp z pasami odblaskowymi

Najszersza oferta na koszulki Portwest to t-shirty robocze odblaskowe. Ostrzegawcze t-shirty i polówki jakie oferuje nasz sklep bhp to bardzo bogata oferta na odzież bhp. Portwest oferuje bowiem wiele wariantów koszulek ostrzegawczych. Znajdziemy tu koszulki odblaskowe - jednokolorowe oraz dwukolorowe. Są one wykonane z najlepszych materiałów. Poliester zapewnia doskonałe kolory, intensywne i trwałe. Wiele modeli ma od wewnętrznej strony, która ma styczność z ciałem jest wykonana  z bawełny, dzięki czemu koszulki bhp Portwest są bardziej przyjazne dla ciała.

Koszulki odblaskowe polo Portwest i t-shirty ostrzegawcze polecane przez sklep bhp

Koszulki polo to koszulka z kołnierzykiem. Portwest oferuje koszulki polo odblaskowe wykonane z poliestru 100% z materiału Texpel Wicking lub wykonane z z tkaniny Cotton Comfort , gdzie 55% bawełny jest tylko po wewnętrznej stronie koszulki a poliester ( 45%) po zewnętrznej. Z tych samych materiałów wykonane są koszulki odblaskowe PortwestT-shirt i polo są także zróżnicowane pod względem umieszczenia pasów odblaskowych.  Polecamy w naszym sklepie bhp koszulki robocze odblaskowe - jednokolorowe oraz dwukolorowe. Niektóre modele koszulek odblaskowych Portwest mają kieszonkę, a inne to koszulki odblaskowe z siatki. Takie t-shirty z panelami siatkowymi pod pachami i z boku to świetna odzież robocza na lato. Zapewnia dobrą oddychalność, przepływ powietrza. Hurtownia bhp poleca na chłodniejsze dni koszulki odblaskowe z długim rękawem.Portwest ma w swojej ofercie ich szeroki wybór. Do pracy w środowisku zagrożonym wybuchem i do pracy z iskrami polecamy koszulki odblaskowe spawalnicze z długim rękawem. Portwest poleca koszulki polo trudnopalne odblaskowe. Odwiedzając nasz sklep bhp można także zwrócić uwagę na t-shirt trudnopalny odblaskowy z długimi rękawami. Portwest oferuje także inne produkty w tej kategorii jak koszulka polo trudnopalna antystatyczna z długim rękawem.