• Kategorie
  • Szukaj
  • Koszulki, t-shirt robocze Portwest

Koszulki robocze Portwest - t-shirty i polo męskie i damskie

Nasz sklep bhp poleca jako uzupełnienie odzieży roboczej polecamy koszulki robocze Portwest. Odzież robocza jaką nasz sklep bhp poleca to tradycyjne koszulki t-shirt bawełniane czy z mieszanką poliestru. Także popularne są koszulki polo Portwest do pracy. Koszulki robocze są dedykowane dla mechaników, serwisantów, malarzy a także dla drogowców, gdyż znaczną część oferty Portwest stanowi dział odzież robocza odblaskowa i trudnopalna.

Koszulki odblaskowe Portwest

Najszersza oferta na koszulki Portwest to koszulki odblaskowe. Ostrzegawcze t-shirty i polówki jakie oferuje nasz sklep bhp to bardzo bogata oferta na odzież bhp. Portwest oferuje bowiem wiele wariantów koszulek ostrzegawczych. Znajdziemy tu koszulki odblaskowe jednokolorowe oraz dwukolorowe. Są one wykonane z najlepszych materiałów. Poliester zapewnia doskonałe kolory, intensywne i trwałe. Wiele modeli ma od wewnętrznej strony, która ma styczność z ciałem jest wykonana  z bawełny, dzięki czemu koszulki Portwest są bardziej przyjazne dla ciała.

Koszulki odblaskowe polo Portwest i t-shirty ostrzegawcze

Koszulki polo to koszulka z kołnierzykiem. Portwest oferuje koszulki polo odblaskowe wykonane z poliestru 100% z materiału Texpel Wicking lub wykonane z z tkaniny Cotton Comfort , gdzie 55% bawełny jest tylko po wewnętrznej stronie koszulki a poliester ( 45%) po zewnętrznej. Z tych samych materiałów wykonane są koszulki odblaskowe Portwest. T-shirt i polo są także zróżnicowane pod względem umieszczenia pasów odblaskowych.  Polecamy w naszym sklepie bhp koszulki robocze odblaskowe  jednokolorowe oraz dwukolorowe. Niektóre modele koszulek odblaskowych Portwest mają kieszonkę, a inne to koszulki odblaskowe z siatki. Takiet-shiry z panelami siatkowymi pod pachami i zboku koszulki to świetna odzież robocza na lato, Zapewnia dobrą oddychalność, przepływ powietrza.  Hurtownia bhp poleca na chłodniejsze dni koszulki odblaskowe z długim rękawem. Portwest ma w swojej ofercie ich szeroki wybór.  Do pracy z środowisku zagrożonym wybuchem i do pracy z iskrami polecamy koszulki odblaskowe spawalnicze z długim rękawem. Portwest poleca koszulki polo trudnopalne odblaskowe. Odwiedzając nasz sklep można także zwrócić uwagę na t-shirt trudnopalny odblaskowy z długimi rękawami. Portwest oferuje także inne produkty w tej kategorii jak koszulka polo trudnopalna antystatyncza z długim rękawem