• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze nakrapiane - hurtownia sklep bhp

Reis RNYDO-FLUO neonowe rękawice robocze żółte z nakropieniem PCV
Produkt niedostępny

Robocze rękawice ochronne bhp nakrapiane

Rękawice robocze nakrapiane to rodzaj rękawic ochronnych. Przy wykonywaniu tego typu rękawic ochronnych, na części chwytnej, a w poszczególnych modelach na całej rękawicy zostało umieszczone nakropienie PCV. Takie rękawice wykazują właściwości antypoślizgowe. Mają zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagane jest dobre czucie przedmiotów. Nakropienie szeroko stosowane jest na różnego rodzaju rękawicach ochronnych co daje nam możliwość dopasowania do rodzaju wykonywanej pracy. Najczęstszym, dodatkowym typem ochrony jest nakrapianie wewnętrzne rękawic. Nakrapiane rękawice robocze to bardzo praktyczny element odzieży roboczej, który zwiększa wydajność wykonywanej pracy. Gdy mamy na rękach rękawiczki bhp tego typu trzymane przedmioty nie wyślizgują nam się z rąk. Rękawice robocze tego typu należy stosować przy tego rodzaju pracach, przy których istnieje zagrożenie dla rąk. Natomiast dwustronne nakropienie z PCV gwarantuje odpowiednią chwytność podczas przenoszenia materiałów, jak również stwarza możliwość noszenie rękawicy po obydwu stronach. Takie rozwiązanie sprawia, że rękawice taką używać można o wiele dłużej. Rękawiczki robocze bawełniane  nakrapiane produkowane są z mieszanki poliestru z bawełną, dzięki czemu nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale i komfort pracy. Takie rękawice nakrapiane są rozciągliwe, przewiewne i bardziej wytrzymałe. Rękawice nakrapiane ochronne mogą również występować w wersji dzianej, wykonane z nowoczesnych włókien dynemy, poliamidu, włókna szklanego, co sprawia, że są jednocześnie rękawicami antyprzecięciowymi. Takiego rodzaju rękawice robocze nakrapiane znakomicie sprawdzą się przy pracach porządkowych, gospodarczych, komunalnych, spedycyjnych, przy produkcji oraz wielu innych branżach. W naszej hurtowni internetowej bhp mają Państwo szeroki wybór rękawic roboczych nakrapianych.

 

Rękawice robocze nakrapiane – jakie rękawice ochronne nakrapiane wybrać w naszym sklepie BHP ?

 

Nasza hurtownia internetowa bhp dysponuje szerokim wyborem rękawic roboczych nakrapianych. W naszym asortymencie dostępne rękawice robocze takich producentów jak Ardon, CXS Canis, Uvex, Reis, Portwest, Ogrifox. Rękawice bhp dostępne w naszym sklepie Optimum BHP są nakrapiane w zależności od modelu albo całe albo do połowy z dwóch stron lub z jednej - tej chwytnej. Rękawice w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów. Do wyboru również rękawice bezszwowe z powlekanymi końcami palców np.: model BRITA TOUCH marki CXS Canis nowość czołowego producenta odzieży roboczej CANIS. Dzięki specjalnej powłoce na palcach z włókna miedzianego w rękawicach można pracować na ekranach dotykowych, świetne do prac montażowych do pracy na produkcji. W ofercie dostępne również rękawice z dzianiny nylonowej, które posiadają nakropienie PCV poprawiające chwytność i precyzję pracy. Charakteryzują się  dużą odpornością mechaniczną i tu model Polka marki Portwest. Warte uwagi są również rękawiczki częściowo nakrapiane PCV w części chwytnej oraz na małym i wskazującym palcu jak w modelu RN marki Reis, idealne do przenoszenia śliskich przedmiotów. Ponad to w naszej hurtowni dużym uznaniem cieszą się rękawice nakrapiane linii Dragon marki Reis dostępne w dwóch kolorach bardzo porządne atrakcyjne cenowo. Cena rękawic nakrapianych jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy bhp oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Dostępne w naszej ofercie rękawice robocze najwyższej jakości, które sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagana jest doskonała chwytność. Do naszego sklepu bhp zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie bhp. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie regularnie dostarczamy rękawice robocze.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa