• Kategorie
  • Szukaj
  • REIS rękawice robocze tekstylne - tanie rękawice ochronne Reis - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze Reis dzianinowe, tekstylne 

W tej kategorii naszego sklepu internetowego bhp znajdą Państworękawice robocze  dziane wykonane przeważnie z mieszanki tkanin, bawełny z poliestrem. Są również dostępne rękawice nylonowe czy z poliestru, rękawice poliamidowe Reis oraz rękawice bawełniane. W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe i niezawodne rękawice, które chronią dłonie przed zranieniami, otarciami, czy obiciem. Stosowane są również jako wkłady bawełniane do rękawic gumowych, lateksowych i innych dla bardziej przyjemnej pracy. Rękawice dziane funkcjonują także jako samodzielne rękawice robocze, które chronią m.in. przed zabrudzeniami. Są wygodne i zapewniają wysoki komfort podczas pracy. Dostępne są rękawice bezszwowe, jak i z przeszyciami o różnych grubościach dzianiny. Ten rodzaj rękawic REIS należy do grupy rękawic bezpyłowych, tzn. że nie pozostawia zanieczyszczeń na przedmiotach z którymi mają kontakt oraz zostawia pracę czystą. Rękawice Reis zapewniają wysoki komfort użytkowania, przewiewność, dobre przyleganie do dłoni, nie elektryzują się oraz są dostępne w bardzo niskiej cenie, dlatego też są często wybieranym produktem w naszym sklepie BHP. Rękawice robocze tej serii przystosowane są do prac pomocniczych w branży spożywczej,  w przemysle piekarniczym, cukierniczym, w halach sklepowych, magazynach, czy przy zadaniach w gospodarstwie domowym. Ten rodzaj rękawic ochronnych pozwala na bardzo dobrą manualność oraz dobre wyczucie. Nasz sklep internetowy bhp poleca równieżrękawice tekstylne z nakropieniem PVC na wewnętrznej stronie dłoni, która poprawia chwytność i ułatwia lepsze operowanie przedmiotami.
Dziane i tekstylne rękawice robocze zapewniają podstawową ochronę przed niewielkimi zagrożeniami. Dostępne są standardowo w wersji białej, ale również  w kolorach szary melanż, oraz w mniejszości w innych kolorach, m.in. niebieskim. Rękawiczki Reis są to popularne i szeroko stosowane rękawice ochronne ze względu na podstawowe parametry ochronne oraz wysoki komfort pracy i przy bardzo atrakcyjnych cenach. Są przyjazne dla skóry, wykonane w różnych gramaturach, przez co każdy może dobrać odpowiednie rękawice do aktualnych potrzeb zawodowych. Najczęściej wybieranym produktem są rękawice bawełniane Reis, ponieważ bawełna jest surowcem bardzo przyjaznym dla skóry, zapewnia wysoki komfort pracy i nie powoduje żadnych podrażnień nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

 

Rękawice robocze Reis wybierane są do różnych branż zawodowych, poza spożywką, świetnie się sprawdzą również jako rękawice do firmy budowlanych, transportowych oraz produkcyjnych i w przemyśle lekkim i ciężkim. Cena oraz jakość jest bardzo atrakcyjna, dlatego często naszymi klientami są firmy i przedsiębiorcy, którzy zaopatrują swoich pracowników oraz klienci indywidaulni, którzy również często wybierają produkty dostępne w naszej hurtowni BHP. Rękawice Reis dostosowane są do większości potrzeb bez względu na wykonywaną pracę. Sprawdzą się również podczas zadań w swoim domu czy ogrodzie. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem w naszym sklepie bhp. Rękawice firmy Reis cieszą się bardzo dużą popularnością wsród naszych klientów, oraz nowych klientów, którzy często wracają po produkty marki Reis. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Toruń, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała Szczecin to tylko nieliczne i wybrane miasta gdzie dostarczamy rękawice Reis.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa