• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Biała Podlaska

Brak produktów do wyświetlenia

Wysokiej jakości odzież BHP oraz akcesoria ochronne dostępne w jednym miejscu? Taki sklep istnieje i obsługuje klientów poszukujących artykułów odpowiednich do pracy w trudnych warunkach. Prowadzimy hurtownię, której asortyment obejmuje ubrania robocze, takie jak spodnie, polary, kombinezony czy bielizna termoaktywna. W ofercie nie brakuje również takich akcesoriów, jak rękawice, kaski oraz okulary ochronne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne do bezpiecznego i wygodnego wykonywania prac budowlanych, remontowych, montażowych lub instalacyjnych.

Hurtownia BHP z odzieżą roboczą - Biała Podlaska i okolice

Oczywiście nasza oferta nie jest ograniczona dla wybranej grupy klientów: asortyment hurtowni BHP spełni oczekiwania osób poszukujących dobrej jakości ubrań do noszenia w warsztacie, na magazynie lub terenie zakładu produkcyjnego. Oferta jest bardzo szeroka: współpracujemy z najlepszymi producentami w branży. Nasz sklep z odzieżą roboczą proponuje ubrania i akcesoria takich marek, jak m.in. Sara Workwear, Snickers Workwear, Portwest, Polstar oraz Reis. Marki te zapewniają najwyższą ochronę przez czynnikami ryzyka, na których działania narażeni są pracownicy wielu branż.

Najlepszy sklep BHP w sieci

Hurtownia zlokalizowana jest w Tychach, jednak oferta naszego sklepu skierowana jest także do mieszkańców Białej Podlaskiej oraz okolic. Jeśli szukasz wysokiej klasy odzież roboczej dla swoich pracowników - sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.