• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Świętochłowice

Brak produktów do wyświetlenia

Każde stanowisko pracy posiada swoją unikalną specyfikę, do której wliczają się również występujące na nim czynniki ryzyka. Aby skutecznie się przed nimi chronić, konieczne jest korzystanie z odpowiednich środków ochrony osobistej. Odzież BHP znacząco minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku przy pracy lub też wystąpienia objawów choroby zawodowej. Nasz sklep z odzieżą roboczą serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Świętochłowic - z pomocą naszej oferty zaopatrzą się Państwo w wytrzymałe kurtki, obuwie oraz najpotrzebniejsze akcesoria.

Profesjonalny sklep BHP – wszystko, czego potrzebujesz na stanowisku pracy

W zależności od stanowiska, czynniki ryzyka mogą przyjmować rozmaitą formę. Tam, gdzie występuje ryzyko kontaktu z ostrymi przedmiotami i krawędziami, konieczne będą kurtki i spodnie z wytrzymałego materiału, a także obuwie o konstrukcji zapobiegającej przebiciom. Odzież BHP wykorzystywana w trakcie prac prowadzonych po zmroku lub przy ograniczonej widoczności powinna posiadać elementy odblaskowe. W magazynach oraz na placach budowy konieczne jest zakładanie kasków, które chronią głowę pracownika przed spadającymi z wysokości przedmiotami. Nasza hurtownia BHP posiada w swojej ofercie wszystkie te artykuły.

Sklep z odzieżą roboczą - bezpieczeństwo przede wszystkim

Artykuły ochrony osobistej muszą sprawdzać się w każdych warunkach, dlatego też stawiamy na produkty o wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasi klienci zyskują gwarancję, iż zakupiona u nas odzież pracownicza będzie pełnić swoją funkcję przez długi czas.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.