• Kategorie
  • Parametry
  • Sklep BHP Świętochłowice

Każde stanowisko pracy posiada swoją unikalną specyfikę, do której wliczają się również występujące na nim czynniki ryzyka. Aby skutecznie się przed nimi chronić, konieczne jest korzystanie z odpowiednich środków ochrony osobistej. Odzież BHP znacząco minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku przy pracy lub też wystąpienia objawów choroby zawodowej. Nasz sklep z odzieżą roboczą serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Świętochłowic - z pomocą naszej oferty zaopatrzą się Państwo w wytrzymałe kurtki, obuwie oraz najpotrzebniejsze akcesoria.

Profesjonalny sklep BHP – wszystko, czego potrzebujesz na stanowisku pracy

W zależności od stanowiska, czynniki ryzyka mogą przyjmować rozmaitą formę. Tam, gdzie występuje ryzyko kontaktu z ostrymi przedmiotami i krawędziami, konieczne będą kurtki i spodnie z wytrzymałego materiału, a także obuwie o konstrukcji zapobiegającej przebiciom. Odzież BHP wykorzystywana w trakcie prac prowadzonych po zmroku lub przy ograniczonej widoczności powinna posiadać elementy odblaskowe. W magazynach oraz na placach budowy konieczne jest zakładanie kasków, które chronią głowę pracownika przed spadającymi z wysokości przedmiotami. Nasza hurtownia BHP posiada w swojej ofercie wszystkie te artykuły.

Sklep z odzieżą roboczą - bezpieczeństwo przede wszystkim

Artykuły ochrony osobistej muszą sprawdzać się w każdych warunkach, dlatego też stawiamy na produkty o wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasi klienci zyskują gwarancję, iż zakupiona u nas odzież pracownicza będzie pełnić swoją funkcję przez długi czas.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.

Brak produktów do wyświetlenia