• Kategorie
  • Szukaj
  • Półbuty robocze Art.Mas. - tanie buty robocze ArtMas - sklep bhp online

Półbuty robocze Art.Mastersklep i hurtownia Optimum BHP poleca niskie buty robocze popularnej marki Art.Mas.

Jednym z elementów stroju ochronnego pracownika, który różni się w zależności od środowiska naszej pracy jest obuwie robocze. Z tego też powodu należy w świadomy sposób dokonać wyboru, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków takich jak różnorodne urazy stopy. Z doświadczenia wiemy, że dużą popularnością ze względu na szeroki zakres zastosowania cieszą się półbuty robocze, które mogą być wykorzystywane zarówno podczas pracy na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Sklep Optimum BHP posiada bogatą ofertę na te niskie buty robocze, w której znajdziemy modele od wielu znanych producentów takich jak Art.Master. Na wstępie warto zaznaczyć, że obuwie robocze Art.Mas. to świetna alternatywa dla tych klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na rozwiązania klasy Premium, jak również dla firm, w których występuje duża rotacja pracowników. Decydując się na buty robocze tej marki mają Państwo możliwość zaopatrzyć się w modele wykonane z różnego rodzaju skór naturalnych czy materiałów tekstylnych, które pomimo niezbyt wygórowanej ceny są w stanie posłużyć nam przez długi okres czasu z uwagi na odporność na zniszczenia jaką się cechują. Ponadto, półbuty robocze Art.Master są w stanie zapewnić nam odpowiedni poziom ochrony z uwagi na fakt, że wybrane modele zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, dlatego też znajdziemy tutaj półbuty robocze kategorii SB, S1, S1P czy nawet S3. Należy również wspomnieć, że w ofercie na półbuty bhp Art.Mas. znajdziemy także modele bez podnoska ochronne, które są chętnie wybierane nie tylko do prac, w których nie jest on wymagany ale i do użytku codziennego. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kolorów z łatwością dopasują Państwo model, który sprosta Państwa potrzebom czy też upodobaniom. Te niskie obuwie bhp Art.Mas. gównie wiązane jest na sznurowadła, co daje nam dodatkową możliwość regulacji ich tęgości, jednak znajdą się również wersje wkładane. 

Półbuty rekreacyjne Art. Mas. – oferta na niskie obuwie bez podnoska ochronnego polecana przez sklep Optimum BHP

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, z oferty na buty robocze Art.Mas. mogą skorzystać również osoby, którym zależy na wygodnym obuwiu na co dzień. Są to tak zwane buty rekreacyjne, które pomimo, iż nie są w stanie zapewnić nam ochrony w postaci podnoska czy wkładki antyprzebiciowej zapewnią nam wysoki komfort użytkowania. Z naszych obserwacji wynika, że dużą popularnością cieszą się półbuty bez podnoska Art.Master wykonane z przewiewnych materiałów tekstylnych, o właściwościach oddychających, co minimalizuje ryzyko nadmiernej potliwości stopy, również w przypadku wielogodzinnego korzystania z nich w wysokich temperaturach. Półbuty rekreacyjne Art.Mas. oferowane są również w wersji ze skóry ekologicznej, których nowoczesny design z pewnością przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

Tanie i wygodne półbuty bezpieczne Art.Mastersklep online poleca niskie buty bhp spełniające normy bezpieczeństwa

Półbuty robocze Art.Mas. możemy również dostosować do możliwych zagrożeń, takich jak uraz spowodowany spadającymi przedmiotami czy też nadepnięcie na ostre przedmioty. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się półbuty bezpieczne Art.Master określonej kategorii, przy czym warto pamiętać, że każde środowisko pracy może wymagać od nas stosowania obuwia bhp z innymi normami bezpieczeństwa. Warto również dodać, że znajdziemy tutaj modele z antypoślizgową podeszwą (SRC) zapewniającą stabilizację podczas chodzenia czy z podeszwą odporną na olej napędowy (FO). W zależności od tego po jakie półbuty robocze Art.Mas. sięgniemy mogą być one wykorzystywane na halach produkcyjnych, magazynach czy w warsztatach samochodowych. 

Sklep Optimum BHP z bogatą ofertą na niskie obuwie robocze Art.Mas. – atrakcyjne cenowo półbuty do pracy i na co dzień

Podsumowując, oferta na niskie buty do pracy Art.Master jest tak bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, mogąc mieć tym samym pewność, że jest to jedna z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji z tej półki cenowej. Sklep i hurtownia Optimum BHP poleca oraz zachęca do składania zamówień na półbuty robocze Art.Mas.!