• Kategorie
  • Szukaj
  • Okulary ochronne 3M - środki ochrony wzroku - artukyły bhp - hurtownia sklep bhp

Okulary ochronne 3M - okulary przeciwodpryskowe, przezroczyste

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości okularów ochronnych do pracy w każdym środowisku zachęcamy do zapoznania się z ofertą na okulary ochronne producenta 3m dostępne w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp. Okulary ochronne  tego producenta projektowane są na podstawie specjalistycznych badań aby zapewnić jak najwyższy poziom ochrony oraz wprowadzać coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Nic więc dziwnego, że są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych na rynku bhp okularów ochronnych. Wybrane modele okularów marki 3M wykorzystuje technologię Pressure Difussion Temple (PDT), która reguluje nacisk okularów w zależności od wielkości głowy użytkownika, która zapewnia idealne dopasowanie okularów zapewniając tym samym najwyższy poziom ochrony wzroku oraz komfort użytkowania. Dużym atutem jest również nieparująca powłoka 3M Scotchgard, która znacznie podnosi przejrzystość soczewek. Idealnie sprawdzi się w wilgotnych oraz zaparowanych środowiskach pracy, które mogą mieć niekorzystny wpływ na przejrzystość pola widzenia. Polecamy również do wszelkich prac fizycznych, prac gdzie często zmieniamy nasze położenie z zewnątrz do wewnątrz, a także we wszystkich miejscach w których na powierzchniach osadza się para wodna. Okulary ochronne marki 3M spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa zapewniając wysoki poziom ochrony podczas pracy. Ponadto posiadają one wytrzymałą powłokę, która długotrwale chroni nasze okulary przed zarysowaniem co znacznie wydłuża ich okres żywotności. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się okulary ochronne 3M SecureFit serii 600, które zapewniają większą wytrzymałość, uniwersalny zakres zastosowania, a przede wszystkim szeroką gamę rozmiarów soczewek dzięki czemu każdy zainteresowany jest w stanie dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Producent 3M oferuje swoim klientom okulary z szybkami w różnych kolorach tak aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Podobnie sprawa wygląda w przypadku zauszników, które dostępne są w stonowanej kolorystyce lub z kontrastowymi wstawkami. Ze względu na duży przedział cenowy praktycznie każdy znajdzie tutaj okulary do swoich potrzeb. Klienci naszego sklepu bhp bardzo często wykorzystują również okulary ochronne marki 3M nie tylko do pracy ale również do użytku codziennego ponieważ zapewniają one idealną ochronę przed promieniami UV.

okulary ochronne 3M-OO-SF400 żółty
Produkt niedostępny
okulary ochronne 3M-OO-SF500 przezroczyste
Produkt niedostępny

Okulary ochronne 3M - nasz sklep bhp profesjonalne okulary przeciwodpryskowe 

Jedne z najbardziej specjalistycznych okularów ochronnych dostępnych w sklepie i hurtowni Optimum bhp to z całą pewnością okulary ochronne 3M. Producent przygotował dla swoich klientów najwyższej jakości okulary do pracy i na co dzień, zapewniające wysoki poziom ochrony oraz komfort użytkowania. Szeroki przedział cenowy oraz dobrze rozbudowana gama produktów pozwolą na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od naszych potrzeb oraz upodobań dostępne są okulary ochronne  z szybkami w różnych kolorach i kształtach. Dodatkowo dostępne są modele okularów producenta 3M wyprodukowane specjalnie aby współgrały z hełmem ochronnym. Wygodne okulary ochronne spełniają wymagane normy bezpieczeństwa co daje gwarancję wysokiego poziomu ochrony. Poliwęglanowe soczewki tłumiące praktycznie wszystkie promienie UV bardzo często posiadają również dodatkową powłokę, która chroni szkła przed zaparowaniem oraz zarysowaniem się. Dzięki temu okulary ochronne będą zapewniać dłuższy okres żywotności. Na komfort oraz funkcjonalność okularów ochronnych 3M wpływają również regulowane noski oraz miękkie wykończenie zauszników. Popularnym modelem są również okulary robocze 3M które posiadają specjalistyczne w zausznikach otwory co daje nam możliwość doczepienia do nich wybranych zatyczek przeciwhałasowych 3M. Dzięki temu w prosty sposób jesteśmy w stanie zagwarantować sobie jednocześnie ochronę wzroku jak i słuchu. 

Wytrzymałe i wygodne okulary ochronne 3M poleca nasz sklep bhp

Okulary ochronne 3M gwarantują szerokie pole widzenia oraz zapewniają dobrą widoczność oraz wyrazistość. Kolejnym wartym uwagi atutem w wybranych modelach okularów jest obecność profilowanej osłony czoła, która zwiększa obszar objęty ochroną. Dużym zainteresowaniem cieszą się również okulary ochronne 3M, które posiadają piankową wkładkę z otworami wentylacyjnymi, którą w każdej chwili można ściągnąć. Jak widać istnieje wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań jednego z najważniejszych środków ochrony indywidualnej jakim są okulary ochronne. Producent 3M dokłada wszelkich starań aby okulary ochronne z jego oferty mogły być wykorzystywane we wszystkich środowiskach pracy bez względu na rodzaj zagrożenia. Okulary ochronne 3M to gwarancja wysokiego poziomu ochrony oraz komfortu użytkowania dlatego tak chętnie polecamy je wszystkim niezdecydowanym klientom hurtowni Optimum bhp. Zapraszamy do naszego sklepu po okulary 3M oraz inny asortyment niezbędny do pracy !

Okulary ochronne 3M - profesjonalne okulary znanego producenta 3M

Wymagającym klientom, którzy cenią sobie solidne rozwiązania na środki ochrony wzroku nasz sklep bhp poleca zaopatrzyć się w okulary ochronne 3M, które spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. W tej ofercie każdy zainteresowany, niezależnie od tego jaki rodzaj pracy wykonuje oraz w jakim środowisku z całą pewnością będzie w stanie dopasować odpowiedni dla siebie model. Warto również dodać, że okulary do pracy 3M zostały wykonane z solidnych materiałów dzięki czemu będą w stanie posłużyć nam przez dłuższy okres czasu.  Szeroka gama kolorów oraz różnorodne kształty sprawią, że niezależnie od naszych potrzeb oraz upodobań będziemy w stanie wybrać model w pełni spełniający nasze oczekiwania. Warto również dodać, że okulary ochronne 3M dostępne są w szerokim przedziale cenowym tak aby każdy mógł wybrać model adekwatny do budżetu jakim dysponuje. Wysoki komfort użytkowania to równie ważny atut jakim mogą pochwalić się okulary do pracy 3M ponieważ przekłada się ona na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy.

Przyciemniane okulary ochronne 3M 

Nasz sklep bhp z doświadczenia wie, że szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się okulary przyciemniane 3M ze względu na ich szeroki zakres zastosowania ponieważ mogą być z powodzeniem wykorzystywane do pracy na świeżym powietrzu, w zamkniętych pomieszczeniach jak i do użytku codziennego. Wybrane modele posiadają powłokę chroniącą przed zarysowaniem co znacznie wydłuży ich okres żywotności. Ponadto okulary przyciemniane 3M mogą posiadać poliwęglanowe soczewki pochłaniające aż 99,9% promieniowania UVA oraz UVB. Kolejnym atutem jakim mogą pochwalić się tego typu okulary jest możliwość regulowania zauszników w wybranych modelach co pozwoli nam na lepsze dopasowanie ich do naszych indywidualnych potrzeb. Ponadto okulary przyciemniane 3M mogą posiadać także soczewki polaryzacyjne, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed rozbłyskami słońca.

Bezbarwne okulary ochronne 3M przezroczyste

Szeroką ofertę znajdą Państwo również na okulary bezbarwne 3M, które mogą posiadać różne kolory ramek. Z naszych obserwacji wynika, że dużą popularnością cieszą się okulary przezroczyste 3M z zausznikami, które posiadają specjalne otwory pozwalające na zamocowanie wybranych zatyczek przeciwhałasowych 3M do pracy w których wymagane jest również zapewnienie ochrony przeciwhałasowej. Ciekawą propozycją są również okulary bezbarwne 3M, które posiadają system wentylacji dzięki czemu unikniemy zaparowaniom oraz podniesie nam to odpowiednią wygodę. Znaczna część okularów tego producenta jest kompatybilna z innymi środkami ochrony indywidualnej dzięki czemu uzyskamy bardzo wysoki poziom ochrony. Wybrane okulary bezbarwne 3M mogą się pochwalić zastosowaniem innowacyjnej technologii 3M™ Pressure Diffusion Temple co odpowiada za lepsze dopasowanie do różnych kształtów i wielkości twarzy.
Okulary z żółtymi szybkami 3M posiadają mony design, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. W zależności od tego po jaki model sięgniemy mogą być one wykorzystywane do inspekcji jak również do pracy w zachmurzone czy zamglone dni.

Nieparujące okulary ochronne 3M

Bardzo popularne są również okulary niezaparowujące 3M, które odznaczają się zastosowaniem specjalnej powłoki zapobiegającej zaparowaniu szkieł co zapewni nam wyraźne i szerokie pole widzenia. 

Wybierz swoje okulary ochronne 3M z oferty naszego sklepu bhp

 

Niezależnie od tego jakie okulary ochronne 3M wybierzemy możemy mieć pewność, że zapewnią nam one odpowiedni poziom ochrony oraz wygodę. Optimum sklep bhp poleca oraz zachęca do składania zamówień na wysokiej jakości okulary ochronne 3M wszystkich zainteresowanych klientów!