• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Odzież ochronna i ubrania robocze 3M

Bezpieczeństwo w pracy jest niezwykle ważne. Wiedzą o tym pracodawcy, do obowiązków których należy zapewnienie odpowiednich warunków wszystkim swoim pracownikom. Oznacza to stworzenia takiego miejsca pracy, które będzie zabezpieczone we właściwy sposób, a w razie jakiekolwiek zagrożenia życia oraz zdrowia, dostarczenie narzędzi, które będą skutecznie chronić. O specjalnej odzieży roboczej i konieczności ich noszenia mówią również przepisy BHP.

3M – odzież ochronna dla pracowników

W niektórych zakładach pracy wymagane jest ubieranie odpowiednich ubrań roboczych. 3M to produkty, które przeznaczone są do stosowania w firmach o różnych profilach działalności. Producent w swojej ofercie posiada asortyment, który skutecznie zabezpiecza życie oraz zdrowie na wypadek groźnych sytuacji, do których może dojść w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. To, co wyróżnia produkty 3M to przede wszystkim wysoka jakość oraz szerokie możliwości zastosowanie w wielu branżach.

Produkty 3M –oferta

Nasz sklep internetowy oferuje między innymi specjalistyczne produkty marki 3M dla BHP. Są to między innymi hełm oraz okulary ochronne, ale również różnego rodzaju pochłaniacze. Specjalne filtry zapobiegają przedostawaniu się takim substancji jak gazy czy pary organiczne do ust oraz nosa. W ten sposób stanowią ochronę dla całego układu oddechowego. W naszym sklepie oferujemy produkty, które sprawdzą się w zakładach metalurgicznych czy chemicznych oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest noszenie odzieży ochronnej.