• Kategorie
  • Szukaj
  • Zatyczki ochronne luzem

Zatyczki do uszu luzem - jednorazowe wkładki przeciwhałasowe w opakowaniu zbiorczym

Wykonując swoje obowiązki w hałaśliwych środowiskach warto jest w odpowiedni sposób zadbać o ochronę słuchu w czym przydatne mogą okazać się zatyczki do uszu. Sklep bhp Optimum w swojej ofercie posiada wiele ciekawych propozycji na tego typu środki ochrony słuchu dlatego nie będzie żadnego problemu z dopasowaniem ich do naszych indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Najbardziej popularnym rodzajem są zatyczki do uszu luzem, które ponadto są jedną z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji. Sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, które różnią się od siebie ilością sztuk dzięki czemu posłużą nam przez zdecydowanie dłuższy okres czasu. W niektórych przypadkach każda para jest dodatkowo pakowana w oddzielną torebeczkę co zapewni większą higienę oraz ułatwi nam ich transportowanie. Zatyczki do uszu luzem jako środek ochrony indywidualnej powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Ze względu na szeroki przedział cenowy nie będzie żadnego problemu z dostosowaniem ich do budżetu jakim dysponujemy. Ponadto wkładki przeciwhałasowe luzem dostępne są w kilu wersjach kolorystycznych jednak głównie wykonywane są w neonowych kolorach tak aby ułatwić nam ich znalezienie. W zależności od tego po jaki model sięgniemy mogą się one różnić poziomem wygłuszenia. 

Szeroki wybór zatyczek do uszu luzem producentów 3M, Uvex, Reis i Honeywell

Nasz sklep bhp w swojej ofercie posiada zatyczki do uszu luzem wyłącznie od znanych i cenionych na rynku producentów takich jak Uvex, 3M, Honeywell czy Reis. Warto również zaznaczyć, że są to produkty jednorazowego użytku dlatego należy wymieniać je jednorazowo po każdym wyciągnięciu z uszu. Wkładki przeciwhałasowe luzem głównie wykonane są z wolno rozprężające się pianki poliuretanowej, która idealnie dopasowuje się do ucha użytkownika nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu co mogłoby negatywnie wpłynąć na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Przede wszystkim zapewniają one równomierny rozkład nacisku, wygodę, dobre dopasowanie oraz elastyczność. Wybrane zatyczki do uszu luzem nadają się do recyklingu jak również są łatwe do zrolowania. Kolejnym powodem dla którego cieszą się one tak dużym zainteresowaniem jest szeroki zakres ich zastosowania ponieważ mogą być wykorzystywane praktycznie we wszystkich środowiskach pracy w których słuch narażony jest na uszkodzenie ze względu na wysokie natężenie hałasu jak również do użytku codziennego podczas wykonywania dobrych prac w gospodarstwach domowych. Wśród wymagających klientów z całą pewnością największym zainteresowaniem cieszą się wkładki przeciwhałasowe marki Uvex wykorzystującą innowacyjną technologię x-grip, która znacznie zmniejsza nacisk na ścianę kanału słuchowego zwiększając tym samym komfort ich użytkowania. Ciekawą propozycją mogą okazać się również zatyczki do uszu luzem , które posiadają wgłębienie na kciuki co pozwala na szybkie i łatwe wkładania ich jak i wyciąganie. Należy również zwrócić uwagę, że mogą być one stosowanie z innymi środkami ochrony indywidualnej takimi jak maseczki, okulary czy hełmy co w połączeniu zapewni nam maksymalny poziom ochrony w środowiskach gdzie jest to wymagane. 

Sklep Optimum BHP poleca zatyczki przeciwhałasowe jednorazowe pakowane luzem na zakłady pracy

Wkładki przeciwhałasowe sprzedawane luzem w niektórych przypadkach mogą również stanowić wkład do wymienny do środków ochrony słuchu na pałąku. Jak widać na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji na tego typu jedne z najpopularniejszych środków ochrony słuchu dzięki czemu są one w stanie spełnić oczekiwania wszystkich , nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki zakres zastosowania, atrakcyjne ceny, wiele ciekawych kolorów i kształtów oraz produkty od znanych producentów to główne powody dla których klienci tak chętnie sięgają po zatyczki przeciwhałasowe luzem z naszej oferty. Wszystkich zainteresowanych sklep bhp Optimum zachęca do szczegółowego zapoznana się ze środkami ochrony słuchu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy, że zatyczki do uszu mogą być jednym z podstawowych elementów wyposażenia stroju ochronnego pracownika dlatego ważne jest aby w świadomy sposób dokonać swojego wyboru.