• Kategorie
  • Szukaj
  • Polary i bluzy polarowe robocze Urgent - hurtownia sklep bhp

Odzież robocza Urgent : bluzy i polary robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Bluzy i polary robocze Urgent – ten rodzaj odzieży ochronnej często jest uzupełnieniem ubioru pracownika o każdej porze roku. W ciągu lata i wiosny stanowi idealną ochronę przed chłodniejszym wiatrem, a w czasie jesieni i zimy jest dobrą warstwą pod kurtkę roboczą, szczególnie podczas mocnych mrozów. Nasz sklep internetowy BHP oferuje  wiele ciekawych modeli i fasonów, dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów jak i w wielu wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie hurtowni bhp znajdą Państwo klasyczne bluzy robocze i polary, jak i również bardziej specjalistyczną odzież roboczą, przykładowo, bluzę roboczą odblaskową  lub polar odblaskowy Urgent. Polary jak i bluzy robocze Urgent dostępne są w różnych półkach cenowych. Są dostępne klasyczne ciepłe polary robocze, gdzie cena jest bardzo atrakcyjna, jak i również bluzy robocze z wyższą ceną dla bardziej wymagających klientów. Dostępne są różne bluzy i polary, w zależności od budżetu klienta. 

 

Jaka odzież roboczą poleca nasz sklep internetowy bhp?

Nasz sklep Optimum BHP on-line oferuje bluzy robocze klasyczne z kapturem, jak i również bez, z ociepleniem, które przyda się podczas gorszej pogody. Polary Urgent są klasyczne z praktycznymi kieszeniami i zapięciem na zamek błyskawiczny, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Dlatego każdy potencjalny klient dobierze odpowiednie ubranie robocze pod potrzeby wykonywanej pracy. Oczywiście ze względu na atrakcyjny wygląd polarów oraz bluz roboczych polecamy również do użytkowania ich na co dzień, w czasie rekreacyjnym czy podczas uprawiania sportów w chłodniejszych warunkach pogodowych. 

Producent odzieży roboczej Urgent tworząc ubrania kieruje się zawsze dobrem swoich klientów, dlatego tworząc je wybiera zawsze materiały z jak najlepszej jakości aby zapewnić użytkownikom trwałość oraz wysoki komfort podczas użytkowania. Zastosowane różne fasony, sportowy krój i możliwość wyboru odpowiedniej kolorystyki, jak i zróżnicowana gramatura odzieży sprawia, że jest toodzież bhp bardzo atrakcyjna i często wybierana przez naszych klientów. Wysoka gramatura polarów i bluz sprawia, że może ona zastąpić kurtkę. Polary robocze, jak i bluzy polecane są do prac budowlanych, monterskich, na hale produkcyjne, na magazyny czy dla kierowców i listonoszy. A bluzy i polary  odblaskowe z pasami odblaskowymi dedykowane są w budowlance, dla kierowców jak i w transporcie, dla ratowników, czy drogowców, aby zapewnić im bardzo wysoką widoczność na drodze, czy to w złych warunkach atmosferycznych jak i słabym oświetleniu po zmroku i w nocy. Wtedy bardzo ważne jest aby pracownik był bardzo dobrze widoczny z dalekich odległości. Poprzez duże gładkie powierzchnie na bluzach i polarach istnieje możliwość wykonania nadruku z logiem danej firmy czy zakładu. Jest to bardzo atrakcyjna wizytówka każdego przedsiębiorcy, który dba o estetykę ubioru swoich pracowników.  Polary Urgent również sprawdzą się jako odzież marketingowa czy ostrzegawcza, odblaskowa.

 

Oferta dostępnych polarów jak i bluz roboczych w naszym sklepie i hurtowni BHP jest bardzo zróżnicowana. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy pomogą w razie konieczności. Oferowanaodzież robocza Urgent jest dobra jakościowo, cena jest atrakcyjna i posiadamy wiele różnych modeli. Staramy się aby proponowane ubrania robocze były solidne i spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Odzież Urgent dedykujemy zarówno jako bluzy i polary robocze męskie oraz damskie. 

 

Współpracujemy tylko z rekomendowanymi producentami, jakim jest właśnie Urgent. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Optimum BHP oraz polecamy nasz sklep internetowy, gdzie posiadamy pełną rozmiarówkę i wiele wersji kolorystycznych. Polecamy również resztę odzieży roboczej producenta Urgent, która również jest trwała i bardzo przystępna cenowo. Serdecznie zapraszamy!