• Kategorie
  • Szukaj

ARTYKUŁY BHP - ARTYKUŁY PPOŻ

Środki przeciwdziałające i zapobiegające powstawaniu pożarów, a także sprzęt niezbędny w przypadku jego powstania, stanowią niezbędne wyposażenie każdego budynku, zarówno mieszkalnego, jak również w biurach czy budynkach produkcyjnych. Ich głównym celem jest zabezpieczenie osób przebywających w budynku przed skutkami pożaru, a także umożliwienie im bezpiecznej ewakuacji. Innym celem jest zabezpieczenie mienia i minimalizacja strat wywołanych pożarem. Zabezpieczenia ppoż podzielić można na dwie zasadnicze grupy:

  • zabezpieczenia przeciwpożarowe czynne – systemy wentylacji, wykrywacze ognia i dymu, sygnalizacja dźwiękowa, systemy oddymiające etc., 
  • zabezpieczenia ppoż bierne – różnego rodzaju impregnaty i zaprawy ogniochronne, mające na celu znaczące opóźnienie osiągnięcia temperatury krytycznej, a tym samym spowolnienie rozprzestrzeniania się ognia.

Hurtownia internetowa optimumbhp.pl prowadząca sklep bhp i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych zabezpieczeń przeciwpożarowych każdego typu. W zależności od potrzeb i wymogów, znajdziecie Państwo na naszych stronach wszystkie środki ochrony ppoż i urządzenia niezbędne do zapewnienia wymaganego poziomu bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa ruchu i ewakuacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • akcesoria i środki ochrony ppoż,
  • gaśnice, czujniki i detektory gazu,
  • farby do znakowania i znaki bezpieczeństwa, 
  • barierki, pachołki i taśmy bezpieczeństwa oraz wiele innych ważnych dla zachowania niezbędnego poziomu ochrony ppoż środków i akcesoriów.

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalne wyposażenie i środki ochrony ppoż, niezbędne w wyposażeniu każdego zakładu i miejsca użyteczności publicznej. Nasza oferta to niezawodny i wydajny sprzęt, którego zastosowanie znakomicie usprawni systemy bezpieczeństwa. Ochrona ppoż to wymóg stawiany nie tylko zakładom pracy czy miejscom publicznym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyposażenie niezbędne w każdym budynku, również mieszkalnym. Naszą bogatą ofertę uzupełnia odzież ochronna, znaki bezpieczeństwa, latarki, pompy, a także apteczki. Środki ochrony ppoż dostępne na stronach hurtowni optimumbhp.pl posiadają wszelkie niezbędne atesty i pozwolenia. Możecie mieć Państwo pewność, że wybierając naszą ofertę, otrzymacie najwyższej jakości zabezpieczenia ppoż, które skutecznie zwiększą poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego w Państwa budynku. Serdecznie zapraszamy.