• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze i ochronne bhp - rękawiczki do pracy - hurtownia i sklep Optimum BHP

Rękawice robocze - nasz sklep bhp oferuje rękawice ochronne do pracy w każdych warunkach

Jednym z podstawowych środków ochrony indywidualnej są rękawice robocze, które mają za zadanie chronić dłonie użytkownika przed możliwymi urazami takimi jak obtarcia czy przecięcia. Nasz sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada szeroko rozbudowany asortyment na rękawice ochronne, które dostępne są w dużym przedziale cenowym dzięki czemu każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Podobnie jak pozostałe elementy uniformu pracownika tak i rękawiczki robocze muszą być dostosowane do rodzaju naszej pracy, środowiska oraz zagrożeń na jakie będziemy w niej narażeni. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że istnieje podział na rękawice jednorazowe czyli takie, które jak sama nazwa wskazuje należy wymieniać po każdorazowym użyciu oraz rękawice do pracy wielokrotnego użytku, które w zależności od tego z jakich materiałów zostały wykonane mogą posłużyć nam przez naprawdę długi okres czasu. Przy tej okazji warto również wspomnieć, że rękawice ochronne mogą być wykonane z różnego rodzaju tworzyw sztucznych lub też z różnorodnych skór naturalnych. Kolejnym czynnikiem jakim mogą różnić się rękawiczki bhp jest ich długość co oznacza, że mogą one sięgać do nadgarstka lub też zapewnić ochronę części przedramienia. Z doświadczenia wiemy, że rękawice ochronne oferowane przez nasz sklep bhp mogą być zakończone elastyczną gumką, która idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika, zapinane na rzep z możliwością regulacje czy też zakończone usztywnianym mankietem. 

Szeroka oferta na rękawice robocze w internetowym sklepie Optimum BHP to doskonała oferta dla firm

Szeroka gama rozmiarów i kolorów w jakiej dostępne są rękawice robocze pozwoli nam na dopasowanie odpowiedniego dla naszych potrzeb oraz upodobań modelu. Nasz sklep bhp w swojej ofercie na rękawiczki ochronne posiada produkty od znanych i cenionych na rynku producentów takich jak Portwest, Ardon, Urgent, Reis, Procera, CXS Canis czy Delta Plus. Wybierając rękawiczki bhp pracownikom zewnętrznym należy wziąć pod uwagę panujące warunki atmosferyczne. Dzięki temu do pracy w okresie jesienno-zimowym możemy zaopatrzyć się w rękawice ocieplane zapewniające wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. Popularne są również rękawice antyprzecięciowe wykorzystywane podczas prac gdzie mamy kontakt z ostrymi narzędziami lub przedmiotami. Rękawice ESD to świetna propozycja do prac w środowiskach zagrożonych wybuchem natomiast rękawice elektroizolacyjne chronią dłonie przed porażeniem prądem elektrycznym. Sklep bhp w swojej ofercie posiada również rękawice antywibracyjne chroniące przed drganiami mechanicznymi o różnej częstotliwości oraz rękawice spawalnicze, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla spawaczy i zawodów pokrewnych. Jak widać istnieje wiele różnorodnych rodzajów rękawic dlatego ważne jest abyśmy dokonali świadomego wyboru. Sklep Optimum BHP zachęca do zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze gdzie każdy bez wyjątku znajdzie coś dla siebie!

Rękawice robocze - rodzaje rękawic roboczych i ochronnych idealnych do pracy w naszym sklepie bhp

Oferta rękawic roboczych w naszym sklepie bhp  jest niezwykle szeroka. Rękawice ochronne mają na celu zabezpieczenie dłoni przed ubrudzeniem, skaleczeniem, wpływem gorącej lub zimnej temperatury, substancji chemicznych itp. Oferta rękawic roboczych na rynku jest bardzo szeroka i ciężko znaleźć odpowiednią ochronę dla siebie. Często firmy producenckie oferują wizualnie zbliżone produkty jednak o innych właściwościach czy parametrach. Czasem pomimo identycznych właściwości ochronnych rękawice diametralnie różnią się ceną. Wybór odpowiedniej rękawicy ochronnej w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Każdy klient ma inne oczekiwania odnośnie produktu: od wyglądu, przez właściwości po cenę.

Rękawice robocze w ofercie naszego sklepu bhp:

W naszej hurtowni bhp oferujemy rękawice robocze znanych i cenionych producentów, których jesteśmy dystrybutorem, m.in. takich firm jak Portwest, Industrial Starter, Reis, Ardon, Canis CXS, Cerva, VM,  Art.Mas., Panoply, Delta Plus, Ansell, Honeywell, ATG, Nitras, KCL, Showa, Cofra i wiele innych.

Rękawice robocze - jakie rękawice ochronne oferuje nasz sklep bhp

Wybór rękawic roboczych jest niezwykle szeroki. Dlatego nasza hurtownia dokłada wszelkich starań aby aktualizować ofertę naszego internetowego sklepu bhp i rozszerzać ją o nowe produkty.

Rękawice robocze powlekane nitrylem

Rękawice robocze powlekane nitrylem to rękawiczki idealne do pracy z olejami, smarami, tłustymi substancjami. Nitryl może być dodatkowo spieniony, co zwiększa zdolności manipulacyjne. Przedmiot łatwiej chwycić i utrzymać w dłoni. Rękawice z nitrylu mogą być cieńkie  i delikatne jak np. rękawice RteniNitrax czy Nitron lub bardziej masywne (nitryl ciężki) np. Hycron, Reconitfull, Sidney A4003, PORTWEST A302, CXS 3410 . Rękawice powlekane nitrylem to świetna propozycja rękawic roboczych dla mechaników, magazynierów, pracowników produkcji itp.

Rękawice robocze powlekane poliuretanem

Rękawice robocze powlekane poliuretanem to najczęściej nylonowe lub poliestrowe rękawice robocze pokryte cienką warstwą poliuretanu. Poliuretan (PU) jest najczęściej koloru białego, czarnego lub szarego. Rękawica ta jest bardzo często stosowana na zakładach produkcyjnych np. w branży samochodowej automotive. Polecamy je również pracownikom magazynów, pracownikom firm sprzątających, firm od pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych, do prac w ogródku itp.

Rękawice robocze powlekane gumą/lateksem - doskonałe rękawice ochronne budowlane

Rękawice robocze powlekane lateksem są wytrzymałymi rękawicami roboczymi idealnymi na budowę. Sprawdzą się przy transporcie, na magazynach, przy pracach budowlanych czy pracach drogowych.

Rękawice robocze wzmacniane skórą - wytrzymałe rękawice ochronne budowlane i do transportu

Rękawice robocze wzmacniane skórą to jedne z najlepiej sprzedających się rękawic roboczych. Idealne dla pracowników magazynowych, firm transportowych. Mają też zastosowanie w firmach budowlanych. Świetnie sprawdzają się pracach ziemnych gdzie jest styczność z błotem, brudem i wilgocią. Rękawice te mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Idealne do przenoszenia prętów, metalowych elementów itp. Polecamy m.in. rękawice Mary, Elton, RBPOWER, Top Up, Gino, Falco CXS, Rbpowegold i inne.

Popularne są również bardziej delikatne rękawice wzmacniane mięciutką kozią skórką. Są to m.in rękawice Tec, Perfect, Technik CXS.

Rękawice robocze skórzane - dobrej jakości skórzane rękawice ochronne bu