• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice powlekane gumą lateksem

Odzież ochronna to niebywale ważny element w pracy każdego fachowca. Narażeni są oni w końcu na różnego typu zagrożenia wynikające w wykonywanych przez nich zadań. Warto zatem pamiętać o tym i każdorazowo przygotowywać się do wyznaczonych prac między innymi poprzez ubranie odpowiedniej odzieży. Pracodawcy także powinni pilnować ubioru robotników, ponieważ obligują ich do tego przepisy bhp. Biorąc pod uwagę tak dużą różnorodność odzieży ochronnej nietrudno bowiem wybrać taką, która będzie dla danego robotnika właściwa, a przy tym komfortowa.

Ochrona rąk to bardzo ważna kwestia w wielu zakładach pracy. Rozwiązaniem są rękawice ochronne, które w odpowiedni sposób dopasowane do wykonywanej pracy podniosą bezpieczeństwo pracowników. Bez wątpienia świetnym rozwiązaniem są rękawice powlekane lateksem – to wybór bardzo uniwersalny, a przy tym cechujący się wieloma przydatnymi zaletami. Warto zainwestować w parę takich rękawic, ponieważ na pewno przydadzą się nam one nie raz. Czy to w pracy zawodowej, czy też podczas napraw we własnym domu – rękawice to obowiązkowy element wyposażenia. Chronią ręce przed uszkodzeniami oraz dają pewny chwyt.

Rękawice powlekane gumą lateksem

Rękawice robocze powlekane lateksem to rękawiczki robocze wykonane z różnorodnych przędz np bawełnianych czy poliestrowych. Tkanina została powleczona specjalną gumą /lateksem w celu zwiększenia przyczepności do trzymanych narzędzi, towaru czy innych przedmiotów. Guma jest wytrzymała więc nadaje się dobrze do budownictwa, transportu, przemysłu ciężkiego. Lateks / guma doskonale sprawdza się również w okresie zimowym więc w ofercie naszego sklepu znajdzie Państwo także rękawiczki ocieplane. Polecamy je również do prac transportowych, porządkowych, magazynowych. Jednym z najbardziej popularnych modeli powlekanych gumą są rękawice wampirki, jedne z najtańszych rękawic roboczych dostępnych w naszym sklepie bhp oraz rękawice robocze Dragon.

Dla kogo rękawice ochronne?

Rękawice powlekane lateksem z pewnością sprawdzą się świetnie dla wszystkich pracowników fizycznych, którzy narażeni są na mechaniczne uszkodzenia rąk. Nie ma wątpliwości, że z ich walorów korzystać mogą wszyscy pracownicy budowy, górnicy, elektrycy czy też osoby zajmujące się montażem. Rękawice na pewno będą przydatne również magazynierom – każdego dnia muszą bowiem przenosić liczne rzeczy.

Jak wybrać dobre rękawice powlekane lateksem?

Decydując się na zakup rękawic, w pierwszej kolejności powinniśmy się zastanowić jakie będzie właściwie ich przeznaczenie. Biorąc pod uwagę chociażby warunki atmosferyczne na zewnątrz czy też rodzaj pracy jaki będziemy wykonywać będziemy bowiem w stanie wybrać takie rękawice, które będą się nadawały najlepiej. Do prac w okresie wiosenno-letnim najlepsze będą rękawice do ogólnego przeznaczenia. Z pewnością ważne w nich jest to, aby umożliwiały dobrą wentylację powietrza. W przeciwnym razie mogą doprowadzić między innymi do pojawiania się na rękach odcisków. Zimą i jesienią z kolei warto zdecydować się na rękawice, które będą miały ocieplenie. W ten sposób nawet przy bardzo niskich temperaturach komfort pracy zostanie zachowany.

Oczywiście to tylko jedno rozróżnienie między wieloma rękawicami dostępnymi na rynku, poza tym warto też pamiętać, że trzeba się kierować nie tyle konkretną porą roku, co bardziej temperaturą, która będzie w naszym miejscu pracy. Zajmujemy się latem naprawą chłodziarek w restauracjach? Warto postawić na ocieplane rękawice powlekane lateksem, które gwarantują dużą przyczepność i pewny chwyt. Poza tym, przy wyborze rękawic należy kierować się także ich rozmiarem. Będziemy bowiem w stanie dobrze wykonywać powierzone nam zadania tylko jeśli rękawica faktycznie będzie dopasowana do naszej ręki. Dodatkowo, wszystkie rękawice zakończone są ściągaczem, a niektóre mają elastyczny mankiet, dzięki którym jeszcze lepiej trzymają się one na rękach.

Najwiecej towaru wysyłamy do takich miast jak np: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Toruń, Lublin, Nowy Targ, Gliwice, Bielsko-Biała, Mikołów, Sosnowiec Wrocław i wiele więcej. 

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.