• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do odzieży roboczej - hurtownia i sklep OptimumBHP

 

Akcesoria odzieżowe – sklep Optimum BHP z ofertą na przydatne akcesoria do odzieży roboczej!

Podczas kompletowania stroju ochronnego do pracy bardzo często prócz odzieży roboczej niezbędne mogą okazać się również różnorodne akcesoria odzieżowe. Co dokładnie mamy tutaj na myśli? Wszelkiego rodzaju kominiarki, paski robocze, nakolanniki, szelki robocze, kominy, kieszenie robocze itp. Tak naprawdę nasz sklep Optimum BHP posiada w tym przypadku tak bogatą ofertę, że każdy zainteresowany klient będzie w stanie dostosować rozwiązanie adekwatne do swoich potrzeb jak i środowiska swojej pracy. To po jakie akcesoria odzieżowe sięgniemy zależeć będzie od wielu kwestii takich jak np. od tego czy potrzebujemy zwiększenia funkcjonalności, zapewnienia dodatkowej ochrony czy też zwiększenia naszego komfortu podczas pracy. Propozycji jest wiele dlatego najlepiej będzie jeżeli zapoznają się Państwo z naszą ofertą na akcesoria odzieżowe, które są asortymentem od topowych na rynku bhp producentów takich jak np. Snickers Workwear, Portwest, Art.Mas., Neo Tools, Reis, Lahti Pro, Ardon, CXS Canis, Sara Workwear. Już ten fakt powinien uświadomić nam jak wiele propozycji znajdziemy jak również, że z całą pewnością zostały one wykonane z dbałością o każdy szczegół. Ponadto, niezależnie od tego na jakie akcesoria odzieżowe wykażemy swoje zapotrzebowanie możemy mieć pewność, że sprzedawane są one w bardzo konkurencyjnych cenach oraz w szerokim przedziale cenowy, co oznacza, że bez względu na nasze możliwości finansowe bez wątpienia będziemy w stanie wybrać coś dla siebie. Poniżej postaramy się Państwu nieco przybliżyć, co tak właściwie kryje się pod zagadnieniem akcesoria odzieżowe dzięki czemu łatwiej będzie Państwu dokonać wyboru.

Jakie akcesoria odzieżowe do spodni posiada sklep Optimum BHP? Przekonajmy się!

Naszymi klientami bardzo często są klienci, którzy wykonują swoje obowiązki przez wiele godzin w pozycji klęczącej dlatego nic dziwnego, że chcąc zadbać o swoją wygodę chętnie sięgają po takie akcesoria odzieżowe jak nakolanniki. Mają one za zadanie zadbać o komfort użytkownika, który ma oczywiście duży wpływ na wydajność pracownika, jakość wykonywanej przez niego pracy jak również na jego samopoczucie. Jest to rozwiązanie przeznaczone do spodni roboczych dlatego w tym momencie przejdźmy do kolejnej propozycji jaką jest pasek roboczy. W naszej ofercie dostępne są one w tylu ciekawych kolorach, a nawet wzorach, że są chętnie wykorzystywane zarówno do modeli przeznaczonych do pracy jak i do użytku codziennego. Tego typu akcesoria odzieżowe oferowane są w różnych długościach z możliwością regulacji oraz posiadają różnego rodzaju klamrę wykonaną z różnych materiałów. Kolejną przydatną propozycją mogą okazać się szelki robocze, które przyczepianie są do spodni bhp w celu lepszego dopasowania ich do sylwetki użytkownika, zwłaszcza jeżeli odczuwamy dyskomfort związany z zsuwaniem się ich np. podczas pracy w pozycji klęczącej. W tym przypadku warto zaznaczyć, że tego typu akcesoria odzieżowe dostępne są zarówno w uniwersalnej kolorystyce jak i tej neonowej dzięki czemu są w stanie zwiększyć naszą widoczność w słabo oświetlonych miejscach lub po zmroku.

Wybierz akcesoria odzieżowe wykorzystywane w celu ochrony głowy!

A co jeżeli zależy nam na zwiększeniu swojego komfortu termicznego? W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się takie akcesoria odzieżowe jak kominiarka, która jest chętnie wykorzystywana podczas pracy w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatura znacznie spada. Dostępne są w wersji posiadającej wycięcie wyłącznie na oczy lub z większym wycięciem ukazującym całą twarz użytkownika jak również w uniwersalnym kolorze czarnym, który świetnie komponuje się z pozostałymi elementami uniformu pracownika. Bardzo podobną alternatywą może okazać się również komin na szyję, który może być wykonany z różnych materiałów oraz w kilku wersjach kolorystycznych. Jeżeli chodzi o akcesoria odzieżowe stosowane na głowę doskonałą alternatywą mogą okazać się także kaptury robocze. Te z naszej oferty przeznaczone są do pracy w bardziej specyficznych oraz wymagających środowiskach, ponieważ dostępne są w wersji trudnopalnej dlatego też spełniają określone normy bezpieczeństwa potwierdzające wysoki poziom ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Dodajmy jednak, że posiadamy również kaptur roboczy wodoodporny idealny do pracy na świeżym powietrzu, kiedy jesteśmy narażeni na niespodziewane opady deszczu, a nasza odzież właściwa nie posiada tego typu udogodnienia. Jeżeli jednak przyjdzie nam pracować w bardzo wysokich temperaturach niezbędne mogą okazać się takie akcesoria odzieżowe jak czapka chłodząca, która skutecznie będzie zapobiegać przegrzaniu, a nawet stresowi termicznemu. Jej dodatkowym atutem jest fakt, że może być noszona samodzielnie lub pod ochronnikami głowy.

Pozostałe akcesoria odzieżowe jakie oferuje sklep Optimum BHP!

Wykonujesz prace, które zmuszają Cię do posiadania przy sobie dużej ilości narzędzi i innych akcesoriów? Świetnie się składa, ponieważ w ofercie na akcesoria odzieżowe znajdziemy worki kieszeniowe nazywane również jako worki narzędziowe czy kieszeń narzędziowa, które doskonale zwiększą funkcjonalność spodni do pracy, są łatwe w zamocowaniu oraz występują w różnych wielkości z różną ilością przegródek. Na zakończenie dodajmy, że w ofercie na akcesoria odzieżowe znajdziemy również takie propozycje jak skarpety robocze oferowane w wielu wersjach i kolorach, nogawki robocze, pas biodrowy, pas lędźwiowy, czy lampka LED, co pokazuje, że naprawdę jest w czym wybierać. Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiają się Państwo czy nasz sklep Optimum BHP posiada adekwatne akcesoria odzieżowe do Państwa potrzeb zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą jak również do składania zamówień. Jesteśmy przekonani, że posiadamy jeden z lepiej rozwiniętych asortymentów tego typu i to w bardzo atrakcyjnych cenach czego najlepszym dowodem jest duża ilość składanych na nie zamówień. Nasze akcesoria odzieżowe są chętnie wybierane nawet przez najbardziej wymagających klientów!