• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - LAHTI-PRO

Specjalistyczna odzież robocza przydaje się w wielu miejscach pracy. Bardzo często to pracodawcy zapewniają ją swoim pracownikom jako codzienne wyposażenie. Jest ono przydatne wszędzie tam, gdzie konieczna jest zmiana ubrań. Może to wynikać ze względów praktycznych, ale również bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym oferujemy szeroki wybór odzieży roboczej, zgodnej z obowiązującymi przepisami BHP. W asortymencie posiadamy ubrania marki Lahti Pro, które świetnie sprawdzają się w wielu firmach oraz zakładach pracy.

Lahti – ubrania robocze

Żeby zabezpieczyć swoją odzież przed zabrudzenie oraz zniszczeniem, pracownicy bardzo często zmieniają ja na ubrania robocze. Proponujemy, chociażby spodnie Lahti Pro, które znajdą zastosowanie między innymi w serwisach samochodowych czy fabrykach. Najpopularniejsze są ogrodniczki o długiej nogawce, ponieważ przy wykonywaniu niektórych obowiązków jest to najbezpieczniejszy model, chroniący nogi. Odzież robocza Lahti wyróżnia się komfortem noszenia oraz funkcjonalnością, dzięki zastosowaniu wielu kieszonek.

Lahti Pro - buty robocze i inne akcesoria

Producent Lahti Pro w swoim asortymencie ma nie tylko spodnie, ale również pasujące do tego kurtki oraz buty robocze. W ten sposób można z łatwością skompletować cały strój roboczy. W sklepie oferujemy odzież w różnych kolorach, dzięki czemu można kupić różne dla pracowników z innych działów, co pozwoli na ich rozróżnienie. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie ubraniami roboczymi od marki Lahti Pro.