• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Dębica

Brak produktów do wyświetlenia

Ubrania, środki ochrony osobistej, specjalistyczne narzędzia budowlane, a do tego środki czystości i artykuły higieniczne – hurtownia BHP w Dębicy oferuje naprawdę szeroki wybór asortymentu. W jednym sklepie możecie teraz Państwo zakupić odzież roboczą i akcesoria potrzebne do bezpiecznej pracy w praktycznie każdej branży!

Internetowy sklep z odzieżą roboczą - Dębica

Zgodnie z wymogami prawnymi do obowiązków pracodawcy należy zaopatrzenie pracowników w ubrania robocze i akcesoria niezbędne do wykonywania służbowych obowiązków. Potrzebna jest Państwu kurtka przeciwdeszczowa, jednorazowy kombinezon, ocieplane spodnie, odblaskowy polar albo buty z podnoskiem? Profesjonalna odzież BHP - Dębica i okoliczne miasta to rejon naszego działania - czeka na Was w internetowej hurtowni. Oferujemy wyłącznie produkty znanych i cenionych w branży marek, jak Avacore, Ardon, Delta Plus, Neo Tools, Lathi Pro czy Uvex.

Środki ochrony indywidualnej – sklep BHP Dębica

W naszej hurtowni on-line kupicie Państwo nie tylko odzież roboczą, ale też różnego rodzaju środki ochrony indywidualnej, wymagane przy pracach w szczególnie trudnych i niebezpiecznych warunkach. Proponujemy ubrania z atestami trudnopalności, o właściwościach antyprzebiciowych czy elektroizolujących. Oferowane w sklepie BHP akcesoria zabezpieczają wzrok, słuch, skórę oraz drogi oddechowe przed zagrożeniami termicznymi, mechanicznymi oraz chemicznymi. Maski przeciwpyłowe, okulary spawalnicze, rękawice monterskie, a może zestaw do prac głębokościowych - czegokolwiek nie potrzebujecie, znajdziecie to w naszej hurtowni!