• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze ochronne CXS Canis - hurtownia i sklep Optimum BHP

Sklep Optimum BHP poleca rękawice robocze CXS Canis 

Rękawice robocze CXS Canis oferowane przez nasz sklep bhp to jedna z ciekawszych propozycji na ekonomiczne oraz uniwersalne środki ochrony dłoni. Ze względu na szeroki przedział cenowy w jakim dostępne są rękawiczki ochronne czeskiego producenta praktycznie każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie w stanie dopasować coś dla siebie. Ponadto rękawice bhp CXS Canis dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów dzięki czemu bez względu na nasze potrzeby oraz upodobania znajdziemy model odpowiedni dla siebie. Swoją popularność rękawice robocze Canis zyskały ze względu na szeroki zakres zastosowania ponieważ nasz sklep bhp z doświadczenia wie, że sprawdzą się one zarówno podczas pracy na świeżym powietrzu w różnych warunkach atmosferycznych oraz w pracy w zamkniętych pomieszczeniach typu hale produkcyjne czy magazyny. Dodatkowo wybrane rękawice ochronne CXS Canis są chętnie stosowane w gospodarstwie domowym co również ma wpływ na ich popularność. Producent w swojej ofercie posiada kilka ciekawych modeli na rękawice damskie, które cechują się modną kolorystyką oraz estetycznym wykonaniem co przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagających Pań. Jeżeli wykonujemy swoje obowiązki na świeżym powietrzu w niskich temperaturach możemy sięgnąć po rękawice ocieplane CXS Canis zapewniające wysoki komfort termiczny. 

Szeroka oferta na rękawiczki robocze CXS Canis. Polecamy rękawice skórzane, powlekane, wzmacniane skórą producenta CXS Canis

W ofercie na rękawice zimowe znajdziemy rękawice skórzane, wzmacniane skórą lub też powlekane. Na uwagę zasługują również rękawice ochronne CXS wykonane we fluorescencyjnych kolorach co zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach dlatego nic dziwnego, że są one najchętniej wybierane przez pracowników służb drogowych oraz porządkowych. Kolejną bardzo popularną propozycją są rękawice jednorazowe CXS Canis sprzedawane w opakowaniach po 100 sztuk dzięki czemu starczy nam ono na dłuższy okres czasu. W zależności od tego po jakie rękawiczki bhp CXS Canis sięgniemy mogą być one zakończone elastycznym ściągaczem w nadgarstku czy usztywnionym mankietem o różnej długości. Bardzo popularne są również rękawice antywibracyjne CXS, które zmniejszają odczucie drgań występujących podczas pracy z różnymi narzędziami. Wybierając rękawie robocze CXS Canis ważne jest aby w odpowiedni sposób dopasować ich rozmiar ponieważ ma to wpływ na komfort użytkowania, który zaś przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy. Wysoki stosunek jakości do ceny, szeroki zakres zastosowania oraz komfort użytkowania to główne atuty jakimi mogą pochwalić się rękawiczki ochronne Canis co wpływa na ich popularność o czym świadczy ilość składanych na nie zamówień każdego dnia. Jeżeli chcą Państwo samodzielnie przekonać się o możliwościach jakie dają nam rękawice robocze CXS Canis nasz sklep bhp zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na nie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Rękawice robocze CXS Canis - poznaj wytrzymałe rękawiczki robocze marki CXS producenta Canis

Optimum sklep bhp w swojej ofercie posiada wiele ciekawych propozycji na środki ochrony dłoni od znanych i cenionych na rynku producentów. Z naszych obserwacji wynika, że dużą popularnością cieszą się rękawice robocze CXS Canis ze względu na szeroki zakres zastosowania oraz wysoki stosunek jakości do ceny. Tego typu rękawiczki bhp Canis mogą być zamawiane przez firmy zatrudniające pracowników tymczasowych jak również przez osoby, które nie dysponują zbyt dużym budżetem ze względu na szeroki zakres cenowy w jakim są dostępne. W zależności od środowiska oraz rodzaju naszej pracy możemy z łatwością dopasować rękawice ochronne CXS Canis w taki sposób aby zapewniały możliwie jak najlepszy poziom ochrony. Ponadto dostępne są one w szerokiej gamie rozmiarów dla idealnego dopasowania do naszych potrzeb w taki sposób aby nie powodować żadnego dyskomfortu jak również w szerokiej gamie kolorów dla lepszego dostosowania do naszych upodobań. Rękawice do pracy CXS Canis wykonane zostały z różnego rodzaju materiałów, które mogą cechować się wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia zapewniając tym samym długi okres żywotności. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania co przekłada się na wydajność pracownika jak również jakość wykonywanej przez niego pracy.

Rękawice robocze CXS Canis powlekane nitrylem, poliuretanem, lateksem czy PCV

W ofercie na rękawice robocze CXS Canis dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice powlekane, które mogą być wykorzystywane praktycznie w każdym środowisku pracy w zależności od tego jaki rodzaj powleczenia wybierzemy. Rękawice powlekane CXS występuję w wersji powleczonej w całości, w części chwytnej lub wyłącznie na końcówkach palców. Warto zaznaczyć, że niektóre rękawice powlekane Canis wykonane zostały we fluorescencyjnych kolorach co zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Tego typu rękawice czeskiego producenta zazwyczaj zakończone są elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który dba o idealne dopasowanie do dłoni użytkownika jak również o to aby nie zsuwały nam się one nawet podczas bardzo intensywnych prac. Powlekane rękawice ochronne CXS Canis mogą posiadać powleczenie z poliuretanu, nitrylu, lateksu czy PCV. Dużym zainteresowaniem cieszą się tutaj rękawice powlekane Canis w wersji kobiecej, które posiadają modny kwiatowy nadruk co przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Paniom. Kolejną ciekawą propozycją są antyprzecięciowe rękawiczki powlekane CXS Canis przeznaczone do pracy z ostrymi przedmiotami, krawędziami czy szkłem. 

Rękawice robocze CXS Canis skórzane - wytrzymałe rękawice budowlane oraz skórzane rękawice spawalnicze CXS

Nasz sklep bhp chętnie poleca swoim klientom również rękawice skórzane CXS Canis, które zapewnią najwyższy poziom ochrony dłoni przed uszkodzeniami oraz są niezwykle odporne na zniszczenia. W tej ofercie dostępnych jest kilka ciekawych propozycji na skórzane rękawice spawalnicze Canis, które nadają się do pracy w wysokich temperaturach nie tylko dla spawaczy ale również zawodom pokrewnym. Skórzane rękawice bhp CXS dostępne są w różnej długości, również w wersji chroniącej część przedramienia. W tym przypadku także mamy okazje zaopatrzyć się w rękawice ze skóry Canis z odblaskowymi paskami. Wykonane ze skóry licowej lub bydlęcej rękawiczki CXS Canis to bardzo ekonomiczne oraz uniwersalne rozwiązanie. 

Rękawice robocze CXS Canis wzmacniane skórą

Jeżeli chodzi o rękawice wzmacniane skórą CXS Canis również świetnie sprawdzą się w bardziej wymagających pracach. Zakończone usztywnianym mankietem lub elastyczną gumką w nadgarstku rękawice wzmacniane skórą CXS mogą być z powodzeniem wykorzystywane do prac remontowo-budowlanych, przeładunkowych, w transporcie czy na magazynach. W tej ofercie dużym zainteresowaniem cieszą się monterskie rękawice wzmacniane skórą CXS Canis, które świetnie sprawdzą się podczas prac precyzyjnych. Wykonane zostały z oddychającego materiału dzięki czemu unikniemy nadmiernej potliwości dłoni oraz dyskomfortu z tym związanego.

Ocieplane rękawice robocze CXS Canis w sklepie Optimum bhp

Kolejną ciekawą propozycją są rękawice ocieplane CXS Canis, które mają za zadanie zapewnić wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach dlatego też najlepiej sprzedają się w okresie jesienno-zimowym. W ofercie na rękawice zimowe Canis znajdziemy praktyczne wszystkie możliwe rodzaje, a więc rękawice powlekane, skórzane czy też wzmacniane skórą co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania.
Jesteśmy przekonani, ze każdy klient, który zamówi rękawice ochronne CXS Canis nie będzie żałować swoje wyboru. Duża ilość atutów o jakich wspomnieliśmy sprawiła, że rękawice Canis cieszą się tak dużą popularnością również wśród najbardziej wymagających klientów. Optimum sklep bhp poleca oraz zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze CXS Canis, które zapewniają wysoki poziom ochrony.

Rękawice robocze CXS Canis - rękawice ochronne Canis w naszym sklepie bhp

Jednym z bardziej popularnych modeli rękawic roboczych, które oferujemy w naszym sklepie bhp są rękawice CXS Canis. Marka posiada w swoim asortymencie szerokie spektrum rękawic ochronnych, stworzonych z myślą o klientach, pracujących w praktycznie wszystkich branżach. W ofercie CXS Canis znajdziemy rękawice zróżnicowane jakościowo, cenowo oraz gatunkowo. W tej szerokiej gamie produktów bhp każdy znajdzie coś dla siebie. Cechą charakterystyczną rękawic roboczych CXS Canis jest bogata oferta dostępna w naszym sklepie bhp oraz atrakcyjna cena i dobra jakość, którą cenią nasi klienci.


Rękawice budowlane CXS Canis - najbardziej popularne rękawice robocze na budowę producenta Canis

W naszym sklepie bhp jednym z głównych klientów są firmy budowlane, zaopatrujące swoich pracowników w odzież roboczą, obuwie robocze oraz właśnie w rękawice budowlane. Rękawice CXS Canis są bardzo często wybierane właśnie do prac związanych z budownictwie, pracami ziemnymi oraz pokrewnymi. Jako rękawice budowlane często wybierane rękawice skórzane i wzmacniane skórą CXS Canis oraz bardziej manualne rękawice powlekane CXS. Poniżej chcielibyśmy zaprezentować najbardziej popularne rękawice budowlane tej kategorii.


Rękawice robocze z koziej skóry - rękawice BONO CXS Canis

Delikatne a zarazem wytrzymałe rękawice robocze z koziej skóry to rękawice przeznaczone m.in do budownictwa i prac pokrewnych. Skóra licowa jest miękka, wygodna i bardzo manualna. Idealnie nadaje się do pracy w lekko wilgotnym środowisku do nieco lżejszych prac budowlanych. Rękawice skórzane Bono CXS Canis z koziej skóry polecamy zarówno do budownictwa jak i prac magazynowych, dla kierowców i wielu innych. Rękawice Bono to także rękawica bardzo atrakcyjna cenowo i doskonale sprawdza się jako rękawice budowlane. 


Rękawice wzmacniane Technik CXS CANIS - rękawice budowlane i monterskie, do transportu

Rękawice robocze CXS Canis Technik to świetnej jakości rękawice monterskie i budowlane stworzone do pracy przy nieco lżejszych pracach.Rękawice CXS Canis z koziej skóry zostały połączone z dzianiny z bawełny, zakończone w nadgarstku ściągaczem. Pozwala to lepiej dopasować rękawice do dłoni i sama rękawice lepiej się trzyma. Rękawice monterskie Technik CXS Canis są użytkowane w budownictwie oraz także w transporcie czy spedycji. JEst to bardzo popularny model rękawic CXS Canis w naszym sklepie bhp. Rękawice Technik dostępne są w kolorze czerwonym oraz niebieskim.

Rękawice robocze wzmacniane DINGO CXS CANIS tanie rękawice budowlane w naszym sklepie bhp

Rękawice wzmacniane dwoiną Dingo CXS Canis to obok rękawic Falco oraz Zoro są najbardziej popularnym modelem rękawic wzmacnianych skórą z dwoiny marki CXS Canis. Firma Canis stworzyła wytrzymałe i solidnie wykonane rękawice budowlane. Rękawice Dingo CXS Canis mają wygodną podszewkę, sztywny mankiet oraz bardzo dobrej jakości dwoinę bydlęcą. Rękawice wzmacniane CXS Canis bardzo dobrze sprawdzają się w budownictwie, sprawdzają się przy cięższych pracach, przenoszeniu gruzu, metalowych prętów oraz do innych prac. Rękawice robocze CXS mają dobrą przyczepność o odpornośc na przetarcie.

Rękawice robocze CXS Canis Falco - rękawice wzmacniane skórą CXS CANIS

Kolejnym bardzo popularnym modelem rękawic budowlanych popularnym w naszym sklepie bhp jest wyżej wspomniany model: rękawice robocze Falco CXS Canis. Zostały one wykonane z dwoiny bydlęcej, posiadają podszewkę oraz podwójne przeszycia. Dodatkowym atutem rękawic wzmacnianych Falo CXS są wzmocnienia na kciuku oraz palcu wskazującym. Dzięki temu, idealnie sprawdzają się przy przenoszeniu ostrzejszych czy też nierównych materiałów, prętów, metalu, blach itp. Rękawice robocze CXS Canis polecamy do budownictwa oraz do transportu, prac ziemnych, prac drogowych i wielu innych. Rękawice Falo CXS Canis mają bardzo wysokie parametry na ścieranie, przecięcie oraz rozdarcie. Rękawice robocze wzmacniane skórą Falo CXS są bardzo wytrzymałe , co cenią klienci naszej hurtowni bhp.


Rękawice robocze skórzane Kala CXS Canis - rękawice skórzane budowlane w naszym sklepie bhp

Klienci poszukujący rękawic roboczych wykonanych w całości ze skóry dwoinowej powinni poznać model Kala CXS Canis. Rękawice bardzo dobrze sprawdzają się w budownictwie, dzięki wytrzymalej, modnej i odpornej na przetarcia skóry z dwoiny bydlęcej. Ten model to nie tylko propozycja rękawic budowlanych ale także rękawic do transportu.

 

Rękawice Budy - rękawice wzmacniane skórą CXS Canis

Firmy budowlane postawiły na rękawice Budy CXS Canis  w kategorii rękawic wzmacnianych wykonanych ze skóry licowej świńskiej. Wysoka odpornośc na przetarcie sprawia, iż firmy postawiły an ten model rękawic roboczych wzmacnianych skórą. Rękawice CXS Canis Budy to doskonała propozycja rękawic budowlanych, gdyż są odporne na przetarcia, zatem sprawdzą się przy przenoszeniu gruzu, metalowych prętów czy blachy. Nasza rekomendacja poparta jest całym zapleczem klientów w naszym sklepie bhp.


Rękawice Bojar - rękawice robocze wzmacniane CXS Canis

Rękawice Bojar CXS Canis to kolejna propozycja rękawic budowlanych wzmacnianych. Model ten został wykonany ze skóry licowej . Rękawica jest wielobarwna i w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to tania rękawica do pracy. Rękawice wzmacniane CXS Canis Bojar polecamy klientom naszego sklepu bhp którzy szukają taniego rozwiązania.


Rękawice Alvaros - rękawice powlekane CXS Canis

Popularnym modelem rękawic budowlanych w kategorii rękawic powlekanych są rękawice Alvaros CXS Canis. Jest to klasyczny model poliestrowych rękawic roboczych powlekanych lateksem o szorstkiej powierzchni. Taka forma powleczenia sprawia, iż rękawice robocze zapewniają dobrą chwytność oraz manualność. Atrakcyjna jest także cena, która bardzo kusi naszych klientów. Rękawice Alvaros CXS Canis mogą być stosowane jako rękawice budowlane ale równie dobrze sprawdzą się jako rękawice dla magazyniera czy kierowcy oraz w takich branżach jak spedycja i transport.

 

Rękawice powlekane lateksem - Rękawic ARBOL i ROXY CXS Canis

Na budowie sprawdzają się także rękawice powlekane lateksem CXS Canis. Gruba warstwa lateksu chroni dłoń przed uszkodzeniem przez ostre przedmioty. Modele tych rękawic są bardzo popularne w naszym sklepie bhp.

 

Rękawice odblaskowe - rękawice wzmacniane HIVI CXS CANIS 

Rękawice odblaskowe CXS Canis idealne są do pracy przy budowie dróg, pracach ziemnych, wykopach. To doskonały i wytrzymały model rękawic roboczych budowlanych o dodatkowych właściwościach odblaskowych. Rękawice robocze CXS Canis dzięki temu, iż są w intensywnym żółtym kolorze zapewniają lepszą widoczność. Dodatkowy pas odblaskowy zwiększa właściwości ostrzegawcze

 

RĘKAWICE ROBOCZE NA PRODUKCJĘ - OFERTA CXS CANIS W NASZYM SKLEPIE BHP

Ta kategoria jest nieco bardziej złożona gdyż produkcja produkcji nie jest równa. Postaramy się jednak zaprezentować tu uniwersalne najbardziej popularne modele rękawic, które powinny mieć zastosowanie w większości zakładów produkcyjnych. Najczęściej klientami naszego sklepu są firmy automotive z branży samochodowej, firmy produkujące opakowania, producenci żywności raz wiele innych których nie sposób wymienić. 

 

Rękawice typu frak - rękawice robocza MAWA CXS Canis

Na większości zakładów produkcyjnych znajdą się stanowiska, gdzie rękawice typu frak znajdą zastosowanie. Jest to bardzo delikatna rękawica bawełniana z mikronakropieniem, Nakropienie w rękawicy Mawa CXS Canis sprawia, iż zyskuje lepszą chwytność. Doskonale sprawdza się w wielu branżach np. w branży automotive.


Wkłady bawełniane - rękawice Fawa oraz Ipo CXS Canis

Wkłady bawełniane to rękawice robocze CXS Canis mające dwa zastosowania. Pierwszy z nich, to jak sama nazwa wskazuje, są traktowane jako wkłady do innych rękawic ochronnych.  Drugi, to stosowanie rękawic samodzielnie. Są one wykonane z bawełny 100% lub z mieszanki. Rękawice CXS Canis Fawa są cieńsze oraz nie mają ściągacza. Rękawice Ipo są wykonane z mieszanki zawierającej 65% bawełny. mają one większą gramaturę oraz są zakończone ścigaczem. 

 

Rękawice nylonowe - rękawice Sawa CXS Canis

Rękawice robocze wykonane z nylonu 100% to rękawice bezpyłowe. Nylon w odróżnieniu od bawełny nie pyli się, dlatego jest stosowany jako zamiennik wkładów bawełnianych np przy produkcji samochodów. W branży automotive to bardzo popularny model rękawic roboczych CXS Canis, które mają chronić przed zabrudzeniem.

 

Rękawice nakrapiane- rękawice Falo CXS Canis

Rękawice robocze CXS Canis które zostały wykonane z mieszanki bawełny oraz poliestru nakrapiane PVC  to model, który sprawdzi się zarówno w produkcji jak i w transporcie, spedycji czy pracach magazynowych. Rękawice Falo CXS Canis doskonale sprzedają się w naszym sklepie bhp co świadczy o dużym zainteresowaniu tym modelem rękawic roboczych.


Rękawice Brita powlekane poliuretanem - rękawice powlekane PU tanie CXS Canis

Jednym z niewątpliwych bestsellerów naszej hurtowni bhp są rękawice powlekane Brita CXS Canis. To model rękawic powlekanych poliuretanem. To bardzo klasyczna i podstawowa wersja rękawic roboczych i można ją spotkać na większości zakładów produkcyjnych. Rekawice robocze CXS Canis zostały wykonane z poliestru powleczonego poliuretanem w kolorze białym. Poliuretan jest niezwykle odporny na ścieranie oraz rozdarcie. Rekawice reprezentują klasyk wśród rękawic roboczych.  Atutem rękawic Brita CXS Canis są także niska cena, wysoka wytrzymałość oraz różnorodne wersje tej rękawicy. Można ją dostać także w wersji czarnej: rękawice Brita Black, które posiadają takie same właściwości z tym, iż są czarne. Dzięki temu można je spotkać nie tylko a produkcji ale także w serwisach samochodowych. Pozostałe modele wersji rękawic Brita CXS Canis to wersja poliuretanem z końcami palców powlekanych z włóknem miedzianym umożliwiające  pracę z ekranami dotykowymi - rękawice robocze Brita Touch. Idealne od pracy z komórkami oraz tabletami. Inny model to rękawice Brita Dots które oprócz powleczenia posiadają drobne nakropienie. Sprawdzają się nie tylko w produkcji ale to także doskonałe rękawice dla magazyniera oraz kierowcy czy też do pracy w spedycji i logistyce.


Rękawice robocze Solo CXS Canis