• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie robocze do pasa Brixton Classi - hurtownia i sklep Optimum BHP

Spodnie robocze Brixton Polstar- spodnie robocze do pasa - spodnie budowlane - spodnie na produkcję

Oferta naszego sklepu bhp jest bardzo szeroka. Zasila ja oferta marki Polstar a mianowicie spodnie robocze Brixton. Oferta ta to modele spodni dostosowanych do różnorodnych warunków. Znajdziemy tu  praktyczne i wytrzymałe spodnie robocze budowlane jak np spodnie Brixton Practical, spodnie budowlane czy na magazyn wykonane ze 100% bawełny czyli spodnie Brixton Spark. Dla firm szukających tanich spodni budowlanych czy na magazyn a także spodni na produkcję polecamy spodnie Brixton Classic w doskonałej niskiej cenie. W ofercie marki znajdziemy także spodnie z pasami odblaskowymi dla zachowania lepszej widoczności i zwiększenia bezpieczeństwa.

Spodnie robocze Brixton Practical - spodnie budowlane - spodnie z odpinanymi nogawkami- spodnie robocze 2w1

Jako spodnie robocze budowlane bardzo polecamy spodnie Practical. Posiadają wzmocnienia na kolanach oraz kilka wersji kolorystycznych. Dodatkowo spodnie Brixton dostępne są także w wersji z odpinanymi nogawkami. Dzięki temu patentowi spodnie sa typu 2w1 i mają szersze zastosowanie. Doskonale sprawdzają się jako spodnie robocze na lato. Gdy jest bardzo ciepło wystarczy odpiąć nogawki i mamy krótkie spodnie robocze typu shorty. Spodnie Bricton Practical z odpinanymi nogawkami to nasz bestseller w naszym sklepie bhp.

Spodnie robocze Brixton Spark - spodnie 100% bawełna - spodnie robocze na lato - spodnie an produkcję

Wielu klientów poszukuje spodni roboczych wykonanych ze 100% bawełny. Często pracowni są zrażeni do spodni z poliestrem i zależy im na zakupie bardziej oddychających spodni roboczych. Tutaj oferta producenta Polstar proponuje bardzo miękkie i wygodne spodnie 100% bawełna. Kolejny atut to jakość tej bawełny. Jest ona wysokiej jakości, zatem nie jest sztywna a bardzo komfortowa. Spodnie Spark są dzięki temu bardziej oddychające i doskonale sprawdzają się w pracy na ciepłych halach produkcyjnych, magazynach czy też jako spodnie budowlane na lato. SPodnie te występują w wersji tradycyjnej czyli z długimi nogawkami oraz spodnie robocze na lato - krótkie spodenki robocze typu shorty. Seria odzieży roboczej Spark to bardzo dobre jakościowo ubranie robocze. Do kompletu polecamy bluzę roboczą Spark, spodnie ogrodniczki a także ubranie robocze ocieplane Brixton Spark.

Spodnie Brixton Classic - tanie spodnie robocze na produkcje 

Bardzo popularne spodnie robocze w naszym sklepie bhp. Spodnie Btixton CLassic to jak sama nazwa wskazuje klasyka gatunku. Proste i stylowe spodnie robocze do pracy na halach produkcyjnych. SPodnie ma wysoką gramaturę i dobry krój. Spodnie występują w kilku kolorach co cieszy klientów naszej hurtowni bhp. Spodnie te sprawdzają się nie tylko jako spodnie dla magazyniera czy dla pracownika hali produkcyjnej ale także jako spodnie budowlane do nieco lżejszych prac. Spodnie Brixton Classic występują w wersji z pasami doblaskowymi dla osób ceniących lepszą widoczność i bezpieczeństwo.