• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki robocze ocieplane 2w1 - hurtownia i sklep Optimum BHP

Kurtka robocza ocieplana 2w1

 

Kurtka robocza zimowa dokonała do pracy dla klientów oczekujących kurtki która posiada więcej funki. Kurtka ocieplana 2w1  posiada praktyczne odpinane rękawy. Jest to produkt który zapewnia użytkownikowi dwa produkty: kurtkę roboczą oraz kamizelkę ocieplaną. Kurtka ocieplana zapewni ochronę przed chłodem i wiatrem w zimowe i chłodne dni. Bezrękawnik zimowy przyda się w nieco cieplejsze dni gdy kurtka jest zbędna. W ofercie naszego sklepu znajdziemy wiele ciekawych modeli.

 

Kurtka robocza ocieplana odblaskowa 2w1

Kurtka ocieplana ostrzegawcza 2w1 to bardzo popularny model w naszym sklepie bhp. Kurtka zapewnia bezpieczeństwo oraz widoczność. Posiada odblaskowe pasy, które odbija światło, sprawiając, że pracownicy są widoczni po zmroku oraz w ciagu dnia. Kurtka robocza jest w większości przypadków wyposażona w kaptur, który jest bardzo wygodny i praktyczny. Kurtka ocieplana odblaskowa występuje standardowo w kolorze żółtym oraz pomarańczowym. Polecamy Państwu kurtkę ocieplaną Luton  CXS Canis oraz kurtkę Leeds. Marka LH Leber&Hollman także oferuje takie modele jak kurtka Lh-VIber, kurtka Ascona. W ofercie takie kurtki posiada także Ardon oferujący kurtkę odblaskową Reflex a producent Polstar oferuje kurtkę Benefit Bomber Hi-VI w dwóch kolorach.

 

Kurtka robocza  ocieplana budowlana  2w1

Praktyczne kurtki budowlane ocieplane z odpinanymi rękawami to świetna propozycja warta rozważenia. Kurtka robocze jest ciepła, wodoodporna a odpinane rękawy są dodatkowym atutem. Szczególnie polecamy kurtki Leber&Hollman jak kurtka Darknight, kurtka Cover. Kurtka robocza REIS Czapla czy też kurtka Irvine CXS Canis to niezwykle wytrzymałe i praktyczne kurtki do pracy. Chronią przed opadami deszczu i śniegu oraz chłodem i podmuchami wiatru. Kurtka Irvine występuje  w wersji damskiej oraz męskiej.

 

Kurtka robocza 2w1 - dwustronna kurtka a także kurtka o podwójnych właściwościach

W tej kategorii odzież roboczej znajdziemy także kurtkę 2w1 rozumianą jako kurtkę dwustronną. Kurtka ta z jednej strony jest odblaskowa a z drugiej stonowana. Taka kurtka ma świetne zastosowanie, gdy nie potrzebujemy cały czas chodzić w kurtce odblaskowej

 

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhpklientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!


Kurtki robocze Białystok, kurtki robocze Kielce, kurtki robocze Przemyśl, kurtki robocze Bydgoszcz, kurtki robocze Łódź, kurtki robocze Rzeszów, kurtki robocze Bytom, kurtki robocze Olsztyn, kurtki robocze Szczecin, kurtki robocze Gdańsk, kurtki robocze Opole, kurtki robocze Warszawa, kurtki robocze Gdynia, kurtki robocze Piła, kurtki robocze Wrocław, kurtki robocze Katowice, kurtki robocze Poznań