• Kategorie
  • Szukaj
  • Portwest rękawice robocze powlekane - rękawice ochronne Portwest - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze powlekane Portwest - wytrzymałe rękawice ochronne poleca hurtownia i sklep Optimum BHP

Rękawice robocze dostępne w naszym sklepie bhp w zależności od tego, jakie właściwości ochronne powinny posiadać mogą być powleczone różnymi tworzywami. Rękawice powlekane Portwest dostępne są rękawice różnej grubości - cienkie zapewniają wysoką manualność, za to grube są solidne i wytrzymałe, idealne do pracy w budownictwie. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP dużym zainteresowaniem cieszą się dobrej jakości rękawice ochronne Portwest.

Rękawice robocze powlekane lateksem Portwest

Do wielu prac klienci naszego sklepu bhp wybierają rękawice powlekane lateksem Portwest, które zapewniają wyjątkową trwałość produktu. Rękawice ochronne zakończone elastycznym mankietem, który idealnie dopasowuje się do dłoni oraz zapobiega zsuwaniu się rękawic z dłoni. Tego typu rękawice robocze powlekane wykonane są w wielu ciekawych kolorach. Popularne są rękawice powlekane lateksem Portwest w wersji ostrzegawczej, który zwiększają widoczność użytkownika w miejscach, w których jest ona ograniczona. Idealne rękawice dla pracowników budowlanych i drogowych. Klienci, którzy swoja pracę wykonują na świeżym powietrzu, gdzie temperatura znacznie spada, powinni sięgnąć po ocieplane rękawice robocze Portwest dostępne w wersji powlekanej lateksem. Zimowe rękawice Portwest powlekane to jedne z najchętniej kupowanych modeli rękawic ochronnych. Rękawice powlekane lateksem marki Portwest mogą występować również w wersji antyprzecięciowej. Ten rodzaj rękawic roboczych zapewnia doskonałą ochronę podczas pracy przy użyciu ostro tnących i szorstkich przedmiotów. Powleczenie lateksowe zapewnia lepszą chwytność trzymanych przedmiotów. Warto również wspomnieć o rękawicy chroniącej przed uderzeniami młotkiem powlekanej na części chwytnej lateksem o szorstkiej strukturze. Marka Portwest posiada również idealną rękawice gospodarczą wykonaną z lateksu, która przeznaczona jest do przemysłu spożywczego. Wodoodporne i wodoszczelne rękawice lateksowe gospodarcze z luźnym przedłużony mankietem. Zdecydowanie rękawice powlekane gumą lateksem Portwest sprawdzają się na budowie.

Rękawice robocze powlekane nitrylem marki Portwest

Dobór odpowiednich rękawic roboczych jest równie ważny, co odzież robocza oraz obuwie robocze. Klienci sklepu Optimum BHP, gdy szukają rękawic olejoodpornych często wybierają rękawice powlekane nitrylem marki Portwest dostępne są zarówno w wersji ostrzegawczej, ocieplanej, jak również antyprzepięciowej. Idealne rękawice na magazyn i do serwisu, niektóre posiadają wysoką odporność na smary i oleje. Dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice antyprzecięciowe Portwest powlekane nitrylem, które również są wodoodporne. Sprawdzą się podczas pracy z zaolejonymi blachami i ostrymi przedmiotami. Rękawice robocze powlekane nitrylem Portwest dostępne w szerokim przedziale cenowym, w wielu kolorach i rozmiarach. Rękawice zakończone elastycznym ściągaczem lub usztywnianym mankietem. Rękawice nitrylowe Portwest do prac precyzyjnych, prac przeładunkowych, magazynowych itp.

Rękawice robocze powlekane poliuretanem Portwest

Rękawice powlekane poliuretanem Portwest to tanie rękawice do pracy w różnych środowiskach. Rękawice robocze wykonane z materiału pokrytego warstwą PU na wewnętrznej stronie dłoni i palcach. Wygodne i wytrzymałe rękawice do pracy występują w wersji antyprzepięciowej oraz antyelektrostatycznej ESD. Manualne rękawice robocze Portwest powlekane poliuretanem to propozycja do prac, gdzie jest wymagany najwyższy poziom ochrony przed różnego rodzaju zagrożeniami. 

Wybierz wytrzymałe i dobrej jakości rękawice robocze powlekane producenta Portwest, które poleca nasz sklep bhp

Hurtownia i sklep Optimum BHP zachęca do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych powlekanych Portwest.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa