• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice metalowe ochronne - cena - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze antyprzecięciowe - bogata oferta rękawiczek odpornych na przecięcia 

Praca w niebezpiecznych środowiskach w których istnieje ryzyko przecięcia lub kontakt z ostrymi przedmiotami czy krawędziami niezbędne okażą się rękawice robocze antyprzecięciowe jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep Optimum BHP. Wykonane z różnego rodzaju materiałów rękawiczki antyprzecięciowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do naszych indywidualnych upodobań oraz do pozostałych elementów uniformu pracownika w taki sposób aby tworzyły spójną całość. Warto również dodać, że antyprzecięciowe rękawice dostępne są w szerokim przedziale cenowym tak aby każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje był w stanie znaleźć coś dla siebie. Wybierając rękawice bhp antyprzeciecięciowe przede wszystkim należy zwrócić uwagę czy zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki będą w stanie nam zapewnić. Nasz sklep bhp w swojej ofercie posiada rękawiczki antyprzecięciowe od znanych producentów cieszących się bardzo dobrą renomą takich jak Portwest, Delta Plus, Uvex czy Cofra. W większości przypadków zostały one zakończone elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika zapewniając przy tym wysoki komfort użytkowania, który przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy.

Do pracy z nożami i ostrymi przedmiotami polecamy rękawice antyprzecięciowe powlekane, dziane i nakrapiane

Wybrane rękawice antyprzecięciowe wykonane zostały we fluorescencyjnych kolorach, co zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Dużym zainteresowaniem cieszą się również ocieplane rękawiczki antyprzecięciowe, które dodatkowo mają za zadanie zapewnić nam wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. W zależności od tego po jakie rękawice bhp antyprzecięciowe sięgniemy mogą być one powleczone różnymi tworzywami, które różnią się dodatkowymi właściwościami. Nasz sklep bhp z doświadczenia wie, że zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się rękawice ochronne antyprzecięciowe wykonane z połączenia włókna szklanego oraz przędzy UHMWPE lub też z HDPE co daje nam najlepszy z możliwych poziomów ochrony. Warto również dodać, że tego typu rękawiczki bhp różnią się między sobą współczynnikiem odporności na przecięcia czy też rozdarcia lub przetarcia. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rękawiczki antyprzecięciowe z podkładem o właściwościach oddychających, co zapobiega nadmiernej potliwości dłoni oraz dyskomfortu z tym związanego. Wybrane modele sprawdzą się także podczas pracy w bardzo wysokich temperaturach, co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. Ciekawą propozycją są także antyprzecięciowe rękawice do pracy przeszyte nićmi kevlarowymi oraz takie, które dodatkowo chronią przed uderzeniami. Jak widać istnieje wiele ciekawych propozycji na rękawiczki antyprzecięciowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz sprawdzą się w większości środowisk pracy. Damskie i męskie rękawice robocze tego typu to połączenie wysokiego poziomu ochrony z komfortem użytkowania. Warto także dodać, że w tej ofercie znajdziemy także zarękawek antyprzecięciowy, który ma za zadanie chronić przedramię użytkownika. Hurtownia Optimum BHP poleca oraz zachęca do zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze antyprzecięciowe dostępną w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów oraz dużym przedziale cenowym. Zachęcamy do składania zamówień profesjonalistów pracujących w trudnych warunkach!

Rękawice antyprzecięciowe - duży wybór w hurtowni bhp

Rękawice metalowe antyprzecięciowe – trwałe i niezawodne chronią przed zagrożeniami mechanicznymi. Polecamy do pracy z ostrymi narzędziami, nożami, piłami, ostrzami itp. Są specjalnie przeznaczone dla zakładów pracy, w których pracownik szczególnie potrzebuje specjalistycznej ochrony rąk. Ochrona rąk i przepisy bhp są szczególnie istotne każdego dnia. Konstrukcja rękawicy antyprzecięciowej obejmuje również nowoczesne materiały tekstylne, zapewniające amortyzację dla części grzbietowej. Rozwiązania takie znajdują zastosowanie w budownictwie. Materiały wykazują wysoką wytrzymałość mechaniczną, a część grzbietowa rękawicy dobrze chroni kości śródręcza. Z kolei, prążkowane mankiety wykonane są ze wzmocnionych włókien elastomerowych - używane są dla lepszego dopasowania rękawicy roboczej powyżej nadgarstka. Niektóre rękawice robocze zawierają materiały wykonane z poliestru, poliamidu, mikrowłókna, stali które charakteryzują się wysokim komfortem, łatwością pielęgnacji i wytrzymałością mechaniczną. Mikrowłókna mogą mieć różne kształty przekrojów poprzecznych, takie jak kształt plastra pomarańczy - co zapewnia miękki chwyt i hydrofobowość produktów bez dodatkowej powłoki. Produkt ten zapewni bezpieczeństwo i ochroni przed urazem dłoni podczas pracy wymagającej użycia ostrych narzędzi, szkła, blach lub rur. Rękawice antyprzecięciowe charakteryzują się dużą trwałością. Spełniają swoją rolę przez długi czas, nie nosząc widocznych oznak zużycia.

Rękawice metalowe - jakie rękawice metalowe antyprzecięciowe wybrać w naszym sklepie bhp ?

Nasz sklep internetowy bhp poleca rękawice z siatki metalowej takich producentów jak Friedrich Munch wykonane ze stali nierdzewnej, spełniają normę EN1082-1. Rękawice metalowe antyprzecięciowe dostępne w naszym sklepie z odzieżą roboczą są krótkie lub długie. Niektóre modele mają plastikowe paski do regulacji w celu lepszego dopasowania ich do dłoni. Posiadamy również rękawice antyprzecięciowe odporne na przecięcia i uderzenia marki Portwest oraz Uvex. Cena jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałyby spełniać rękawice ochronne metalowe jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy bhp oferuje jedne z najniższych cen na rynku bhp. Dysponujemy również rękawicami budowlanymi, rękawicami dla spawaczy, dla magazynierów, do transportu oraz rękawicami antystatycznymi. W ofercie naszego sklepu bhprękawice drelichowerękawice wzmacniane skórą, rękawice robocze, rękawice skórzano-tkaninowe, rękawice dziane,  rękawice powlekane, nakrapiane. Na zakupy w naszej hurtowni bhp zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby prywatne, cena korzystna jest dla wszystkich. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic metalowych antyprzecięciowych, ale i pozostałego asortymentu w naszym sklepie bhp! Zapraszamy także do poznania oferty na odzież roboczą, obuwie robocze oraz rękawice ochronne do pracy. Jesteśmy jedną z największych hurtowni internetowych bhp i oferujemy niskie ceny. Wysyłka produktów następuje nawet tego samego dnia! Artykuły bhp wysyłamy do całej Polski m.in do miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław i inne.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa