• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Buty i obuwie robocze COFRA

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości obuwia, które zostało odpowiednio przystosowane do pracy. W naszym sklepie internetowym dostępne są przede wszystkim buty robocze Corfa wyposażone w stalowy podnosek, chroniący stopy przed spadającymi przedmiotami. Zaopatrzone są też w poliuretanowe podeszwy, które posiadają właściwości antypoślizgowe oraz spowalniają ścieranie się podeszwy.

Większość modeli zarówno spawalniczych, jak i dekarskich posiada także wkładkę antyprzebiciową, zapewniającą ochronę w razie nadepnięcia na ostry przedmiot. Niektóre buty Corfa charakteryzuje odporność na wodę, dzięki czemu doskonale sprawdzą się do pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Cena różni się w zależności od modelu i posiadanych właściwości.

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym każdy znajdzie model odpowiedni do rodzaju wykonywanej pracy. Oferujemy zarówno trzewiki sięgające za kostkę, półbuty do kostki, ale także modele z odkrytą piętą i sandały, które doskonale sprawdzą się do pracy w ciepłe dni.

Jeśli kompletujesz strój roboczy i szukasz akcesoriów w korzystnych cenach, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Oferowane trzewiki sprawdzą się dla osób pracujących na magazynie, spawaczy, a także dekarzy.

W naszym sklepie znajdziecie również rękawiczki robocze w dobrej cenie, które zostały pokryte nitrylem. Akcesoria te chronią dłonie przed rozcięciem, a także przydają się podczas pracy w mokrym i zaolejonym środowisku. Dzięki zastosowanym materiałom są również odporne na ścieranie i rozdarcia. ​
BUTY BEZPIECZNE BRC-JACKSON
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-LAND-S3
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-MALI
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-MARKUS
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-MICHELANGEL
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-NET
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-PETRI
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-PHARM S2
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-ROCK
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-ROSWELL
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-SHEFFIELD
Produkt niedostępny
BUTY BEZPIECZNE BRC-VALZER
Produkt niedostępny