• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza odblaskowa i ostrzegawcza Urgent - hurtownia sklpe bhp

Odzież robocza odblaskowa Urgent – Ubranie ostrzegawcze do pracy dla drogowców i nie tylko

Odzież ochronna ostrzegawcza to rodzaj odzieży specjalistycznej  odblaskowej dedykowany jest dla takich zawodów, gdzie potrzebna jest bardzo duża widoczność podczas złych warunków pogodowych jak i oświetleniowych, nie raz również po zmroku i w nocy. Szczególnie wykonując czynności na zewnątrz. Dlatego warto zaopatrzyć się w odzież ostrzegawczą np Urgent. Nasz sklep BHP posiada wiele takich ubrań Urgent, m .in. kurtki robocze odblaskowe też ocieplane, bluzy ostrzegawcze, spodnie do pasa odblaskowe lub ogrodniczki robocze, kamizelki, oraz t-shirt roboczy odblaskowy. Ten rodzaj odzieży robocze  Urgent zapobiega powstaniu różnych sytuacji, które zagrażają zdrowiu a nawet życiu pracowników, którzy pracują przy drogach czy nawet torach. Odzież ostrzegawcza robocza wykonana jest z neonowych kolorów najczęściej żółta i pomarańczowa, oraz dodatkowo wyposażona jest w paśmy odblaskowe, które odbijają światło przez co pracownik widoczny jest z bardzo daleka. Odzież robocza odblaskowa Urgent dedykowana jest dla budownictwa, dla kolejarzy, drogowców, kierowców oraz innych firm pracujących na zewnątrz w różnych warunkach. Odzież ochronne ostrzegawcza Urgent dostępna w naszejhurtowni BHP jest trwała, wykonana z porządnych materiałów, które zabezpieczają przed wiatrem, chłodem a w wybranych modelach przed deszczem. Zastosowane zapięcia i dodatki w odzieży odblaskowej są również trwałe. Odzież robocza ostrzegawcza Urgent jest solidna a zarazem wygodna podczas użytkowania. Ubrania robocze Urgent mogą być noszone zarówno latem  jak i zimą oraz podczas deszczu, gdyż producent oferuje odzież roboczą  odblaskową ocieplaną i przeciwdeszczową.

 

Jaką odzież ostrzegawczą Urgent  oferuje nasza hurtownia i sklep bhp

 

W naszym sklepie i hurtowni BHP on-line posiadamy szeroki wybórkurtek odblaskowych, jedną z najczęściej wybieranych jestmęska kurtka robocza odblaskowa Urgent HSV 7w1 długa, która posiada odpinany kaptur, jest  to kurtka ostrzegawcza ocieplana i wodoodporna, przez co zapewni wysoki komfort podczas nawet mocnych mrozów. Wszystkie ubrania ostrzegawcze  bhp dostępne w naszym sklepie Optimum BHP spełniają wszelkie wymagania i normy EN ISO 20471. Posiadamy również kurtki robocze w krótkiej wersji. Kurtki robocze odblaskowe Urgent posiadają wiele praktycznych kieszeni na potrzebne akcesoria jak i również do ogrzewania rąk, zastosowane pasy odblaskowe zapewniają świetna widoczność w każdych warunkach.Odzież ostrzegawcza Urgent wykonana jest w porządnego poliestru, który jest odporny na lekkie przetarcia. Dostępne spodnie robocze odblaskowe Urgent są w dwóch formach jako spodnie robocze ostrzegawcze do pasa, które przez zastosowaną szeroką gamę rozmiarów będą odpowiednie dla wszystkich klientów. Ogrodniczki robocze odblaskowe Urgent posiadają regulowane szelki, które pozwalają na ułożenie dogodnej pozycji. Ogrodniczki Urgent mają to do siebie, że posiadają wyższy stan przez co plecy są chronione przed podmuchami wiatru.
Nasz sklep internetowy bhp oferuje również kamizelki i t-shirty odblaskowe Urgent. T-shirt roboczy jest wykonany z neonowych kolorów z pasami odblaskowymi pionowymi i poziomymi aby zapewnić dobrą widoczność podczas pracy w cieple dni. Wykonane są z poliestru, który jest trwały i zapewnia komfortową pracę. W naszej ofercie znajduje się również bezrękawnik roboczy ostrzegawczy Urgent HV-VEST winter, który zabezpieczy również przed zimnem, ponieważ posiada ocieplenie. Jest dwustronny. Wewnątrz jest w kolorze granatowym. Dostępne są również kamizelki robocze odblaskowe siateczkowe, które dedykowane są na porę letnią ponieważ przez swój materiał lepiej przepuszczają powietrze oraz zapewniają dobrą widoczność dla innych uczestników ruchu. Nasz sklep Optimum BHP proponuje produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako hurtownia bhp posiadamy najkorzystniejsze ceny wśród okolicznych sklepów. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem hurtowni BHP, który poleca odzież znanego i cenionego producenta, jakim jest Urgent.