• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Wejherowo

Brak produktów do wyświetlenia

Jednym z najważniejszych warunków pracy na niemal każdym stanowisku jest stosowanie wymaganych środków ochrony osobistej. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie obowiązków bez narażania się na wypadek i uszczerbek na zdrowiu. Zabezpieczają one między innymi przed takimi sytuacjami jak porażenie prądem, upadek w wyniku poślizgnięcia oraz skaleczenia. Nasz sklep BHP oddaje do Państwa dyspozycji bogaty wybór produktów, które chronić będą przed poszczególnymi czynnikami ryzyka. Do zapoznania się z ofertą zapraszamy wszystkich mieszkańców Wejherowa, dla których bezpieczeństwo podczas pracy stanowi priorytet.

Hurtownia BHP - odzież robocza, kaski i rękawice ochronne

Aby mieć pewność, że ubrania, które oddajemy do Państwa dyspozycji sprawdzą się w każdych warunkach, sięgamy wyłącznie po artykuły od sprawdzonych, renomowanych producentów. Dzięki temu odzież BHP z naszego sklepu charakteryzuje się wytrzymałością. Tkaniny, z których wykonane zostały kurtki robocze, spodnie oraz kombinezony, wykazują dużą odporność na uszkodzenia oraz nieprzemakalne właściwości, a przy tym doskonale chronią przed zimnem i dbają o komfort termiczny noszącego. Nasz sklep z odzieżą roboczą posiada również ubrania z elementami odblaskowymi, które okażą się niezastąpione podczas prac nocnych.

Profesjonalny sklep BHP - doskonała ochrona w każdej sytuacji

Wśród propozycji naszej hurtowni znajdą Państwo nie tylko odzież, ale również wytrzymałe obuwie, a także kaski, gogle i okulary ochronne, rękawice oraz inne przydatne akcesoria. Prowadzimy także sprzedaż środków czystości.

Prowadzisz firmę budowlaną na terenie Wejherowa lub w okolicy? Poszukujesz praktycznych akcesoriów dla pracowników magazynu? Bez względu na to, w której gałęzi przemysłu działasz, z pewnością zainteresuje Cię nasz sklep z odzieżą roboczą. Wejherowo jest jednym z miast, w którym obsługujemy klientów, dostarczając nie tylko ubrania ochronne, ale także akcesoria przydatne podczas pracy w warsztacie, na placu budowy bądź przy realizacji zadań magazynowych.

Hurtownia BHP – Wejherowo i okolice

Sprawdź, co może zaoferować nasz sklep. Odzież BHP dostępna jest dla każdego, kto ceni wygodę, trwałość oraz bezpieczeństwo. Regularnie uzupełniamy asortyment hurtowni o ubrania ochronne, także przeznaczone do noszenia zimą, w tym m.in. polary, kamizelki, kombinezony czy spodnie robocze. Nie zapominamy także o akcesoriach niezbędnych podczas prac wymagających zarówno precyzji, jak i zachowania odpowiednich środków bezpieczeństwa. Trudno wyobrazić sobie montażystę, budowlańca czy instalatora bez rękawic ochronnych, specjalnych okularów bądź wzmacnianych butów. Nasz sklep BHP udostępnia to wszystko w hurtowych cenach i szerokim wyborze rozmiarów.

Akcesoria i robocza odzież BHP od najlepszych

Dbamy o to, aby w naszej ofercie dostępne były ubrania najlepszych producentów w branży. W hurtowni znajdziesz produkty takich marek, jak m.in. Cofra, Snickers, Portwest, Workwear, Ardon, Sara Workwear czy PPO. Przekonaj się sam, że w naszym sklepie znajdziesz dokładnie taką odzież roboczą, jakiej potrzebujesz!