• Kategorie
  • Parametry
  • Sklep BHP Wejherowo

Brak produktów do wyświetlenia

Jednym z najważniejszych warunków pracy na niemal każdym stanowisku jest stosowanie wymaganych środków ochrony osobistej. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie obowiązków bez narażania się na wypadek i uszczerbek na zdrowiu. Zabezpieczają one między innymi przed takimi sytuacjami jak porażenie prądem, upadek w wyniku poślizgnięcia oraz skaleczenia. Nasz sklep BHP oddaje do Państwa dyspozycji bogaty wybór produktów, które chronić będą przed poszczególnymi czynnikami ryzyka. Do zapoznania się z ofertą zapraszamy wszystkich mieszkańców Wejherowa, dla których bezpieczeństwo podczas pracy stanowi priorytet.

Hurtownia BHP - odzież robocza, kaski i rękawice ochronne

Aby mieć pewność, że ubrania, które oddajemy do Państwa dyspozycji sprawdzą się w każdych warunkach, sięgamy wyłącznie po artykuły od sprawdzonych, renomowanych producentów. Dzięki temu odzież BHP z naszego sklepu charakteryzuje się wytrzymałością. Tkaniny, z których wykonane zostały kurtki robocze, spodnie oraz kombinezony, wykazują dużą odporność na uszkodzenia oraz nieprzemakalne właściwości, a przy tym doskonale chronią przed zimnem i dbają o komfort termiczny noszącego. Nasz sklep z odzieżą roboczą posiada również ubrania z elementami odblaskowymi, które okażą się niezastąpione podczas prac nocnych.

Profesjonalny sklep BHP - doskonała ochrona w każdej sytuacji

Wśród propozycji naszej hurtowni znajdą Państwo nie tylko odzież, ale również wytrzymałe obuwie, a także kaski, gogle i okulary ochronne, rękawice oraz inne przydatne akcesoria. Prowadzimy także sprzedaż środków czystości.