• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież medyczna - stroje i ubrania medyczne i kosmetyczne - sklep Optimum BHP

58.01
56.27
58.01

Odzież medyczna - odzież kosmetyczna

Odzież medyczna wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiada stosowne certyfikaty. Ubrania medyczne, ochronne cechuje funkcjonalność, trwałość i estetyczne wykonanie. Odzież ochronna i robocza obowiązuje na większości stanowisk pracowniczych. Są jednak takie zakłady, w których stosuje się szczególnie surowe przepisy, co wynika z charakteru wykonywanej pracy. Do takich miejsc zaliczają się wszelkie przetwórnie spożywcze, firmy z branży spożywczej oraz placówki medyczne i laboratoria. Odzież gastronomiczna i medyczna, która stanowi obowiązkowe wyposażenie w takich miejscach, pełni podwójną rolę. Z jednej strony chroni pracownika przed zabrudzeniem różnymi substancjami jak np.: soki owocowe czy krew z mięsa. Z drugiej – pozwala spełnić wymogi, jakie wynikają z konieczności zachowania higieny, a często też sterylności. Zarówno odzież medyczna, gastronomiczna, jak i spożywcza jest zazwyczaj w kolorze białym. W niektórych sytuacjach dopuszcza się inne kolory, jak np. czarne kurtki dla kucharzy czyniebieska odzież dla lekarzy czy odzież dla kosmetyczek, która może być w różnych kolorach jak różowy, fioletowy i inny.

Odzież medyczna – jakie ubrania medyczne wybrać w naszym sklepie bhp ?

Oferta naszej hurtowni bhp obejmuje wyjątkową odzież medyczną, która oprócz funkcji praktycznych odznacza się także wysokimi walorami estetycznymi. Zależy nam na dostarczeniu profesjonalnych ubrań bhp, w których każdy przedstawiciel branży medycznej będzie czuć się komfortowo, schludnie oraz modnie. Stroje medyczne dostępne w naszej ofercie powstają z wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów przystosowanych do pracy w służbie zdrowia. W tej kategorii nasz sklep internetowy bhp oferuje odzież takich producentów jak CXS Canis, Portwest, Leber&Hollman, Reis. Na wyposażeniu naszego sklepu on-line dostępne są Tuniki robocze męskie dostępne w dwóch kolorach z zastosowaniem do branży medycznej czy farmaceutycznej, wykonane z tkaniny poliestrowo-bawełnianej. Tuniki posiadają zamaskowane zapięcie na zamek błyskawiczny oraz kołnierzyk i rękawy z kontrastowymi lamówkami dla atrakcyjniejszego koloru. Tunika dobrze się pierze i jest odporna, materiał nie traci swoich walorów. Do wyboru mają Państwo również białe fartuchy ochronne męskie lub damskie . Tego typu fartuchy posiadają kieszenie, które na pewno przydadzą się podczas pracy, dwie po bokach i jedna na wysokości piersi. Model zapewnia wygodę i nie krępuje ruchów. Z tyłu istnieje możliwość nadrukowania logo. Taka odzież kosmetyczna sprawdzi się podczas pracy w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym czy medycynie. Dostępne są również białe bluzy z krótkim rękawem damskie lub męskie idealna dla branży kosmetycznej, medycznej, jak i chemicznej. W branży kosmetycznej liczy się profesjonalizm, aparycja oraz efekty przeprowadzanych działań. Ważne, by personel wykonywał swoje usługi na najwyższym poziomie oraz był najlepszą wizytówką gabinetu. Istotna jest zatem odpowiednia odzież kosmetyczna, którą proponujemy i tu np.: tunika damska marki Portwest model LW12 dostępna w 4 kolorach. Nowoczesna, bardzo dobrze skrojona, Jej uniwersalny krój pozwala na używanie do różnych prac. Idealna dla kosmetyczek, pielęgniarek pokojówek. Oferujemy również klasyczną tunikę,bluzę kosmetyczną LW20 Portwest . Jest znakomicie dopasowana, podkreśla damską sylwetkę nie krępując przy tym ruchów. Sprawdzi się również u pracownic przychodni, szpitali, a także pracownic gabinetów stomatologicznych.

Do naszego sklepu bhp zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Cena ubrań medycznych jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Dostępna w naszej ofercie uniformy medyczne to najwyższej jakości ubrania bhp, które sprawdzą się w środowisku medycznym, ale również farmaceutycznym czy kosmetycznym, w którym wymagane jest odpowiednie umundurowanie pracownicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko odzieży ochronnej pracowników medycznych ale i pełną ofertą odzieży roboczej oraz obuwia ochronnego.