• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty robocze Canis CXS Stone - obuwie robocze i ochronne bhp - hurtownia sklep bhp

Tanie buty robocze Stone CXS Canis - dobrej jakości wygodne obuwie bhp w niskiej cenie 

Wszystkim klientom, którzy poszukują solidnych propozycji na buty robocze w atrakcyjnych cenach nasz sklep Optimum BHP chętnie poleca buty robocze Stone CXS Canis. Ze względu na stosunkowo niską cenę w jakiej są dostępne będzie mógł sobie na nie pozwolić praktycznie każdy zainteresowany klient, niezależnie do tego jakim budżetem dysponuje. Z naszych obserwacji wynika, że po obuwie robocze Stone CXS Canis chętnie sięgają firmy zatrudniające pracowników tymczasowych oraz takie, w których występuje duża rotacja. Bez względu na środowisko naszej pracy oraz warunki atmosferyczne w jakich przyjdzie nam pracować, w tej ofercie czeskiego producenta z całą pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pomimo swojej niskiej ceny buty robocze CXS Stone wykonane zostały z solidnej dwoiny bydlęcej, wytrzymałej oraz odpornej na zniszczenia, dzięki czemu posłużą nam przez długi okres czasu, co oznacza, że jest to również jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań. Dostępne są w kolorze czarnym z pomarańczowymi przeszyciami, dlatego też będą świetnym uzupełnieniem praktycznie wszystkich uniformów pracowników, jak również zabrudzenia na nich nie będą tak szybko i łatwo widoczne. Skórzane obuwie robocze Stone CXS Canis może być wykorzystywane zarówno przez Panów jak i Panie ze względu na dobrze rozbudowaną gamę rozmiarów, która dodatkowo ułatwi nam dopasować odpowiedni dla naszych potrzeb model w taki sposób, aby nie powodowały one żadnego dyskomfortu, który mógłby mieć negatywny wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Głównym powodem dla którego nasz sklep bhp tak chętnie poleca swoim klientom buty do pracy CXS Canis Stone jest szeroki zakres ich zastosowania. 

Klienci naszego internetowego sklepu bhp chętnie sięgają bo tanie buty robocze CXS Canis Stone

Jesteśmy przekonani, że praktycznie każda grupa zawodowa będzie w stanie wybrać adekwatny do środowiska swojej pracy model. Wśród pracowników zewnętrznych w okresie wiosenno-letnim, kiedy temperatura znacznie wzrasta ciekawą propozycją mogą okazać się sandały robocze Stone producenta CXS Canis, które posiadają liczne twory wentylacyjne zapobiegające nadmiernej potliwości stopy oraz związanego z tym dyskomfortu. Mogą one posiadać stalowy podnosek ochronny natomiast zapinane są na rzep z możliwością regulacji tęgości. Jeżeli jednak przyjdzie nam pracować w niskich temperaturach, bardziej niezbędne mogą okazać nam się trzewiki robocze Stone CXS Canis w wersji ocieplanej, które prócz odpowiedniego poziomu ochrony mają za zadanie zapewnić nam również wysoki komfort termiczny, dlatego też nic dziwnego, że najlepiej sprzedają się one w okresie jesienno-zimowym. W tej ofercie znajdziemy nie tylko modele kategorii S3 ale również takie, które nie posiadają podnoska ochronnego, dzięki czemu mogą być używane do prac, w których nie jesteśmy narażeni na poważniejsze niebezpieczeństwa jak również do użytku codziennego. Dostępne są również trzewiki robocze Stone CXS Canis w wersji bez ocieplenia, które mogą być rozwiązaniem całorocznym dla pracowników remontowo-budowlanych, w transporcie czy pracach magazynowych. Szeroki zakres zastosowana posiadają także wiązane na sznurowadła półbuty robocze CXS Stone, które są idealną propozycją dla monterów, serwisantów, mechaników, pracowników transportu, hal produkcyjnych itp. Wszystkie buty robocze z tej serii mogą pochwalić się antypoślizgową oraz olejoodporną podeszwą czy też redukcją drgań w okolicach pięty. Ponadto, skórzane obuwie bhp Stone CXS Canis może posiadać oddychającą wyściółkę Cambrelle zwiększająca komfort użytkowania. Fakt, że tego typu produkty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa jest najlepszym potwierdzeniem odpowiedniego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. 

Kup buty robocze Canis CXS Stone w naszym sklepie bhp w niskiej cenie!

Atrakcyjna cena, uniwersalny design, szeroki zakres zastosowania, wysoki komfort użytkowania oraz duża gama rozmiarów to główne powodu dla których sklep bhp bez wahania poleca damskie i męskie buty robocze CXS Canis Stone klientom zainteresowanym produktami z tej półki cenowej, które będą w stanie posłużyć nam przez dłuższy okres czasu. Polecamy oraz zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!