• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież przeciwdeszczowa nieprzemakalna Portwest - odzież wodoodporna - sklep bhp

Odzież przeciwdeszczowa Portwest - sklep bhp poleca ubranie wodoodporne do pracy

 

Portwest to producent który specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej. Do tej kategorii należy odzież robocza przeciwdeszczowa. Producent Portwest ma przygotowaną szeroką ofertę w tej dziedzinie. Znajdziemy tu odzież bhp która jest wodoodporna lub przeciwdeszczowa. Oferta jaką prezentuje sklep Optimum BHP  dostosowana jest do wszelkich warunków a odzież robocza przeciwdeszczowa Portwest była sprawdzana w najtrudniejszych warunkach pogodowych aby przetestować jej jakość. Odzież bhp przeciwdeszczowa Portwest jest dostępna w wielu kolekcjach, posiada różne parametry ochronne tak aby każdy z użytkowników mógł wybrać odzież przeciwdeszczową dostosowaną do warunków w jakich pracuje. Odzież robocza przeciwdeszczowa Portwest to następujące kolekcje: odzież przeciwdeszczowa Portwest X3, Sealtexklasyczna odzież przeciwdeszczowa, ocieplana odzież przeciwdeszczowa, odzież przeciwdeszczowa dla ochrony, kurtki przeciwdeszczowe 3w1, ocieplacze i wiele innych.

 

Kurtka przeciwdeszczowa - Portwest oferuje wysoką jakość odzieży roboczej

Jednym z najbardziej popularnych elementów odzieży ochronnej są kurtki robocze przeciwdeszczowe. Portwest oferuje w tym zakresie niezwykle szeroką ofertę. Odwiedzając nasz sklep bhp znajdziemy kurtki robocze przeciwdeszczowe tanie a także kurtki wodoodporne trudnopalne i odblaskowe , które są także przeciwdeszczowe. Zimą popularna jest kurtka ocieplana przeciwdeszczowa Portwest, także wielofunkcyjna jak kurtka 3w1 czy 7w1.  Niezwykle popularna jest kolekcja odzieży Portwest X3. Jest to nowa kolekcja odzieży przeciwdeszczowej producenta. Przy jej produkcji wykorzystano najnowsze i najbardziej innowacyjne materiały, które zapewniają bardzo optymalną wydajność podczas pracy. Kurtki przeciwdeszczowe mają doskonały krój, są smukłe, dopasowane, mają sportowy wygląd. Kurtki robocze Portwest X3 są nie tylko przeciwdeszczowe ale i oddychające, zapewniają ochronę w trudnych warunkach Inna popularną kolekcją odzieży Portwest jest odzież przeciwdeszczowa TK2 Portwest, która została wykonana z tkanin o najwyższych parametrach wodoodporności. To co jest charakterystyczne dla odzieży roboczej linii TK2 to jej korporacyjny wygląd. Kurtka przeciwdeszczowa jest idealna jako odzież służbowa. Ciężko znaleźć odzież roboczą o lepszych parametrach na rynku. To tego te kurtki robocze Portwest nasz sklep bhp oferuje w niskiej cenie. Największym bestsellerem odzieży bhp Portwest jest odzież Sealtex Classic. Kurtka przeciwdeszczowa i spodnie robocze przeciwdeszczowe są wykonane z tkaniny poliestrowej powlekanej PU. Ubrania robocze spełnia normę EN 343 i ją przewyższa.  Znajdziemy z tej kolekcji także kombinezon przeciwdeszczowy Portwest i spodnie robocze do pasa przeciwdeszczowe oraz ogrodniczki bhp przeciwdeszczowe. Bardziej oddychającą kolekcją jest seria odzieży przeciwdeszczowej Sealtex Air i Selatex Ocean, który jest bardzo mocnym ubraniem roboczym.  Hurtownia bhp poleca także tanie kurtki przeciwdeszczowespodnie wodoodporne Texpel Splash Portwest. Kurtki przeciwdeszczowe to także kurtki robocze ocieplane np. linii Ripstop czy Iona. 

Odzież przeciwdeszczowa Portwest - wodoodporna odzież robocza w naszym sklepie bhp

Marka Portwest to producent który oferuje nam wysokiej jakości odzież roboczą do pracy w trudnych warunkach. Produkty Portwest są znane i doceniane na całym świecie ze względu na ich trwałość i funkcjonalność. Hurtowni i sklep Optimum BHP poleca odzież przeciwdeszczową Portwest, która przyda się wszystkim pracownikom budowlanym jak i drogowym, wykonującym swoją pracę na świeżym powietrzu. Pogoda bywa nieprzewidywalna oraz bardzo zmienna dlatego warto jest w odpowiedni sposób zaopatrzyć się w odzież roboczą odporną na przenikanie wody, tak aby nie było konieczności przerywania pracy w momencie gdy zacznie padać deszcz. 

Kurtka robocza przeciwdeszczowa Portwest - odzież robocza wysokiej jakości

Niezbędna podczas pracy na zewnątrz okaże się nam kurtka przeciwdeszczowa. Portwest w swojej ofercie posiada odzież roboczą przeciwdeszczową w wersji ostrzegawczej, ocieplanej oraz trudnopalnej. Bardzo popularna stała się kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa T400 Vision Rain Portwest. Wysokiej jakości kurtka wodoodporna wykonana została z takniny Oxford, powleczona PU oraz wykończona plamoodpornym materiałem Texpel. Dodatkową zaletą tego modelu kurtki przeciwdeszczowej Portwest jest pikowane ocieplenie dla izolacji termicznej. Kurtka robocza T400 Portwest dostępna jest w dwóch ostrzegawczych kolorach z pasami odblaskowymi. Na uwagę zasługuje również inny model odzieży roboczej przeciwdeszczowej, która jest chętnie kupowana przez klientów naszego sklepu bhp. Kurtka robocza przeciwdeszczowa S770 Portwest to odzież robocza trudnopalna oraz przeciwdeszczowa do pracy w trudnych warunkach. Głównym atutem tego modelu kurtki roboczej jest właśnie fakt, że jest ona trudnopalna oraz odporna na niektóre środki chemiczne. Warto wspomnieć, że kurtka przeciwdeszczowa S770 Portwest ma funkcje 2w1, dzięki czemu w każdej chwili możemy odpiąć polarowy bezrękawnik. Dla osób, które szukają kurtki bhp nie tylko do pracy ale również do użytku codziennego, polecamy kurtkę roboczą przeciwdeszczową Orkney S532 Portwest. Oddychająca kurtka ocieplana z kapturem chowanym w kołnierzu oraz licznymi kieszeniami. Wodoodporna kurtka robocza 3w1 Portwest daje nam możliwość wypięcia polaru, który możemy nosić samodzielnie. Kurtka przeciwdeszczowa S532 Portwest z możliwością wykonania logo lub nadruku. Z bardziej tradycyjnych modeli odzieży roboczej przeciwdeszczowej na uwagę zasługują najlepiej sprzedające się kurtki robocze przeciwdeszczowe Portwest. Jest to m.in tania kurtka przeciwdeszczowa H443 Portwest, czyli tradycyjna dwukolorowa kurtka z kapturem. Kurtka robocza odblaskowa chroni doskonale przed opadami oraz zapewnia dobrą widoczność. Popularna jest także kurtka ostrzegawcza przeciwdeszczowa H440 Portwest doskonała jako kurtka budowlana czy dla osób pracujących w pobliżu drogi. Jeśli klienci szukają nieco bardziej wytrzymałej kurtki bhp warto poznać kurtkę odblaskową przeciwdeszczową S160 Portwest, która także jest odzieżą roboczą ostrzegawczą i przeciwdeszczową jednocześnie. Osobom, które szukają kurtki całorocznej lub ocieplanej, polecamy wysokiej jakości kurtkę przeciwdeszczową odblaskową S162 Portwest, która jest ostrzegawcza i ocieplana.

Spodnie robocze przeciwdeszczowe Portwest - wygodne spodnie do pracy na deszcz w sklepie bhp

Warto również zaopatrzyć się w specjalistyczne spodnie bhp przeciwdeszczowe. Portwest podobnie jak z kurtkami, do wyboru daje nam spodnie robocze ostrzegawcze, spodnie bhp trudnopalne oraz spodnie robocze ocieplane. Możemy spotkać spodnie robocze przeciwdeszczowe Portwest w wersji do pasa jak również spodnie bhp ogrodniczki. Z naszej oferty spodnie robocze ocieplane S482 Portwest są chętnie kupowane przez wielu klientów. Przeciwdeszczowe spodnie bhp z mocnego poliestru z plamoodpornym wykończeniem, posiadają w pełni elastyczny pas. Ciepłe spodnie robocze wodoodporne S482 Portwest z taśmami odblaskowymi dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Naszą kolejną propozycją są spodnie robocze do pasa ostrzegawcze przeciwdeszczowe PW342 Portwest. Funkcjonalne spodnie wodoodporne z licznymi kieszeniami, w tym kieszenią na nakolanniki, która ułatwia pracę w pozycji klęczącej. Dodatkowym atutem tych spodni bhp jest podwyższony pas wyściełany, który zwiększa ochronę pleców. Przeciwdeszczowe spodnie odblaskowe PW342 Portwest z plamoodpornym wykończeniem idealne dla pracowników służb drogowych.  Z listy naszych bestsellerów odzieży roboczej przeciwdeszczowej z pewnością znajdą się tez dużo tańsze propozycje. Jedną z nich są spodnie robocze do pasa przeciwdeszczowe S441 Portwest. Tanie i wygodne spodnie bhp do ochrony przed deszczem w żółtym lub innym kolorze sprawdzają się w pracy podczas opadów deszczu. Z odblaskowych spodni polecamy spodnie bhp do pasa odblaskowe przeciwdeszczowe H444 Portwest doskonałe dla drogowców.

Odzież robocza przeciwdeszczowa Portwest - wodoodporna odzież ochronna Portwest odblaskowa i trudnopalna

 

Odzież robocze przeciwdeszczowa Portwest w skuteczny sposób ochroni nas przed deszczem, tym samym zapewni wysoki komfort oraz funkcjonalne rozwiązania dla wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i hurtowni Optimum BHP na odzież roboczą przeciwdeszczową Portwest.