• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki robocze Portwest

Kurtka trudnopalna i antystatyczna - kurtki Portwest jakie oferuje hurtownia i sklep bhp

 

Nasz sklep Optimum BHP oferuje szeroki wybór jeżeli chodzi o kurtki robocze Portwest. Oferta ich jest bardzo szeroka ale dość mocno ukierunkowana. Marka Portwest nie zajmuje się produkcją standardowej odzieży roboczej a skupia się na jej profesjonalnej odsłonie tworząc odzież bhp dla profesjonalistów, która chroni przed różnymi niebezpieczeństwami i zagrożeniami. Niewątpliwą specjalizacją firmy Portwest jest odzież robocza trudnopalna a w tym zakresie kurtki robocze trudnopalne Portwest w szerokim zakresie wyboru. Kurtka antyelektrostatyczna trudnopalna Portwest to ochrona przed iskrami, płomieniem, działaniem ciepła oraz łuku elektrycznego. Z samego opisu już widać, że nie jest to kurtka rekreacyjna a odzież robocza najwyższej jakości. Dlatego cieszy się ona uznaniem na całym świecie. Występuje ona w kilku wersjach i tym samym nasz sklep bhp oferuje takie produkty jak kurtka ocieplana trudnopalna antystatyczna Portwest - tutaj za przykład może posłużyć kurtka bhp FR59 Portwest, czy kurtka trudnopalna przeciwdeszczowa ostrzegawcza Bizflame np. kurtka S774 Portwest czy kurtka robocza S785 Portwest lub kurtka S779 Portwest. Oferowana kurtka robocza trudnopalna może występować w neonowych kolorach jak żółty i pomarańczowy, ma pasy odblaskowe dla doskonałej widoczności także po zmierzchu. Spełnia przy tym funkcje kurtki roboczej odblaskowej

 

Kurtka robocza odblaskowa ostrzegawcza Portwest - kurtka odblaskowa dla drogowców

Odzież robocza odblaskowa Portwest ma na celu zapewnienie widoczność a co zatem idzie ma chronić zdrowie i życie. Kurtka robocza odblaskowa Portwest to element odzieży bhp który może być noszony zarówno latem jak i zimą, musi być jedynie odpowiedni dobrany. Latem największe zapotrzebowanie jest na kurtki odblaskowe przeciwdeszczowe. W tym przypadku kurtka przeciwdeszczowa Portwest to gwarancja niezawodności i jakości. Stanowi świetną ochronę przed deszczem. Kurtka robocza Portwest dostępna jest w wersji ekonomicznej oraz klasy Premium. Dostępne są kurtki jednokolorowe, granatowe z pasami odblaskowymi a także kurtki przeciwdeszczowe odblaskowe Portwest dedykowane dla drogowców, osób pracujących na kolei. Dostępne są także kurtki odblaskowe trudnopalne i antystatyczne a także chemoodporne Portwest. Kurtka odblaskowa to profesjonalna odzież robocza dla wymagających klientów. Polecamy także kurtkę roboczą odblaskową ocieplaną idealną na zimę. Kurtka bhp ocieplana Portwest  zapewnia ochronę przed chłodem, opadami deszczu i śniegu. Kurtka ocieplana odblaskowa oferowana przez Portwest jest świetną propozycją do pracy dla drogowców oraz stanowi alternatywę dla tradycyjnej kurtki budowlanej. Na budowie także ważna jest widoczność. Z szerokiej oferty kurtek bhp Portwest można wybrać model dwukolorowy który dół kurtki oraz rękawy ma w ciemnym kolorze. Zabezpiecza to miejsca szczególnie narażone na ubrudzenie przed tym aby bród był widoczny. Kurtka odblaskowa ocieplana Portwest to kurtka ocieplana wodoodporna - z kapturem. Warto poznać także ofertę kurtek odblaskowych softshell Portwest.

 

Kurtka wodoodporna przeciwdeszczowa Portwest wygodna kurtka na deszcz w sklepie bhp

 

Marka Portwest oferuje także profesjonalną ochronę przed deszczem. Kurtka robocza przeciwdeszczowa jak widać z poprzednich opisów to kurtka robocza zróżnicowana pod względem parametrów technicznych. Jej zadaniem może być głównie ochrona przed deszczem - to najbardziej podstawowa linia odzieży roboczej przeciwdeszczowej. Idealna na ryby, do codziennego użytku, doskonała dla kierowców, magazynierów. Kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa Portwest to już dodatkowe właściwości ostrzegawcze, które zapewniają dobrą widoczność. Ta kurtka bhp jest dedykowana jako kurtka dla drogowców czy kurtka budowlana. Może występować w wersji ocieplanej lub letniej. Kurtka przeciwdeszczowa trudnopalna antystatyczna to ochrona na najwyższym poziomie. Kurtka robocza chroni przed łukiem elektrycznym iskrami, stanowi ochronę ciała podczas pożaru chroniąc użytkownika przed poparzeniami. Kurtka bhp także jest dostępna w wersji ocieplanej i zimowej. Zdecydowanie to najwyższe funkcje jakie oferuje odzież robocza.

 

Kurtka robocza budowlana Portwest - kurtka 3w1, kurtka 5w1 i 7w1 - kurtka Portwest ocieplana

Na budowie doskonale sprawdzi się uniwersalna odzież robocza. Przykładem może być kurtka robocza Portwest 3w1 lub wielofunkcyjna typu 4w1, 5w1 czy kurtka 7w1. To doskonały przykład produktu dla osób które chcą kupić kurtkę budowlaną. Kurtka bhp Portwest z tej kategorii jest wodoodporna, oddychająca i ciepła. Doskonała jako kurtka robocza ocieplana. Występują albo w tradycyjnej kolorystyce jak kurtka robocza budowlana - granatowa, czarna, czerwona lub jako odzież robocza odblaskowa w kolorze żółtym i pomarańczowym. Kurtka Portwest ocieplana budowlana wodoodporna polecana jest do pracy na budowie lub dla drogowców, jeśli weźmiemy pod uwagę kurtkę bhp w odblaskowych kolorach. Warto zwrócić też uwagę na fakt iż marka oferuje głównie produkty dedykowane dla mężczyzn. Kurtka robocza Portwest męska stanowi większość oferty kurtek roboczych jednak Portwest bardzo rozwija dział odzieży roboczej damskiej i w ofercie naszej hurtowni bhp znajdziemy także odzież damską. Kurtka Portwest damska dostępna jest jako kurtka odblaskowa damska i kurtka ocieplana damska.

Kurtki robocze Portwest dostarczamy do Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia, Torunia, Częstochowy, Gdańska oraz do każdej innej miejscowości. Nasza hurtownia i sklep bhp z siedzibą w Tychach działa na terenie całego kraju oraz Europy.