• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Odzież i ubrania robocze Polstar

Buty robocze Polstar - tutaj

Odzież robocza Polstar - tutaj

Rękawice robocze Polstar - tutaj


Polstar Holding to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych producentów odzieży i artykułów BHP w naszym sklepie bhp. Producent Polstar proponuje ogromny wybór kolekcji odzieży roboczej, obuwia ochronnego, rękawic oraz pozostałych artykułów z zakresu ochrony BHP. Firma stale się rozwija wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania we wzornictwie odzieży, obuwia i środków ochrony indywidualnej co wpływa na podniesienie poziomu jakości, prezentacji odzieży a przede wszystkim bezpieczeństwa jakie artykuły te maja zapewnić. Polstar odzież jest zawsze dopracowana pod względem zastosowanych materiałów, wzornictwa i kolorystyki, zadbano także o to aby przedział rozmiarów był bardzo szeroki. Polstar BHP to gwarancja bezpieczeństwa bowiem wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat. I, II lub III.


Oferta marki Polstar. Odzież robocza w naszym sklepie BHP


Odzież Polstar dedykowana jest różnym grupom zawodowym. W ofercie producenta znajdziemy zarówno odzież budowlaną, odzież odblaskową oraz przeciwdeszczową. Wybór odzieży BHP uzależniony jest od rodzaju wykonywanej pracy oraz od warunków w jakich pracownik przebywa. Przykładem popularnych linii odzieży Polstar jest kolekcja Brixton Practical czy Brixton Spark. Kolekcją dedykowaną branży gdzie najważniejsza jest widoczność pracownika jest Brixton FLAH gdzie zastosowano tkaniny o wysokiej widoczności oraz podwójne taśmy odblaskowe.  Warto poznać także ofertę kurtek ocieplanych. Kurtka robocza jest podstawowym elementem ubrania bhp w okresie jesienno zimowym. Polecamy kurtki Benefit oraz kurtki Brixton.


Odzież robocza Polstar - popularne ubranie robocze Brixton: Classic, Spark i Brixton Practical


Oferta naszego sklepu bhp online obejmuje odzież roboczą Brixton w każdej wersji. Bez względu na fakt czy nasi klienci szukają odzieży Brixton Practical, Spark czy Classic, znajdą ją w naszym sklepie Optimum BHP. Do jakiej pracy jaką odzież Polstar wybrać? Już podpowiadamy.  Jeśli szukacie odzieży budowlanej, warto wybrać ubranie jak spodnie robocze ze wzmocnieniami i licznymi kieszeniami. Tutaj nasz sklep bhp poleca odzież roboczą Brixton Practical. Polstar oferuje tu spodnie robocze, bluzę a także kolekcję odzieży roboczej ocieplanej na zimę. Do pracy na lato polecamy w sklepie bhp spodnie robocze Brixton Practical z odpinanymi nogawkami lub też odzież roboczą bawełna 100% czyli ubranie Brixton Spark. Bawełna pozwala skórze lepiej oddychać. Producent Polstar oferuje także doskonałe ubranie do pracy na produkcji. Tym ubraniem jest Brixton Classic. Klasyczna odzież robocza Polstar, tania i wygodna, doskonale sprawdza się na produkcji, w transporcie, pracach magazynowych. Odzież robocza Brixton Classic obejmuje tanie spodnie robocze, bluzę a także odzież roboczą zimową Polstar. Brixton Classic i cała kolekcja dostępna jest w kilku podstawowych kolorach, co sprawia, że  ta odzież Polstar jest stosowana na zakładach pracy, gdzie każdy kolor odzieży roboczej Brixton Classic przypisany jest to innego działu firmy.


Spodnie robocze Brixton Polstar - najbardziej popularne spodnie w naszym sklepie bhp


Zdecydowanie najczęściej kupowaną odzieżą roboczą Polstar w naszym internetowym sklepie bhp są spodnie robocze Brixton. Tutaj bogata oferta naszej hurtowni i producenta Polstar pozwala na zakup czy to tanich spodni bhp, spodni roboczych ocieplanych, odblaskowych czy też budowlanych. Jako spodnie budowlane polecamy spodnie Brixton Practical, które mają wzmocnienia na kolanach.  Wykonane są z wytrzymałego materiału, mieszanki poliestru i bawełny. Liczne kieszenie sprawiają, że spodnie Brixton Practical producenta Polstar czy to te do pasa czy ogrodniczki są bardzo chętnie kupowane. Zimą z kolei spodnie robocze ocieplane Brixton Practical cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, podobnie jak spodnie zimowe Brixton Spark, które wykonane są bawełny. Ich nieocieplona wersja to często kupowane spodnie robocze letnie. Wykonane z bawełny 100% spodnie Brixton Spark są bardzo przyjemne w dotyku, sprawdzają się nie tylko na lato ale i w pracy w zamkniętych i ciepłych pomieszczeniach. Polstar oferuje także doskonałe spodnie robocze ostrzegawcze Brixton Flash, które, zapewniają dobrą widoczność i zwiększają bezpieczeństwo. Odzież robocza ostrzegawcza Polstar Brixton FLash jest dobrej jakości i w niskiej cenie w naszym sklepie bhp.  Z kolei do pracy na produkcji najczęściej stosowane są spodnie Brixton Classic. Polstar wykonał je w kilku kolorach a niska cena zwiększa atrakcyjność tej odzieży roboczej.


Kurtki robocze ocieplane Polstar - odzież robocza Zimowa Brixton, Benefit i Seven Kings w naszym sklepie bhp


Kolekcja odzieży roboczej ocieplanej Polstar w naszym sklepie bhp to niezwykle często wybierane modele. Zdecydowanie do bestsellerów zaliczamy kurtkę roboczą zimową Brixton Practical, która jest ciepła i chroni przed chłodek. Kaptur zabezpiecza przed opadami i podmuchami wiatru. Kurtka ocieplana Brixton Practical Polstar jest kupowana jako kurtka budowlana czy do innych branż, w których potrzeba jest odzież robocza ocieplana. Podobnie kurtka robocza Brixton Spark producenta Polstar, cieszy się duża popularnością. W warunkach gdzie wymagana jest większa ochrona przed opadami deszczu czy śniegu, nasz sklep bhp poleca kolekcję kurtek roboczych ocieplanych Seven Kings jak kurtki Rubin, Saphir, Diamont czy Onyx. Także kurtki robocze zimowe Benefit Polstar to totalny bestseller naszego sklepu bhp online. Szczególnie popularna jest kurtka robocza zimowa Rival Benefit czyli czarna kurtka z żółtymi dodatkami, dostępna jako kurtka softshell czy kurtka ocieplana. Kolekcja kurtek Benefit Polstar, to także szeroki wybór kurtek roboczych ostrzegawczych na zimę. Kurtki Benefit Hi-VI dostępne są jako długie kurtki ocieplane Parki oraz kurtki ostrzegawcze bomberki. Dla drogowców nasz sklep bhp poleca kurtkę ocieplaną ostrzegawczą Brixton Flash.Obuwie robocze Polstar - buty robocze damskie i męskie


W zależności od potrzeby naszym sklepie BHP dostępny jest szeroki wybór obuwia ochronnego POLSTAR. Polstar oferuje oferuje sandały robocze, półbuty oraz trzewiki spełniające wymagane normy ochrony od S1 do S3 a także obuwie ESD, antyelektrostatyczne czy antypoślizgowe SRC. Na wyróżnienie zasługuje kolekcja obuwia Bearfield zainspirowana minimalistyczną elegancją pozwalająca na dostosowanie obuwia do pracy w każdych, nawet ciężkich warunkach.


Pozostałe artykuły Polstar BHP - rękawice robocze, kaski ochronne i inne


Poza odzieżą w ofercie marki Polstar znajdziemy także szeroką ofertę rękawic ochronnych o różnym zastosowaniu, artykuły ochrony wzroku, słuchu, ochrony głowy i inne niezbędne    elementy zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy. Z rękawic najbardziej popularne są rękawice Covent które możemy wybrać w różnych wariantach: powlekane poliuretanem PU, rękawice powlekane nitrylem czy tez lateksem, które są doskonałym przykładem rękawic budowlanych. Polecamy także rękawice Covent PU ESD czyli rękawiczki antyelektrostatyczne o bardzo wysokich parametrach technicznych. Godne uwagi są także rękawice wzmacniane skórą. Wszystkie propozycje dostępne są w naszym sklepie BHP  w zakładce Polstar. Cennik jest dostępny on-line przy każdym z produktów.