• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Tarnobrzeg

Brak produktów do wyświetlenia

Praca w wielu branżach wymaga zastosowania dodatkowych środków ochrony osobistej i specjalistycznych ubrań roboczych, zabezpieczających przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem ciała. Nasza hurtownia BHP - Tarnobrzeg i okoliczne miejscowości to jeden z regionów naszych działań - oferuje profesjonalną odzież stosowaną w różnych sektorach przemysłowych.

Internetowy sklep z odzieżą roboczą - Tarnobrzeg

Podstawę asortymentu hurtowni stanowią różnorodne ubrania robocze. W ofercie dostępne są m.in. koszulki, bluzy, polary, kurtki przeciwdeszczowe, spodnie, kombinezony, a także obuwie z podnoskiem znanych i cenionych w branży marek, jak Ardon, CXS Canis czy Polstar. Prezentowane w sklepie produkty wykonano z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wygodę oraz niezbędny komfort termiczny tak latem, jak i zimą. Jeśli zatem potrzebna jest Państwu damska lub męska odzież BHP, Tarnobrzeg jest jednym z miast, do którego nasz sklep internetowy realizuje dostawy.

Środki ochrony osobistej - sklep BHP - Tarnobrzeg

W naszej hurtowni oprócz damskiej i męskiej odzieży roboczej w wielu rozmiarach znajdziecie Państwo również profesjonalne środki ochrony skóry, oczu, głowy, słuchu oraz dróg oddechowych dedykowane dla branży budowlanej, przemysłowej, farmaceutycznej, medycznej czy spożywczej. W atrakcyjnych cenach Klienci indywidualni i biznesowi mogą szybko nabyć m.in. profesjonalne okulary spawalnicze, kaski, nauszniki, maski lub rękawice. Wszystkie oferowane w internetowej hurtowni OPTIMUM BHP produkty są zgodne z wymaganiami ISO i EN.