• Kategorie
  • Szukaj
  • Portwest rękawice robocze skórzane wzmacniane skórą - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze skórzane i wzmacniane skórą Portwest - rękawie ochronne w naszym sklepie bhp

Rękawice robocze skórzane polecamy do różnorodnych prac, m.in do prac przeładunkowych, porządkowych czy transportowych. Niektóre modele zostały wyposażone w amortyzator uderzeń w części grzbietowej, dzięki czemu mogą być stosowane w budownictwie, kamieniarstwie czy też w murarstwie. Są to bardzo wytrzymałe i odporne rękawice robocze. Konstrukcja rękawic skórzanych jest różnorodna. Podobnie jak materiał, z którego są wykonane. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości rękawicach roboczych, warto zastanowić się nad kupnem rękawic roboczych Portwest. Rękawice ochronne nie są najtańszymi rękawicami dostępnymi na rynku i w naszym sklepie bhp natomiast ich jakość w porównaniu do tańszych produktów jest niezwykle konkurencyjna. Oto kilka przykładowych modeli rękawic roboczych skórzanych, jak również tych wzmacnianych skórą Portwest, dostępnych w naszym sklepie bhp. 


Rękawice robocze spawalnicze ze wzmocnieniem A530 Portwest

Rękawice robocze skórzane wyprodukowane zostały z wysokiej jakości dwoiny bydlęcej, co znacznie wpływa na ich trwałość i żywotność. Rękawice spawalnicze A530 Portwest zostały w pełni przeszyte nicią kevlarową ze wzmocnieniami na dłoni i kciuku. Są trwałe i miękkie, a co za tym idzie oferują duży komfort pracy. Bawełniana podszewka na całości rękawicy skórzanej dla lepszej ochrony. Brązowe rękawice skórzane Portwest.

Rękawice robocze skórzane Driver A270 Portwest

Wysokiej jakości rękawice robocze skórzane wyprodukowane zostały z pierwszej klasy skóry licowej, która jest odporna na przekłucia i przedarcia, dzięki czemu gwarantują ochronę naszym dłoniom przed skaleczeniami i urazami mechanicznymi. W tym wypadku otrzymujemy połączenie komfortu z wysokim poziomem ochrony. Rękawice skórzane Portwest to rozwiązanie klasyczne i trwałe. Jasnobrązowe rękawice robocze dostępne są w naszym sklepie bhp.

Rękawice robocze wzmacniane skórą Canadian Rigger A210 Portwest

Wysokiej jakości rękawice robocze wzmacniane skórą wyprodukowane zostały z dwoiny bydlęcej gwarantującej trwałość i długie użytkowanie. Dodatkowe wzmocnienie, a także ochrona żył oraz bawełniany wkład, który zwiększa wentylację i komfort pracy to główne atuty tego modelu rękawic roboczych Portwest. Ze względu na swoją jakość i ciekawy wygląd są to jedne z najlepiej sprzedających się rękawic skórzanych w naszym sklepie bhp. 

Rękawice robocze Razor A630 Portwest - rękawice ochronne antyprzecięciowe

Antyprzecięciowe rękawice robocze wyprodukowane zostały z HPPE, włókna szklanego, wprawionej skóry oraz elastycznej tkaniny. Rękawice antyprzecięciowe Portwest chronią przed ciepłem kontaktowym i wysokimi temperaturami. Posiadają elastyczny mankiet z dzianiny, który zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie do nadgarstka. Wytrzymałe rękawice robocze Portwest zapewniają wysoki poziom ochrony naszym dłoniom dlatego poleca je nasz sklep bhp.

RĘKAWICE ROBOCZE A220 PORTWEST - rękawice ochronne wzmacniane skórą

Wygodne i komfortowe rękawice robocze wzmacniane skórą wyprodukowane zostały z najwyższej jakości dwoiny bydlęcej. Gumowe mankiety zwiększają ochronę nadgarstka i tętnic. Rękawice robocze Portwest zostały wyposażone w zabezpieczenie kciuka oraz wykończone są bawełną.

RĘKAWICE ROBOCZE SPAWALNICZE A510 PORTWEST - rękawice ochronne poleca nasza hurtownia bhp

Nasz sklep Optimum BHP poleca rękawice robocze spawalnicze, które wyprodukowane zostały z bardzo wytrzymałej dwoiny bydlęcej. Rękawice skórzane Portwest dla spawacza wykończone zostały bawełną, nie posiadają szwów wewnątrz, dzięki czemu wpływają na wysoki komfort użytkowania. Ich głównym zadaniem jest ochrona rąk pracownika przed wysokimi temperaturami i gorącymi odpryskami. Niebieskie rękawice spawalnicze Portwest o całkowitej długości 35,5cm.

Jak już z pewnością zdążyliśmy zauważyć, rękawice robocze skórzane i wzmacniane skórą, które oferuje nam firma Portwest to niewątpliwie jedne z najtrwalszych rękawic na rynku. Zapewniają wysoki poziom ochrony oraz komfort użytkowania, co przekłada się na jakość naszej pracy, a nawet na jej wydajność. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic skórzanych Portwest, dostępną w naszym sklepie bhp online.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa