• Kategorie
  • Szukaj

Przenośne detektory gazowe w sklepie Optimum BHP

W asortymencie naszego sklepu bhp znajdziesz detektory gazowe. To urządzenia pozwalające wykryć ulatniający się gaz. Detektory gazu są bardzo ważne ponieważ ulatnianie się gazu może być niebezpieczne dla człowieka. Zaopatrzenie w detektory gazu jest istotne w branżach, takich jak pożarnictwo, przemysł chemiczny, przemysł samochodowy i wiele innych.

Detektor gazu po wykryciu niebezpiecznej substancji od razu alarmuje o tym użytkownika. Większość z oferowanych przez nas detektorów gazowych ma potrójny system alarmowy i wskaźnik pozytywnej kontroli, który zwiększa bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu Optimum BHP znajdziesz detektory jednogazowe i detektory wielogazowe.

Detektory wielogazowe zwykle wykrywają najważniejsze gazy stanowiące zagrożenie. Urządzenia, jakimi są detektory gazu alarmują, gdy stężenie, któregoś z gazów jest zbyt wysokie.

Detektory jednogazowe używane są w wielu branżach. Jedną z nich jest oczywiście straż pożarna, ale mogą być wykorzystywane także w innych miejscach pracy, a także przez ratowników medycznych. To bardzo ważne, aby posiadać odpowiedni sprzęt do wykrycia gazu, jakim jest detektor gazu.

Dostępne w naszym sklepie detektory gazu mają duże, czytelne wyświetlacze oraz przyciski, które nie stanowią problemu nawet jeżeli użytkownicy mają rękawice robocze. Dodatkowo system alarmowania zapewnia możliwość szybkiej reakcji.

Detektor gazu MSA w ofercie hurtowni bhp

W ofercie naszej hurtowni Optimum BHP znajdziesz detektory gazowe cenionej marki MSA. Jest to producent, który stawia bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu. Detektor gazowy powinien być na wyposażeniu wszystkich firm i miejsc pracy, które narażone są choć w małym stopniu na wyciek gazu. Nasza oferta obejmuje nowoczesne detektory, które szybko reagują na obecność gazów. Dzięki precyzyjnym czujnikom detektorów gazu otrzymasz ostrzeżenie o niebezpieczeństwie. Detektory gazu mogą informować o niebezpieczeństwie za pomocą sygnałów świetlnych, dźwiękowych czy też wibracji. Niektóre detektory gazowe są wyposażone nawet we wszystkie 3 funkcje alarmowania. Najnowocześniejsze detektory mogą być nawet połączone z aplikacją w telefonie, gdzie stale możesz monitorować sytuację. Należy pamiętać, aby stosować detektory gazu zgodnie z instrukcją użytkowania, w przeciwnym razie mogą one nie spełnić prawidłowo swoich funkcji.

Przypominamy, iż w wielu branżach i miejscach istnieje zagrożenie związane z wyciekiem niebezpiecznych gazów. Do zapewnienia bezpieczeństwa doskonale sprawdzą się detektory gazowe, które znajdziesz w naszym sklepie Optimum BHP. Dobrej jakości detektor gazu uchroni pracowników i narażone osoby przed niebezpieczeństwem, jakie wynika z ulatniania się gazu. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem detektora gazu to nie wahaj się i sprawdź ofertę hurtowni bhp online.

Jaki detektor gazu wybrać?

Zastanawiasz się na jaki detektor gazu się zdecydować? W naszej ofercie posiadamy różne detektory gazu. Najczęściej wybierane przez naszych klientów są detektory gazowe MSA. Polecamy detektor jednogazowy MSA ALTAIR 2X CO, który posiada sprawdzoną technologię czujników XCell Sensor Technology. Dodatkowo posiada on port podczerwieni, a także potrójny system alarmowy i wskaźnik pozytywnej kontroli. Ten detektor jednogazowy jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Spełnia on normy EN 60079-0, EN 60079-11, EN 50270, EN 61000-6-3.

Kolejnym polecanym przez nas urządzeniem jest detektor jednogazowy MSA ALTAIR 2X H2S, który spełnia normy EN 60079-0, EN 60079-11, EN 50270, EN 61000-6-3.

Często wybierany przez naszych klientów jest również detektor jednogazowy MSA ALTAIR PRO. Ten detektor gazu posiada miernik tlenku węgla i innych toksycznych gazów. Ma on czytelny wyświetlacz LCD informujący o stężeniu gazu. Spełnia wymagania norm EN 50270, oraz EN 61000-6-3.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na nasze detektory gazu producenta MSA. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiednich detektorów gazowych do swojej branży zachęcamy do kontaktu z naszą hurtownią bhp.