• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Kaski robocze i okulary ochronne MSA

Oferujemy szeroki wybór produktów marki specjalizującej się w tworzeniu akcesoriów do ochrony głowy i twarzy. Wśród nich, dostępne są między innymi kaski MSA, które najczęściej wykonywane są z tworzywa HDPE lub ABS, dzięki czemu są lekkie, a przy tym odpowiednio wyważone. Model kasku KAS-VG950 został stworzony z myślą o elektrykach pracujących w miejscach, gdzie narażeni są na uderzenia w głowę, rozprysk chemikaliów oraz płynnego metalu. Natomiast model KAS-VG500-V chroni noszącą go osobę przed porażeniem prądem zmiennym lub stałym i zabezpiecza przed powstawaniem ładunku elektrostatycznego na skorupie hełmu. Oferowane produkty kupisz w naszym sklepie internetowym, w korzystnej cenie.

Jednak kaski to nie wszystko co oferujemy, w asortymencie dostępny jest też szeroki wybór słuchawek MSA oraz ochronników (mających formę hełmu). Większość modeli ma korzystną cenę i posiada regulację, dzięki której można dopasować zabezpieczenie do własnych potrzeb. Słuchawki MSA to sprawdzone produkty wyposażone w system sprężynowy, dzięki któremu nie uwierają podczas noszenia. Natomiast specjalne gąbki skutecznie izolują hałas i zapewniają komfort uszom.

W naszym sklepie internetowym dostępne są także okulary ochronne zabezpieczające przed uderzeniem, a jednocześnie chroniące oczy przed promieniowaniem UV. Dostępne są w wersji na gumce lub z zausznikami. Klientom pracującym na halach produkcyjnych lub innych miejscach, w których korzysta się z substancji chemicznych przydadzą się półmaski ucieczkowe, chroniące przed szkodliwymi oparami, a tym samym umożliwiające szybką ewakuację.
PASEK PODBRÓDKOWY MSA-STRAP-4P
Produkt niedostępny
APARAT ODDECHOWY MSA-AP-AIRXPRESS
Produkt niedostępny
DETEKTOR WIELOGAZOWY MSA-DG-ALT4X
Produkt niedostępny
DMUCHAWA TURBO-FLO MSA-TURBO-FLO-D
Produkt niedostępny
MASKA OCHRONNA MSA-MAS-UEPSMAXX
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU MSA-OS-HPE-H
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU MSA-OS-XLS
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU MSA-OS-XLS-H
Produkt niedostępny
POCHŁANIACZ MSA-PO-A2
Produkt niedostępny