• Kategorie
  • MASKA OCHRONNA S3 BASIC PLUS MSA

Symbol: MSA-MAS-F-3SBPLUS
Kategoria produktu Ochrona dróg oddechowych
570.05
570.05
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-5
Cena przesyłki 19.99
Odbiór osobisty Tychy 0
Paczkomaty InPost 19.99
Kurier POLSKA 24
Kurier pobranie POLSKA 35
Waga 0.5 kg

Maska ochronna pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus MSA-MAS-F-3SBPLUS

Jedną z ciekawszych propozycji na środki ochrony indywidualnej jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp jest wysokiej jakości maska ochronna MSA-MAS-F-3SBPLUS. Spełniająca wymagane normy bezpieczeństwa maska pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus to produkt, który zapewnia wysoki poziom ochrony podczas pracy w niekorzystnych warunkach. Tego typu maska pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus nie należy do najtańszych produktów jednak jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zaznaczyć, że maska pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus zapewnia wysoki komfort użytkowania, który ma wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy co jest jednym z powodów wpływających na popularność tego produktu. Ponadto maska pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus został wykonana z solidnych materiałów, które odporne są na zniszczenia dzięki czemu jest w stanie posłużyć nam przez długi okres czasu. Maska ochronna MSA-MAS-F-3SBPLUS oferowana przez nasz sklep bhp jest kompatybilna z wieloma inny środkami ochrony indywidualnej takimi jak filtropochłaniacze czy wkłady antychemiczne oraz pozostałymi, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed wysokim stężeniem dymu gazów lub mgły. Jak widać tego typu maska pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus posiada również szeroki zakres zastosowania co również ma wpływ na duże zainteresowanie jakim się cieszy. Szybkie i łatwe nakładanie oraz zdejmowanie to kolejne atuty jakimi może pochwalić się maska pełnotwarzowa MSA S3 Basic Plus. Optimum sklep bhp z doświadczenia wie, że maska ochronna MSA-MAS-F-3SBPLUS to jeden z chętniej kupowanych środków ochrony dróg oddechowych z tej półki cenowej o tak szerokim zakresie zastosowania oraz wysokim komforcie użytkowania. Polecamy !

MSA S3 Basic Plus maska ochronna pełnotwarzowa MSA-MAS-F-3SBPLUS

Maska pełnotwarzowa S3 BASIC PLUS.
- posiada jedno złącze filtra ze standardowym gwintem
- wykonana z gumy NBR, wizjer wykonany z poliwęglanu
- 5-punktowe nagłowie
- zastosowanie szerokiej krawędzi uszczelniającej oraz głębokiego podbródka zapewnia bezuciskowość
- szybkie nakładanie i zdejmowanie
- współpracuje z szeroką gamą elementów oczyszczających, wkładów antychemicznych i filtropochłaniaczy zgodnych z normami EN14387 lub EN143 chroniących przed wysokim stężeniem dymu, mgły lub gazów
- zgodne z normą EN136
! UWAGA !
Obrót ww. towarem podlega:
*Generalnemu Wspólnotowemu Zezwoleniu na Wywóz nr EU001 i obowiązuje w przypadku wywozu do następujących miejsc przeznaczenia: Australia, Kanada, Japonia, Nowa Zelandia, Norwegia, Szwajcaria, Stany Zjednoczone Ameryki
*Generalnemu Wspólnotowemu Zezwoleniu na Wywóz nr EU002 i obowiązuje w przypadku wywozu do następujących miejsc przeznaczenia: Argentyny, Chorwacji, Islandii, Południowej Korei, Turcji i Republiki Południowej Afryki.
W przypadku eksportu do innych krajów lub re-eksportu z wymienionych krajów, konieczne jest uzyskanie indywidualnego zezwolenia na eksport.
! UWAGA !

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie