• Kategorie
  • Szukaj
  • Półbuty robocze medyczne - obuwie profuilaktyczne - hurtownia sklep bhp

Półbuty robocze medyczne profilaktyczne – poznaj ofertę na medyczne obuwie w sklepie Optimum BHP!

Obuwie robocze to jeden z tych elementów stroju ochronnego pracownika, który musi być adekwatnie dopasowany do środowiska pracy oraz wszelkich możliwych zagrożeń, ponieważ tylko wtedy będzie w stanie zapewnić nam należyty poziom ochrony. Sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada bogaty asortyment na buty robocze odpowiednie do praktycznie wszystkich możliwych środowisk pracy. Jedną z bardziej specyficznych kategorii w tym przypadku jest obuwie medyczne i profilaktyczne, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone jest dla wszystkich pracowników z branży medycznej, a więc sprawdzą się farmaceutom, pracownikom szpitali i przychodni, laboratoriów, a także w branży spożywczej, gastronomicznej itp. Decydując się na obuwie medyczne i profilaktyczne mają Państwo do wyboru różnorodne rodzaje jednak z całą pewnością jednym z bardziej popularnych są półbuty robocze medyczne profilaktyczne. Na wstępie warto zaznaczyć, że w tym przypadku bardzo istotne znaczenie ma dostosowanie ich możliwie jak najlepiej do stopy użytkownika dlatego o najlepiej będzie aby Panie skorzystały tutaj z oferty na obuwie robocze damskie natomiast Panowie z oferty na obuwie robocze męskie. Dzięki temu półbuty medyczne profilaktyczne będą nie tylko lepiej dopasowane ale również zapewnią wysoki komfort użytkowania, który jak wiadomo ma duży wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Jedną z kwestii, którą zauważymy przeglądając ofertę na półbuty medyczne profilaktyczne jaką posiada nasz sklep bhp jest fakt, że dostępne są modele z całkowicie zamkniętą cholewką oraz te, które posiadają wycięcia w różnych miejscach. W tym momencie warto dodać, że wspomniane wycięcia to świetne rozwiązanie do pracy w wyższych temperaturach, ponieważ są one w stanie zapobiegać nadmiernej potliwości, która mogłaby powodować zbędny dyskomfort. Kolejną kwestią, na którą wielu klientów zwraca uwagę jest sposób w jaki półbuty robocze medyczne profilaktyczne są zakładane czy zapinane. Wiele modeli jest po prostu wkładanych bez dodatkowych zapięć, a za dopasowanie do stopy odpowiadają wszyte gumki. Inne wiązane mogą być na sznurowadła co daje nam możliwość regulacji tęgości natomiast dostępne są również modele z zapięcie na rzep. Półbuty robocze medyczne i profilaktyczne jakie posiadany w sklepie bhp to głównie asortyment marki Julex czyli cenionego na rynku producenta, specjalizującego się właśnie w oferowaniu obuwia medycznego. Jeżeli chodzi o kolorystykę w jakiej są dostępne zapewniamy, że nie będzie żadnego problemu z dostosowaniem ich do pozostałych elementów uniformu pracownika tak, aby tworzyły ze sobą spójną całość, ponieważ półbuty medyczne profilaktyczne dostępne są co prawda w kilku, jednak bardzo neutralnych kolorach do wyboru.

Wybieramy półbuty robocze medyczne profilaktyczne jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp!

Niezależnie od tego jakie buty robocze wybieramy zawsze warto jest zwrócić uwagę na rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane, ponieważ w dużym stopniu właśnie od tego zależeć może odporność na zniszczenia jaką będą się cechować. Półbuty medyczne profilaktyczne oferowane przez sklep bhp wykonane zostały m.in. z różnego rodzaju skór naturalnych, które cechują się wytrzymałością oraz pozytywnie wpływają na komfort noszenia. Przy tej okazji dobrze również zaznaczyć, że wkładka jaką posiadają bardzo często wykonana jest z drewna, ze skóry tak jak cholewka lub też z połączenia np. skóra + korek. Podeszwa jaką posiadają półbuty medyczne i profilaktyczne najczęściej wykonana jest z poliuretanu, w niektórych przypadkach posiada nawet oznaczenie SRC, dzięki czemu możemy mieć pewność, że mogą pochwalić się właściwościami antypoślizgowymi, które zapewniają stabilizację podczas chodzenia po różnych nawierzchniach. Skoro mowa już o dodatkowych właściwościach odpowiadających za ochronę warto dodać, że niektóre półbuty robocze medyczne profilaktyczne posiadają także oznaczenie ESD informujące nas o właściwościach antyelektrostatycznych jakie posiadają, a co za tym idzie, sprawdzą się w najbardziej specyficznych środowiskach pracy. Praktycznie wszystkie buty medyczne przeznaczone do pracy w trybie chodząco-stojącym posiadają wkładkę z możliwością wymiany, co może nieco wydłużyć okres żywotności danego produktu czyniąc go bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Przy tej okazji warto wspomnieć o cenie jaką należy zapłacić za półbuty medyczne profilaktyczne. Tak naprawdę nasz sklep bhp posiada bardzo szeroki przedział cenowy co jest dużym atutem, ponieważ umożliwia na skorzystanie z oferty zarówno klientom z mniejszych jak i większym budżetem. Cena zależna jest tak naprawdę od stopnia ochrony danego modelu, materiałów użytych do jego produkcji, a nawet designu jakim się cechują. Na zakończenie warto również wspomnieć, że niektóre półbuty bhp medyczne profilaktyczne nadają się do prania w temperaturze do 50oC, co ułatwi nam utrzymanie ich w czystości, inne zaś mogą posiadać amortyzację wstrząsów, która również wpływa na komfort w czasie pracy. Dużym atutem wybranych półbutów roboczych tego typu jest bardzo niska waga, dzięki której po wielogodzinnej pracy nie będziemy posiadać uczucia ciężkości nóg, a wśród wielu grup zawodowych jest to ogromny problem z którym się borykają. Jak widać, półbuty robocze medyczne profilaktyczne to bardzo istotny element uniformu pracownika dlatego nic dziwnego, że nasz sklep Optimum BHP posiada tak dobrze rozwiniętą ofertą. Jesteśmy przekonani, że zarówno Panie jak i Panowie, również Ci wymagający będą w stanie znaleźć w niej coś dla siebie! Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą jak również do składania zamówień wszystkich zainteresowanych klientów na półbuty medyczne profilaktyczne.

 

Obuwie robocze Kraków, obuwie robocze Warszawa, obuwie robocze Poznań, obuwie robocze Wrocław, obuwie robocze Katowice, obuwie robocze Rzeszów, obuwie robocze Gdańsk, obuwie robocze Gliwice, obuwie robocze Łódź, obuwie robocze Szczecin, obuwie robocze Częstochowa, obuwie robocze Gorzów Wielkopolski, obuwie robocze Kołobrzeg, obuwie robocze Gdynia, obuwie robocze Świnoujście, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Bydgoszcz, obuwie robocze Toruń, obuwie robocze Olsztyn, obuwie robocze Białystok, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Bielsko-Biała, obuwie robocze Piotrków Trybunalski, obuwie robocze Jaworzno, obuwie robocze Jelenia Góra, obuwie robocze Kalisz, obuwie robocze Kielce, obuwie robocze Koszalin, obuwie robocze Krosno, obuwie robocze Legnica, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Sopot, obuwie robocze Wałbrzych, obuwie robocze Piła, obuwie robocze Ostrołęka, obuwie robocze Olkusz, obuwie robocze Opole, obuwie robocze Elbląg, obuwie robocze Konin, obuwie robocze Oświęcim, obuwie robocze Piaseczno, obuwie robocze Przemyśl, obuwie robocze Ruda Śląska, obuwie robocze Sosnowiec, obuwie robocze Stargard Szczeciński, obuwie robocze Tarnowskie Góry, obuwie robocze Tarnów, obuwie robocze Włocławek, obuwie robocze Zabrze, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Ełk, obuwie robocze Głogów, obuwie robocze Gniezno, obuwie robocze Grudziądz, obuwie robocze Inowrocław, obuwie robocze Jastrzębie-Zdrój, obuwie robocze Łomża, obuwie robocze Mysłowice, obuwie robocze Nowy Sącz, obuwie robocze Ostrów Wielkopolski, obuwie robocze Słupsk, obuwie robocze Pabianice, obuwie robocze Suwałki, obuwie robocze Zamość