• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki robocze Portwest - kurtki ochronne bhp - Sklep Optimum BHP

Profesjonalne kurtki robocze Portwest w sklepie Optimum bhp to kurtki trudnopalne, ostrzegawcze, przeciwdeszczowe i ocieplane

Wśród pracowników zewnętrznych wykonujących swoje obowiązki w często zmieniających się warunkach atmosferycznych jednym z podstawowych elementów uniformu pracownika jest kurtka robocza. Optimum sklep bhp w swojej ofercie posiada wiele ciekawych propozycji na tego typu produkty jednak z doświadczenia wiemy, że dużym zainteresowaniem cieszą się kurtki robocze Portwest. Przede wszystkim swoją popularność kurtki ochronne tego producenta zyskały ze względu na szeroki zakres zastosowania ponieważ mogą być one z powodzeniem wykorzystywane przez praktycznie wszystkie grupy zawodowe jak i do użytku codziennego. Wybrane kurtki bhp Portwest posiadają modny i sportowy design, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Producent posiada specjalną ofertę na kurtki damskie oraz kurtki męskie, które posiadają lepiej dopasowany fason co ma wpływ na komfort użytkowania, który jak wiadomo przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Ponadto kurtki ochronne Portwest dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów dzięki czemu z łatwością dopasujemy odpowiedni model dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. 

Kurtka robocza Portwest to element odzieży ochronnej po którą chętnie sięgają klienci naszego sklepu bhp

W zależności od tego w jakim środowisku będzie wykonywana nasza praca kurtki robocze Portwest cechują się innymi właściwościami ochronnymi. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się kurtki ostrzegawcze Portwest wykonane we fluorescencyjnych kolorach, które zapewnią nam wysoki poziom widoczności w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Nasz sklep bhp chętnie poleca kurtki odblaskowe pracownikom służb drogowych, porządkowych oraz innym zawodom pokrewnym. Kolejną ciekawą propozycją są kurtki ocieplane Portwest zapewniające wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. Do pracy w okresie wiosenno-letnim najlepiej sprawdzą się kurtki ochronne Portwest o właściwościach oddychających, które zapobiegają nadmiernej potliwości organizmu oraz związanego z tym dyskomfortu. Kurtki przeciwdeszczowe Portwest sprawdzą się podczas niespodziewanych opadów deszczu. Do pracy w trudnych i niebezpiecznych środowiskach niezbędne mogą okazać się kurtki trudnopalne Portwest chroniące użytkownika przed działaniem ognia. Warto również dodać, że kurtki bhp tego producenta dostępne są w różnych fasonach takich jak kurtka typu parka czy bomberka. Wśród wymagających klientów ceniących sobie multifunkcyjne rozwiązania największą popularnością cieszą się kurtki ochronne Portwest w wersji 2w1, 3w1 czy 7w1. Tego typu kurtki robocze dają nam możliwość odpięcia poszczególnych elementów takich jak rękawy czy podpinka dzięki czemu zyskamy inny rodzaj odzieży wierzchniej. Ze względu na szeroki przedział cenowy w jakim dostępne są kurtki Porwtest każdy zainteresowany znajdzie model dostosowany do budżetu jakim dysponuje. Sklep bhp chętnie poleca kurtki robocze Portwest !