• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Racibórz

Brak produktów do wyświetlenia

Bezpieczeństwo na stanowisku pracy to kwestia, której nie wolno lekceważyć. Jednym z najważniejszych przepisów, które mają na celu minimalizowanie ryzyka i ograniczanie liczby wypadków, jest nakaz stosowania ochronnej odzieży roboczej. Do zapoznania się z ofertą naszego sklepu zapraszamy wszystkich mieszkańców Raciborza – hurtownia BHP o doskonałym wyposażeniu pozwoli Państwu znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze środki ochrony osobistej.

Kurtki, kombinezony i spodnie - wytrzymała odzież BHP

Ubranie pracownicze musi charakteryzować się odpowiednią trwałością. Propozycje, które znalazły się w ofercie naszego sklepu BHP, wykonane są z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia tkanin. Dzięki temu będą one doskonale chronić między innymi przed kontaktem z ostrymi krawędziami lub iskrami uwalniającymi się w czasie spawania. Ważne jest również zapewnienie pracownikowi komfortu termicznego – dobra odzież robocza powinna chronić przed niskimi temperaturami, ale jednocześnie zapobiegać też przegrzewaniu i umożliwiać skórze swobodne oddychanie. Kurtki, polary i kamizelki, które oddajemy do Państwa dyspozycji, spełniają oba te warunki.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracy - profesjonalna hurtownia BHP

Niektóre stanowiska wymagać będą dodatkowych środków ochrony osobistej. Nasz sklep z odzieżą roboczą posiada również bogatą gamę obuwia z podeszwami antypoślizgowymi, a także niezbędne akcesoria: rękawice, okulary, kaski oraz nauszniki. W ofercie znalazły się również profesjonalne środki czystości, które pozwolą zadbać o odpowiednie warunki higieniczne na stanowisku pracy.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.