• O naszej hurtowni bhp

Internetowa hurtownia i sklep bhp - poznaj jeden z najlepszych sklepów internetowych w Polsce

Nasza hurtownia bhp jest firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu artykułami BHP, odzieżą roboczą, obuwiem ochronnym, rękawicami roboczymi i sprzętem ppoż. Od roku 2007 prowadzimy odrębną działalność, skupiając się na kompleksowej obsłudze małych i dużych zakładów przemysłowych oraz klienta detalicznego. Naszą domeną jest sprzedaż środków ochrony indywidualnej za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bhp. Od roku 2015 prowadzimy intensywne prace nad ciągłym rozwojem sprzedaży internetowej, rozszerzaniu oferty oraz ułatwianiu procesu zakupowego. Aktualnie prowadzimy jeden z największych sklepów internetowych bhp z odzieżą roboczą i art. bhp w Polsce. Prowadzimy także hurtownie bhp w Tychach, gdzie posiadamy wybrany asortyment w regularnej sprzedaży. Zaopatrujemy w rękawice robocze, obuwie robocze czy odzież roboczą lokalnych klientów w takich miastach jak Tychy, Katowice, Mikołów, Sosnowiec, Będzin, Świętochłowice, Gliwice, Bytom, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice czy Bielsko-Biała, Skoczów. Dzięki rozwiniętym kanałom dystrybucji dostarczamy jednak towar w całej Polsce oraz Europie. Najwięksi nasi klienci mieszczą się w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kołobrzeg, Katowice, Piotrków Trybunalski, Wrocław, Opole, Konin i wiele innych.

Nasz sklep www.optimumbhp.pl działa poprzez realizację zamówień internetowych. Współpracujemy z największymi producentami artykułów bhp w kraju oraz w Europie. Produkty w sklepie bhp posiadamy na swoim magazynie w Tychach jednak zdecydowana większość artykułów bhp posiadamy pod zamówienie. W sprzedaży internetowej posiadamy kilkanaście tysięcy produktów co czyni nas jedną z lepiej zaopatrzonych hurtowni bhp on-line a prace nad ciągłym rozszerzaniem oferty sklepu internetowego bhp prowadzimy nieustannie. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie produkty dostępne w naszej hurtowni internetowej bhp były na bieżąco aktualizowane pod względem dostępności i cen.

Hurtownia Optimum BHP - trochę historii

Optimum BHP działa na rynku od roku 2007 jednak realnie, nasze doświadczenie w branży odzieży roboczej i art BHP sięgają roku 1998, kiedy to filary naszej firmy , czyli Daunta i Krzysztof rozpoczęli współpracę z takimi firmami jak Integra oraz Uvex Safety.  Po latach współpracy partnerskiej z tymi firmami, prowadzeniu innych hurtowni w formie spółek, w roku 2007 podjęliśmy decyzję o założeniu nowej firmy rodzinnej: Optimum BHP. Nasza hurtownia specjalizuje się z kompleksowej obsłudze zakładów pracy, firm produkcyjnych, transportowych, budowlanych. Współpracujemy również z mniejszymi podmiotami oraz klientami indywidualnymi. 

Poznaj ofertę produktową naszego sklepu interetowego bhp

Prowadząc sklep bhp internetowy jesteśmy w stanie zaprezentować niezwykle szeroką ofertę artykułów bhp klientom w całej Polsce. Naszą domeną jest odzież robocza i ochronna. W tej kategorii oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w ubrania ochronne bhp na wszystkie stanowiska pracy. Odzież ochronna dostępna jest w szerokiej gamie właściwości. Zdecydowanie popularna jest odzież robocza odblaskowa doskonała dla drogowców, odzież spawalnicza, która jest trudnopalna a często także antyelektrostatyczna. Ubranie trudnopalne może także chronić przed łukiem elektrycznym, substancjami chemicznymi.  Popularna jest także odzież robocza budowlana, która chroni przed ubrudzeniem i uszkodzeniami. Popularne są spodnie robocze do pasa i ogrodniczki. Jako uzupełnienie ubrania, klienci chętnie sięgają po bluzy robocze lub polary robocze. W okresie zmowym dużym zainteresowaniem cieszy się odzież robocza ocieplana. Takie ubranie powinno chronić przed zimnem, mrozami i chłodem. Jest to niezwykle istotne przy pracy na dworze, gdzie istotne jest aby ubranie robocze ocieplane było także przeciwdeszczowe i by chroniło przed wiatrem. Kurtki robocze ocieplane to bestseller zimowego sezonu, podobnie jak spodnie robocze ocieplane.

Obuwie robocze letnie i ocieplane to także jedna z głównych kategorii naszego sklepu internetowego bhp. Buty robocze to podstawowe wyposażenie ubioru każdego pracownika. A oferta w tym zakresie jest niezwykle szeroka. Oferujemy trzewiki robocze, półbuty robocze, sandały robocze. Oferujemy buty robocze damskie i męskie. Najbardziej podstawowe modele to buty robocze z podnoskiem ochronnym stalowym lub kompozytowym. Większa ochronę oferują buty S1P czy obuwie S3. Na zimę polecamy buty robocze ocieplane.

Uzupełnieniem wyposażenia stroju bhp są rękawice robocze. Nasza hurtownia internetowa oferuje rękawice powlekane, rękawice wzmacniane skórą czy rękawice skórzane. Rękawice ochronne w zależności od modelu mogą być bardzo manualne chroniące przed zabrudzeniem lub bardzo profesjonalne chroniące przed przecięciem, chemikaliami czy innymi zagrożeniami. 

Naszym partnerom i klientom oferujemy produkty bhp jak:

  • odzież robocza i ochronna
  • obuwie robocze i ochronne
  • rękawice robocze ( powlekane, skórzane, wzmacniane skórą, spawalnicze i inne)
  • środki ochrony słuchu : nauszniki ochronne, wkładki przeciwhałasowe
  • środki ochrony wzroku : okulary ochronne, gogle, przyłbice ochronne i spawalnicze itd
  • środki ochrony głowy : kaski ochronne bhp, lekkie hełmy przemysłowe 
  • sprzęt do pracy na wysokości: szelki bezpieczeństwa, linki i amortyzatory itp
  • art. BHP i ppoż.
  • środki higieny osobistej

 

Najbardziej popularne marki to : Urgent, Reis, Polstar, Leber&Hollman, Portwest, Snickers Workwear, Stalco, Sara Workwear, Ardon, CXS Canis, Delta Plus, Procera, Uvex Safety, Industrial Starter Issa, Zephyr, Protekt, Topserw i wiele innych.

Dzięki rozwiniętym działaniom logistycznym, obsługujemy klientów na terenie całej Polski oraz Europy. Wśród grona naszych klientów możemy wymienić znane i renomowane zakłady takie jak:

Kompania Piwowarska S.A.

Boryszew S.A. Oddział Maflow

BOS Automotive Products Polska

Danone S.A. i wiele innych

Naszym kolejnym profilem działalności jest odciążenie klienta w temacie outsourcingu usług w zakresie dostaw art. BHP oraz serwisu i prania odzieży roboczej. Zachęcamy Państwa do składania zapytań w temacie:

automatów vendingowych BHP ( usługę prowadzimy lokalnie )

usługi wynajmu oraz serwisu odzieży roboczej ( aktualnie usługę wprowadziliśmy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego )

Prowadzimy również sprzedaż internetową w naszym sklepie bhp www.optimumbhp.pl . Pod wskazanym adresem przyjmujemy zamówienia hurtowe oraz detaliczne.

Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy przedstawicieli firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, właścicieli magazynów oraz platform logistycznych, małych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Dla naszej firmy, każdy klient jest ważny :-)

 

Jesteśmy internetową hurtownią odzieży roboczej, reklamowej i art. BHP. Nasze początki sięgają roku 1991 a od roku 2007 istniejemy jako firma Optimum BHP. 

 

Wysyłka i płatność:

Towar w większości przypadków jest wysyłany bezpośrednio z magazynu zewnętrznego hurtowni lub dystrybutora.  Dzięki temu wysyłka realizowana jest bardzo szybko, bez zbędnej zwłoki. W zależności od dostępności i wybranej formy płatności trwa to od 24h do 15 dni roboczych. Średni czas realizacji zamówień wynosi 1-7 dni roboczych. 

 

Za zakupiony towar mogą Państwo zapłacić przelewem zwykłym, korzystając z szybkiej płatności PayU oraz wybierając opcję za pobraniem. 

NR KONTA mBank:

17 1140 2004 0000 3402 7754 4700

Jeśli klient zamówi kilka produktów z 2 magazynów, wówczas po dokonaniu przelewu otrzyma 2 przesyłki. Jedną z jednego magazynu, a drugą z innego magazynu. Także proszę się nie martwić :-) Towar dotrze do Państwa :-)

Towar mogą Państwo zwrócić do 14 dni (dotyczy zakupu przez konsumenta- nie dotyczy to osoby/firmy kupującej produkt na fakturę VAT). W tym celu prosimy załączyć oryginał faktury lub paragonu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży- dostępne w regulaminie. Ważne, aby zwracana rzecz była nieużywana i najlepiej w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu.

Sklep bhp z odzieżą roboczą Warszawa - Optimum BHP czyli hurtownia w stolicy

Nasz sklep bhp planuje otwarcie sklepu bhp w Wrszawie dla klientów, którzy chcieliby odwiedzić nasz sklep bhp a nie po drodze im do Tychów. Na ten moment posiadamy adres w Warszawie na ul. Świeradowskiej 47 jednak adres ten nie jest przeznaczony do kontaktu z klientem. Aktualnie rowzijamy naszą sprzedaż internetową i realizaujemy dostawy na terenie całego kraju i Europy. Nasz sklep i hurtownia BHP w Warszawie zapewne powstanie jednak na ten moment zapraszamy wsyztskich do zakupów on-line i odwiedzenia naszego skelpu w Tychach.