• Kategorie
 • Szukaj
 • Buty robocze S1P - obuwie robocze i ochronne podnosek wkładka - sklep internetowy OptimumBHP

Buty robocze S1P - obuwie robocze bhp do pracy z podnoskiem ochronnym i wkładką antyprzebiciową

Zgodnie z obowiązującym kodeksem pracy pracodawca jest zobowiązany zaopatrzyć pracownika w środki ochrony indywidualnej zabezpieczającej przed działaniem niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia czynników. Jednym z podstawowych zabezpieczeń pracownika przed urazami są buty robocze. Zgodnie z obowiązującymi przepisami buty bhp nie posiadające cech ochrony nazywane są obuwiem zawodowym i oferują podstawową ochronę natomiast w sytuacjach, gdy na stanowisku pracy występują zagrożenia wymagane są buty robocze z zabezpieczeniem zgodnie z obowiązującymi normami. Odpowiednio dobrane obuwie robocze wpływa na komfort podczas pracy, obuwie bhp dopasowujemy do pory roku, panujących warunków na stanowisku pracy, a także do indywidualnych preferencji natomiast najważniejszym aspektem jest dobór obuwia roboczego pod względem istniejących zagrożeń. Obuwie ochronne ma za zadanie ochronę stopy pracownika przed urazami, uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi lub przed działaniem ciepła, zimna i wilgoci. Niektóre modele butów roboczych posiadają ochronę wielopoziomową chroniącą najczęściej przed kilkoma zagrożeniami na raz. Producenci są zobowiązani do oznaczenia obuwia roboczego zgodnie z obowiązującymi normami co znacznie ułatwia zakup butów bhp.

Buty robocze S1P - czym charakteryzuje się to obuwie robocze?

Norma określająca buty robocze S1P oznacza, że buty robocze posiadają ochronę palców w postaci podnoska, a także wkładkę antyprzebiciową, której zadaniem jest ochrona stopy w sytuacji nadepnięcia na ostry przedmiot. Buty robocze S1P są wymagane na wielu stanowiskach pracy, zagrożenie dotyczy budowlańców, operatorów wózków widłowych, osób zajmujących się transportem, a nawet sprzedawców. Buty bhp S1P w znacznej mierze dominują wśród ofert producentów. Sklep Optimum BHP, który prowadzimy w sposób intuicyjny pozwala na odszukanie butów roboczych z wymaganą normą, co znacznie ułatwia zakupy. Modele są urozmaicone, a producenci prześcigają się propozycjach urozmaicając ofertę nie tylko pod względem technologicznym ale także estetycznym, oferując nowoczesne wzornictwo. Dobrze dobrane obuwie robocze S1P daje gwarancję wysokiej wydajności pracownika, który często spędza w nim kilkanaście godzin dziennie.

Cena nie powinna być głównym wyznacznikiem wyboru obuwia roboczego ani odzieży roboczej. Stopień ochrony stopy zależy także od użytych do produkcji materiałów oraz samej konstrukcji obuwia bhp. Oprócz podnoska i wkładki buty robocze S1P posiadają dodatkowe właściwości takie jak ochrona śródstopia, ochrona kostki przed skręceniem, wodoodporność czy ochronę ESD przed wyładowaniami elektrostatycznymi. 


Obuwie ochronne S1P posiada:

 • podnosek chroniący palce stopy przed uderzeniem z energią 200J, podnosek może być  np. stalowy, kompozytowy, aluminiowy 
 • podeszwę o właściwościach antyelektrostatycznych i antypoślizgowych
 • absorpcję energii w części piętowej 
 • podeszwę z wkładką antyprzebiciową, która chroni stopę przed skutkiem nadepnięcia na ostre przedmioty
 • obuwie jest antystatyczne
 • podeszwa obuwia jest odporna na oleje
 • podeszwa pochłania energię pod piętą

To, co charakteryzuje buty robocze S1P to większa przewiewność, gdyż zwykle wykonane są ze skór welurowych lub nubukowych. Dzięki temu doskonale sprawdzą się także w zamkniętych pomieszczeniach jak magazyny czy hale produkcyjne oraz w okresie letnim.

Buty robocze S1P - obuwie robocze z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową w ofercie naszego sklepu bhp

Jednym z najpopularniejszych modeli obuwia roboczegobuty robocze S1P. Zapewniają one wysoki poziom ochrony ze względu na obecność podnoska ochronnego, który chroni przed ranami palców spowodowanych przez spadające przedmioty do 200J oraz zapobiega urazom palców na skutek nacisku na poziomie min. 15kN. Dodatkowo, obuwie robocze tej kategorii posiada wkładkę antyprzebiciową, która chroni stopę w razie nadepnięcia na ostre przedmioty. W zależności od rodzaju naszej pracy oraz od warunków w jakich jest ona wykonywana jako buty robocze tej kategorii dostępne są sandały robocze, półbuty robocze oraz trzewiki robocze kategorii S1P jak również buty robocze ocieplane idealne do pracy w okresie jesienno-zimowym. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP posiadamy bardzo szeroki wybór tego typu butów roboczych S1P. Znajdziemy tutaj zarówno sportowe modele jak i eleganckie fasony w stonowanej kolorystyce. Damskie i męskie buty robocze S1P wykorzystywane są często w pracach remontowo-budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest obecność wkładki antyprzebiciowej. Szeroki przedział cenowy, duża gama rozmiarów oraz różnorodność kolorów pozwoli na dobranie odpowiedniego obuwia ochronnego do indywidualnych potrzeb pracownika. Zarówno podnosek jak i wkładka wykonane mogą być z różnych tworzyw a powyższe buty robocze dostępne są w kilku fasonach.

Sandały robocze S1P - buty robocze na lato i magazyn polecane przez sklep Optimum BHP

Jednym z podstawowych modeli butów roboczych w naszym sklepie bhpsandały robocze S1P czyli lekkie i przewiewne buty robocze odpowiednie do pracy na świeżym powietrzu w upalne dni lub w zamkniętych pomieszczeniach. Powinny one posiadać otwory wentylacyjne, które zapobiegają przegrzaniu się stopy. Buty robocze S1P typu sandały robocze dostępne są w różnych kolorach, zazwyczaj zapinane na rzepy. Największa popularnością cieszą się buty robocze S1P Solid Gear czyli wysokiej jakości obuwie robocze w modnym i sportowym stylu wykonane całkowicie bez metalowych elementów. Buty robocze ESD  lekkie i oddychające, zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Damskie i męskie sandały robocze S1P Solid Gear to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Również polecamy modele butów roboczych Uvex. Producent i nasz sklep bhp posiada sandały robocze S1P wykonane z najwyższej jakości materiałów. Czarne obuwie bhp z kolorowymi wstawkami zapinane są na wygodne rzepy, dostępne również z właściwościami ESD. Buty robocze S1P Uvex w wybranych modelach posiadają udogodnienia takie jak ochrona przed skręceniem kostki w postaci stabilizującego napiętka czy wkładka antystatyczna odprowadzająca wilgoć. Na uwagę zasługują również buty robocze S1P marki Cerva. Sandały robocze wykonane z wysokiej jakości skóry posiadają niemetalowy podnosek ochronny oraz kevlarową wkładkę antyprzebiciową. Dla klientów, którzy szukają nieco tańszego rozwiązania polecamy sandały robocze S1P takich marek jak Reis, CXS Canis, Polstar, Lemaitre, PPO Strzelce Opolskie czy Industrial Starter ISSA. Wszystkie modele dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów oraz bardzo atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie te buty robocze S1P są bardzo popularne i doskonale sprawdzają się nie tylko w okresie letnim ale i rzez cały rok.

Niskie buty robocze S1P - półbuty robocze i ochronne poleca sklep Optimum BHP

Półbuty robocze S1P dostępne są w naszym sklepie bhp w bardzo szerokiej ofercie. Wiązane na sznurowadła buty robocze wykonane są z różnego rodzaju materiałów tekstylnych lub skór naturalnych, dostępne w wersji sportowej oraz biznesowej. Wszystkie modele butów roboczych S1P zapewniają komfort użytkowania oraz odpowiedni poziom ochrony w postaci podnoska i wkładki antyprzebiciowej. Marka Portwest w swojej ofercie posiada dużo ciekawych modeli półbutów roboczych S1P. Popularne są czarne buty robocze w eleganckim stylu wykonane z ze skóry licowej ze stalowym podnoskiem ochronnym i wkładką antyprzebiciową, najczęściej wybierane przez kadrę kierowniczą. Prócz tego znajdziemy również sportowe modele wykonane z oddychającej siateczki, które świetnie sprawdzą się podczas pracy wykonywanej na świeżym powietrzu. Damskie i męskie półbuty robocze S1P marki Portwest są chętnie wybierane przez naszych klientów. Dużą popularnością cieszą się równie buty robocze z podnoskiem ochronnym i oraz te z wkładką antyprzebiciową marki Solid Gear o sportowym kroju. Większość modeli obuwia roboczego S1P tego producenta zapewnia ochronę ESD. Dodatkowo, wybrane półbuty robocze S1P marki Solid Gear posiadają elementy odblaskowe, które zapewniają dobrą widoczność użytkownika, innowacyjny system zapinania BOA czy też technologię zapewniającą najwyższy poziom oddychalności. Jeżeli chodzi o wysoką jakość produktu, to otrzymamy ją również w ofercie butów roboczych S1P takich marek jak Cerva, VM Footwear, Delta Plus, Uvex i Cofra. Idealne obuwie robocze do pracy w trudnych warunkach dostępne jest w modnych kolorach i fasonach. Klientom, dla których cena butów roboczych ma znaczenie polecamy tańsze modele półbutów roboczych od równie znanych producentów jakimi są CXS Canis, Reis, Ardon, Industrial Starter ISSA, Polstar, Urgent, Procera, Stalco czy PPO Strzelce Opolskie. Szeroki wybór rozmiarów, przyciągające uwagę fasony oraz atrakcyjne ceny wpływają na popularność półbutów roboczych S1P tych producentów. 

Buty robocze S1P wysokie - poznaj trzewiki robocze budowlane z podnoskiem i wkładką w internetowym sklepie bhp

W naszym sklepie bhp posiadamy również szeroki wybór trzewików roboczych kategorii S1P. Buty robocze sięgające za kostkę lub do połowy łydki, wiązane na sznurowadła lub wkładane, dostępne są w ciekawej kolorystyce. Marka Portwest w swojej ofercie posiada klasyczne modele wiązanych trzewików roboczych S1P lub obuwia bhp typu kalosze dostępne również w wersji ocieplanej. Buty robocze tego producenta wykonane zostały z różnego rodzaju skór. Popularne są trzewiki robocze S1P marki Uvex o właściwościach ESD czyli lekkie obuwie ochronne ze stalowym podnoskiem oraz niemetalową wkładką antyprzebiciową. Tanią propozycją butów roboczych S1P buty robocze marki Delta Plus, Reis, CXS Canis, Ardon, ISSA, Urgent, Procera, PPO Strzelce Opolskie, Lemaitre. Obuwie bhp dostępne jest w modnych i stylowych wzorach i kolorach, chętnie wybierane są przez pracowników budowlanych lub hal produkcyjnych. Na uwagę zasługują również trzewiki ochronne S1P marki Result i VM Footwear. Obuwie robocze sięgające za kostkę, wiązane na sznurowadła, jest niezwykle wytrzymałe oraz pozwala stopie oddychać. 

Rodzaje butów roboczych - poznaj podstawowe obuwie robocze S1P w naszym sklepie bhp 

Obuwie robocze dzieli się także ze względu na konstrukcję. Wyróżniamy sandały bhp, półbuty robocze oraz trzewiki robocze. Buty robocze S1P występują w każdym z typów obuwia bhp. Przykładem sandałów roboczych oferujących ochronę S1P bardzo popularnym wśród naszych klientów jest model G3305 Ardon. Sandały robocze posiadają także właściwości antypoślizgowe SRA, a także wygodne zapięcie na rzep. W ekonomicznej cenie oferujemy model BRYES-S-S1P natomiast dla osób preferujących wiązane sandały robocze polecamy model G3247, który jest pozbawiony elementów metalowych, a zabezpieczenie stanowi kevlarowy podnosek i kevlarowa wkładka antyprzebiciowa. Lekkość i przewiewne materiały gwarantują wygodę i komfort użytkownika. Gdy sytuacja wymaga aby but bhp był bardziej zabudowany wybór pada na półbuty robocze. Wybór półbutów roboczych S1P jest ogromny i nieograniczony. Przykładem, że półbut ochronny może wyglądać jak obuwie codzienne jest model FT15 S1P producenta Portwest. Półbuty robocze o sportowym designie, niezwykle wygodne, oferujące dodatkowo pochłaniacz pod piętą, odporność na oleje oraz właściwości antystatyczne to hit. Wśród butów roboczych S1P znajdziemy zarówno buty robocze spawalnicze, buty robocze budowlane jak również trzewiki robocze ocieplane przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Przykładem trzewików bhp jest model FW63 S1P PORTWEST występujący w bardzo szerokiej rozmiarówce, dzięki czemu można je dobrać także dla damskiej kadry pracowniczej. Buty robocze Portwest to bardzo popularna oferta, która zawiera szeroki zakres obuwia z podnoskiem i wkładką. Polecamy także buty robocze S1P Ardon oraz buty robocze S1P CXS Canis. z tańszych modeli z pewnością warto polecić buty robocze S1P Urgent i Reis. Obie marki oferują zarówno buty budowlane jak i wysokie buty robocze oraz buty bhp przed kostkę czyli półbuty robocze i sandały bhp. Polecamy także obuwie robocze ocieplane S1P.

Obuwie robocze S1P - poznaj wszystkie cechy butów bhp!

Wiele osób poszukujących butów do pracy nie ma wiedzy na temat kategorii ochrony, które są podawane przy każdym produkcie. Osoby zajmujące się zaopatrzeniem na zakładach pracy, właściciele firm budowlanych czy inne osoby z branży znają te oznaczenia. Warto jest przybliżyć sobie tą wiedzę by mieć pewność, że wybrane obuwie spełni nasz oczekiwania. W ofercie naszego sklepu bhp oferta butów roboczych S1P jest szeroka i zróżnicowana. Dla klientów szukających ekonomicznych rozwiązań znajdziemy tanie buty robocze tej kategorii, a dla klientów szukających obuwia klasy Premium także najdą się modele, które zachwycą najbardziej wymagających klientów.

Trzewiki robocze S1P - optymalna ochrona butów roboczych budowlanych

Wielu naszych klientów szuka obuwia do pracy bez zwracania uwagi na ich parametry ochronne. Nasz zespół stawia sobie za cel, aby pomóc w doborze środków ochrony indywidualnej i wspomóc wybór produktów, które zapewnią bezpieczne warunki pracy. Tym samym do pracy na budowie nie polecamy trzewików roboczych S1 czy trzewików roboczych SB a stawiamy raczej na buty robocze S1P lub buty robocze S3. Owszem, ochrona palców jest wskazana jednak jest to za mało. Na budowie mamy ryzyko nadepnięcia na ostre przedmioty jak gwoździe, szkło  czy pręty. Wkładka antyprzebiciowa jest zatem konieczna, aby uchronić stopę przed nieprzyjemnymi skutkami takiego wypadku. Obuwie robocze S1P jest zatem optymalną ochroną, która dotyczy butów roboczych budowlanych. Idealnym rozwiązaniem jest zakup trzewików bhp S3, które są dodatkowo wodoodporne. Skupiając się na butach z podnoskiem i wkładką wybór mamy niezwykle szeroki. Z tanich modeli polecamy trzewiki robocze Reis, trzewiki robocze Urgent, trzewiki robocze Ardon czy trzewiki robocze CXS Canis. Warto także postawić na buty robocze S1P lepszej jakości jak trzewiki robocze Portwest czy świetnej jakości trzewiki robocze VM Footwear. Warto zatem przeanalizować ofertę naszej hurtowni bhp by dokonać najlepszego wyboru wybierając buty robocze S1P.

Półbuty robocze S1P - uniwersalne buty robocze

Oferta półbutów roboczych zawierających podnosek i wkładkę antyprzebiciową jest bardzo szeroka. Niskie obuwie robocze S1P jest dostępne w wersji damskiej oraz męskiej. W zależności od naszych preferencji można wybrać buty robocze skórzane czy też ze skóry zamszowej welurowej. Niektóre modele mają dodatkową perforację, która pozwala stopie lepiej oddychać. Osoby szukające tanich butów roboczych S1P z pewnością znajdą odpowiedni model w naszym sklepie bhp. Oferujemy w nim m.in. półbuty robocze Reis jak model YES, półbuty robocze Urgent, półbuty robocze Ardon czy półbuty robocze CXS Canis. Oferta butów roboczych Portwest jest także godna polecenia. Marka słynie z wysokiej jakości produktów w dobrych cenach. Podobnie buty robocze Industrial Starter ISSA polecamy z czystym sumieniem. Dla klientów bardziej wymagających także znajdziemy odpowiednie modele z oferty marki Uvex czy VM Footwear i inne. Wiele modeli ma klasyczne fasony, znajdziemy też bardzo sportowe i niezwykle modne propozycje. Oferta naszej hurtowni bhp posiada lekkie buty robocze S1P na kompozycie. Buty robocze S1P są kupowane do pracy na halach produkcyjnych, do warsztatów samochodowych oraz do pracy na dworze. Półbuty robocze tej kategorii ochrony dla wymagających klientów polecamy marki Solid Gear. To najwyższa jakość obuwia roboczego dostępnego na rynku. Tańsze, jednak wciąż wysokiej jakości półbuty robocze Uvex to komfort, jakość i niezawodność. Z tańszych modeli polecamy Lumo niezwykle lekkie, tekstylne, a więc i oddychające. Polecamy też półbuty bhp ISSA czyli włoskie buty robocze.

Sandały robocze S1P - obuwie robocze na lato i hale produkcyjne

Sandały robocze wyposażone we wkładkę antyprzebiciową i podnosek to świetna ochrona. Te buty robocze S1P polecamy do stosowania na dworze oraz w zamkniętych pomieszczeniach jak hale produkcyjne, warsztaty samochodowe, magazyny, sklepy. Sandały bhp są perforowane, mają spore wycięcia pozwalające skórze stopy lepiej oddychać, zapobiegając tym samym nadmiernej potliwości. Wygoda i komfort użytkowania obuwia ochronnego jest niezwykle istotna, dlatego polecamy sandały robocze marek jak Portwest, CXS Canis, VM Footwear, Ardon a także Uvex. Oferta sandałów roboczych Uvex jest bardzo szeroka. Gorąco polecamy buty robocze S1P typu sandały ochronne w naszym sklepie online!

 

Buty robocze S1P - popularne półbuty robocze w sklepie bhp

Buty robocze z podnoskiem i wkładką czyli obuwie ochronne S1P zapewniają wysoką ochronę stopy w wielu środowiskach pracy dlatego są to bardzo popularne modele w naszym sklepie bhp. Półbuty robocze S1P posiadają podnosek, który chroni palce przed zmiażdżeniem i urazami, a także mają wkładkę antyprzebiciową w podeszwie, która zapewnia ochronę stopy przed przekłuciem lub innym skaleczeniem powstałym wskutek nadepnięcia na ostry przedmiot. Niskie buty robocze S1P to szeroka oferta na buty robocze męskie i buty robocze damskie. W naszym sklepie bhp posiadamy bardzo szeroki wybór butów roboczych z kategorii S1P, oto kilka najchętniej wybieranych modeli przez naszych klientów:

 • Półbuty robocze LUMO S1P Avacore - lekkie i oddychające półbuty robocze wyprodukowane zostały z wysokiej jakości przewiewnego materiału FLYKNIT. Buty robocze Lumo S1P posiadają kompozytowy podnosek ochronny, wkładkę antyprzebiciową oraz antypoślizgową podeszwę. Wymienna i anatomiczna wkładka wewnętrzna to kolejny atut tego modelu obuwia roboczego. Idealne buty robocze zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, świetnie sprawdzą się na halach produkcyjnych, magazynach, w spedycji i logistyce. Buty robocze S1P dostępne są  w naszym sklepie bhp w kolorze czarnym, czerwonym i niebieskim w rozmiarach 37-47. Polecamy je także jako buty robocze letnie.
 • Półbuty robocze Rock Slate S1P CXS Canis - solidne i dobrze wykonane buty robocze CXS Canis zostały pokryte skórą zamszową, a język i kołnierz materiałem tekstylnym. Wewnątrz znajduje się specjalna wyściółka, która świetnie chłonie pot, wilgoć i zapewnia przewiewność dla stóp. Półbuty robocze CXS Rock Slate posiadają plastikowy podnosek ochronny, kevlarową wkładkę antyprzebiciową oraz antypoślizgową podeszwę odporną na oleje i benzynę, która jest także odporna na ciepło bezpośrednie, aż do 300oC. Antystatyczne buty robocze S1P nasz sklep bhp poleca jako obuwie robocze męskie i damskie.
 • Półbuty robocze S1P Steelite Lusum FW34 Portwest - wygodne, sportowo wyglądające buty robocze Portwest wykonane zostały z prawdziwej, dobrej jakości skóry, która pozwala skórze oddychać. Półbuty robocze FW34 Portwest posiadają antypoślizgową i olejoodporną podeszwę o podwójnej gęstości odporną na wysoką temperaturę, obuwie jest antyelektrostatyczne, posiada podnosek ochronny oraz wkładkę antyprzebiciową. Są to czarne buty robocze z modnymi kontrastowymi wstawkami: czerwonymi, pomarańczowymi, niebieskimi lub żółtymi. Buty robocze S1P Portwest świetnie sprawdzą się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a nasz sklep bhp chętnie poleca je do pracy.
 • Półbuty robocze S1P Asti Delta Plus - wysokiej jakości buty robocze Delta Plus wyprodukowane zostały z weluru skórzanego i poliestru typu mesh. Dzięki stonowanej kolorystyce: czarny szaro-niebieski i beżowy, będą idealnie pasować do wielu ubrań roboczych. Tak jak wszystkie buty robocze kategorii S1P, również i te posiadają podnosek ochronny oraz wkładkę antyprzebiciową. Półbuty robocze dostępne są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w rozmiarach 36-48 i są bardzo popularne w naszym sklepie internetowym bhp.
 • Półbuty robocze S1P Trainer Steelite FW02 Portwest - wygodne buty robocze mają nowoczesny design a wykonane zostały z zamszu ze specjalnymi otworami wentylującymi. Półbuty robocze Portwest FW02 to klasyczny model obuwia bhp bardzo popularny w sklepach bhp. Buty robocze S1P posiadają doskonałą perforację, dzięki której stopa się nie poci tak jak w zwykłym obuwiu bhp. Dodatkowo, zastosowano oddychającą wkładkę wewnętrzną zapewniającą komfort pracy w wysokich temperaturach. Półbuty robocze skórzane posiadają stalowy podnosek ochronny, wkładkę antyprzebiciową oraz antypoślizgową podeszwę odporną na oleje. Dostępne są w rozmiarach 36-48.
 • Półbuty robocze S1P Steelite Tove FT15 Portwest - lekkie i wygodne buty robocze  S1P idealne na magazyn wykonane zostały z oddychającej siatki, przez co noga ma większą przewiewność podczas ruchu. Półbuty robocze Portwest FT15 Portwest posiadają stalowy podnosek ochronny, wkładkę antyprzebiciową, pochłaniacz energii pod piętą, zamkniętą cholewkę, odporność na oleje oraz właściwości antystatyczne. Jest to damskie i męskie obuwie robocze, zapewniające wysoki komfort użytkowania o ciekawym sportowym wyglądzie. Buty robocze Tove nasz sklep bhp poleca jako buty robocze letnie czy na magazyn i dla kierowców, a dostępne są w naszej hurtowni bhp w rozmiarach 36-48 czyli używane mogą być jako buty robocze  S1P damskie i męskie.
 • Półbuty robocze S1P SRC Como Delta Plus - damskie i męskie buty robocze Delta Plus wykonane zostały z weluru skórzanego i poliestru siateczkowego typu mesh. Posiadają stalową wkładkę antyprzebiciową oraz stalowy podnosek ochronny. Wtryskiwana podeszwa z poliuretanu jednej gęstości o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych. Półbuty robocze Como S1P dostępne są w kolorze grafitowym, brązowym oraz szarym w rozmiarach 35-46. Polecamy je zdecydowanie jako buty robocze  S1P damskie i męskie, które sprawdza się w pracy na magazynie a także jako buty robocze letnie.

Buty robocze S1P - obuwie robocze z podnoskiem i wkładką do pracy w sklepie bhp

Tak samo jak w życiu prywatny, również i w pracy jednym z nieodłącznych elementów naszego stroju bhp jest obuwie robocze. O ile do użytku codziennego najważniejsze jest, aby zapewniały komfort użytkowania oraz spełniały nasze wymagania pod względem wizualnym, w obuwiu do pracy sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Najważniejszą funkcję jaką powinno spełniać obuwie robocze jest funkcja ochrona. Tego typu obuwie robocze chroni stopę użytkownika np. przed nadepnięciem na ostry przedmiot lub na kontakt z gorącym podłożem. W zależności od tego jaki charakter ma nasza praca, w jakim środowisku jest wykonywana oraz na jakie zagrożenia nas naraża istnieje kilka norm określających poziom bezpieczeństwa butów roboczych. Popularnym rodzajem butów bhp wśród klientów naszego sklepu i hurtowni Optimum BHP jest obuwie robocze kategorii S1P. Takie buty robocze muszą posiadać podnosek ochronny , zamkniętą cholewkę, właściwości antystatyczne, wkładkę antyprzebiciową oraz odporność na oleje. Produkty od znanych producentów, szeroka gama rozmiarów i kolorów oraz duży przedział cenowy pozwoli na dobranie odpowiedniego obuwia roboczego do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownika. 

Buty robocze S1P Portwest - popularne obuwie do pracy znanego producenta

Marka Portwest oferuje swoim klientom obuwie robocze S1P w postaci sandałów roboczych, półbutów bhp oraz trzewików roboczych. Lekkie i oddychające sandały robocze S1P to idealna propozycja do pracy w upalne dni. Półbuty robocze S1P tego producenta dostępne są w modnym i sportowym stylu, które przypadną do gustu wymagającym klientom, a także w wersji eleganckiego obuwia bhp dla kadry kierowniczej. Specjalnie z myślą o kobiecych wymaganiach Portwest w swojej ofercie posada typowo damskie obuwie robocze S1P. Niektóre modele obuwia roboczego S1P dostępne są w wersji ESD o właściwościach antyelektrostatycznych. Wysoki komfort użytkowania zapewniają buty robocze wykonane z oddychającego materiału, który zapobiega przepoceniu się stopy. Damskie i męskie buty robocze S1P Portwest sprawdzą się w większości środowisk pracy. 

Buty robocze S1P CXS Canis - atrakcyjne cenowo buty robocze typu półbut w sklepie online

Popularne w naszym sklepie bhp są również buty robocze S1P czeskiego producenta CXS CanisSandały robocze, półbuty robocze oraz trzewiki bhp tego producenta dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz ciekawych fasonach. Dużym zainteresowaniem cieszą się buty robocze z odblaskowymi wstawkami, które zwiększają widoczność użytkownika w miejscach, gdzie jest ona ograniczona. Takie obuwie robocze to świetna propozycja dla pracowników służb drogowych oraz porządkowych. Ponadto, w ofercie obuwia roboczego S1P CXS Canis dostępne są również buty bhp w wersji ocieplanej idealne do pracy w okresie zimowym. Dla pracowników przemysłu elektrycznego niezawodne okażą się buty robocze S1P o właściwościach ESD. Dodatkowo, znaleźć możemy modele wykonane całkowicie bez metalowych elementów zwane Metal Free. 

Buty robocze S1P Reis - tanie buty robocze S1P w internetowym sklepie bhp

Tanie buty robocze S1P oferuje nam marka Reis. Wykonane zostały ze skóry lub materiałów tekstylnych, również w wersji oddychającej. Niektóre modele posiadają takie udogodnienia jak system zapięcia BOA czy też wstawki odblaskowe. Buty robocze S1P w większości przypadków wiązane są na sznurowadła, jednak istnieją również w wersji zapinanej na rzep jak np. sandały robocze. Za bezpieczeństwo odpowiada kompozytowy, stalowy lub metalowy podnosek ochronny oraz wkładka antyprzebiciowa. Obuwie robocze S1P Reis sprawdzi się na halach produkcyjnych czy magazynach.

Buty robocze S1P Delta Plus - dobrej jakości buty do pracy w wielu środowiskach

Szeroką ofertę obuwia roboczego S1P posiada marka Delta Plus. W tym przypadku klienci mają możliwość sięgnąć po półbuty robocze oraz trzewiki bhp w dużym przedziale cenowym. Damskie i męskie obuwie robocze dostępne jest w ciekawej kolorystyce i modnych wzorach. Wybrane modele posiadają wymienną wkładkę, właściwości ESD oraz podeszwę SRC. 

Buty robocze S1P Cerva - wygodne i wytrzymałe obuwie bhp S1P

Na uwagę zasługują również wysokiej jakości buty robocze S1P marki CervaPółbuty robocze oraz sandały robocze z podnoskiem ochronnym i wkładką antyprzebiciową od tego producenta posiadają modny design i ciekawą kolorystykę. Wiązane na sznurowadła lub zapinane na rzep, damskie i męskie obuwie robocze zapewnią wysoki komfort użytkowania. Idealne obuwie robocze S1P do prac remontowo-budowlanych i nie tylko!

Buty robocze S1P Ardon - ekonomiczne rozwiązanie na obuwie do pracy w sklepie online

Sandały robocze, półbuty robocze oraz trzewiki bhp S1P w swojej ofercie posiada marka Ardon. Dostępne są również trzewiki ochronne wykonane specjalnie z myślą o pracach spawalniczych, które posiadają stalowy podnosek ochronny oraz wkładkę antyprzebiciową. Oddychające trzewiki robocze oraz lekkie i przewiewne sandały robocze S1P to świetna propozycja dla osób wykonujących swoją pracę na świeżym powietrzu w upalne dni natomiast sięgające za kostkę buty robocze S1P Ardon sprawdzą się w ciężkich pracach budowlanych. 

Buty robocze S1P Solid Gear - obuwie do pracy klasy Premium w sklepie Optimum BHP

Klientom dla których najważniejsza jest wysoka jakość produktu z całą pewnością spodobają się buty robocze S1P marki Solid Gear. Dostępne są w postaci sandałów roboczych lub półbutów bhp, których nowoczesny design oraz niebanalna kolorystyka przyciągnie uwagę najbardziej wymagających klientów. Większość modeli obuwia roboczego S1P posiada właściwości ESD oraz wykonane zostały z oddychającego materiału, który znacznie podnosi komfort użytkowania. Dodatkowo, znajdziemy również buty robocze S1P Solid Gear z odblaskowymi wstawkami lub modnymi nadrukami. Polecamy do pracy w ciężkich warunkach!

Buty robocze S1P Uvex - wysokiej jakości buty ochronne cenionego producenta

Również marka Uvex posiada buty robocze S1P wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Warto tutaj zauważyć, że wszystkie modele sandałów roboczych, półbutów bhp oraz trzewików roboczych S1P tego producenta spełniają wymagania ESD, są antyelektrostatyczne. W ofercie butów roboczych S1P marki Uvex znajdziemy sportowe, biurowe oraz biznesowe modele obuwia do pracy. 

Buty robocze S1P Urgent - tanie popularne buty do pracy w sklepie bhp

Urgent to marka, która oferuje nam jedne z najtańszych na rynku bhp obuwie robocze S1P w postaci półbutów bhp oraz trzewików roboczych. Ich główną cechą rozpoznawczą jest czarna kolorystyka z pomarańczowymi wstawkami, jednak dostępne są również modele w bardziej sportowym stylu.

W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP znajdą Państwo również obuwie robocze S1P od innych popularnych producentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Obuwie robocze Krakówobuwie robocze Warszawaobuwie robocze Poznańobuwie robocze Wrocławobuwie robocze Katowiceobuwie robocze Rzeszówobuwie robocze Gdańskobuwie robocze Gliwiceobuwie robocze Łódźobuwie robocze Szczecinobuwie robocze Częstochowaobuwie robocze Gorzów Wielkopolskiobuwie robocze Kołobrzegobuwie robocze Gdyniaobuwie robocze Świnoujścieobuwie robocze Zielona Góraobuwie robocze Bydgoszczobuwie robocze Toruńobuwie robocze Olsztynobuwie robocze Białystokobuwie robocze Lublinobuwie robocze Bielsko-Białaobuwie robocze Piotrków Trybunalskiobuwie robocze Jaworznoobuwie robocze Jelenia Góraobuwie robocze Kaliszobuwie robocze Kielceobuwie robocze Koszalinobuwie robocze Krosnoobuwie robocze Legnicaobuwie robocze Lublinobuwie robocze Sopotobuwie robocze Wałbrzychobuwie robocze Piłaobuwie robocze Ostrołękaobuwie robocze Olkuszobuwie robocze Opoleobuwie robocze Elblągobuwie robocze Koninobuwie robocze Oświęcimobuwie robocze Piasecznoobuwie robocze Przemyślobuwie robocze Ruda Śląskaobuwie robocze Sosnowiecobuwie robocze Stargard Szczecińskiobuwie robocze Tarnowskie Góryobuwie robocze Tarnówobuwie robocze Włocławekobuwie robocze Zabrzeobuwie robocze Zielona Góraobuwie robocze Ełkobuwie robocze Głogówobuwie robocze Gnieznoobuwie robocze Grudziądzobuwie robocze Inowrocławobuwie robocze Jastrzębie-Zdrójobuwie robocze Łomżaobuwie robocze Mysłowiceobuwie robocze Nowy Sączobuwie robocze Ostrów Wielkopolskiobuwie robocze Słupskobuwie robocze Pabianiceobuwie robocze Suwałkiobuwie robocze Zamość