• Kategorie
  • Szukaj
  • Przędza technologiczna

ZARĘKAWEK OCHRONNY BLUMAX-SLEEVE46 REIS
Produkt niedostępny

Rękawice z przędzy technologicznej zastosowanie

Rękawice robocze z przędzy technologicznej  to rękawice dziane i tkaninowe, które mają szeroki wachlarz zastosowań. Mogą być bowiem stosowane zarówno jako rękawice ochronne dla rąk oraz jako wkłady do rękawic roboczych np. termoodpornych czy z tworzyw lub mogą być stosowane jak normalne rękawice robocze. Jako wkład do innych rękawic pozwalają zapewnić szczególną ochronę przed zimnem i uszkodzeniami. Rękawice z przędzy technologicznej wyglądają na delikatne, jednak są bardzo wytrzymałe na rozdarcia, a to za sprawą specjalnej przędzy technologicznej, z której zostały wyprodukowane. Jest to świetny rodzaj rękawic do pracy na zewnątrz np.: dla budowlańców w czasie ciepłych dni, a także w środku, gdy chcemy mieć swobodę ruchów i precyzję wykonywanych zadań, ale jednocześnie przyda nam się ochrona rąk. W naszej hurtowni bhp w tym dziale znajdziemy też ochraniacze przedramienia z przędzy technologicznej. Pozwolą one ochronić skórę i odzież roboczą przed zniszczeniami w czasie pracy, powinny być więc stosowane zarówno przez praktykantów, stażystów oraz doświadczonych pracowników.

 

Rękawice z przędzy technologicznej - jakie rękawiczki ochronne wybrać?

 

Nasz sklep internetowy bhp dysponuje rękawicami z przędzy technologicznej takich producentów jak Portwest, Reis, JS, Friedrich Munch oraz ochraniaczami przedramienia, czyli zarękawkami ochronnymi marki Uvex. W ofercie naszej hurtowni bhp mają Państwo do wyboru m.in. rękawice thermal, które mogą również posłużyć jak wkład do rękawic zapewniające ciepło podczas chłodów i mrozów w okresie zimowym lub przy pracy w chłodniach. Rękawice robocze wykonane z poliestru są manualne i bardzo wygodne i tu model A115 marki Portwest. Oferujemy również rękawice ochronne wykonane z doskonałej jakości materiałów : Brinix® A8C, poliester oraz stali nierdzewnej lub wykonane są z wysokiej jakościowo mieszanki poliestru, poliamidu i włókna szklanego, dostępne są również te wykonane zostały z doskonałej jakości włókna Kevlar, lub z połączenia akrylu i wełny oraz modele wykonane z przędzy HDPE i włókna szklanego lub z przędzy para-aramidowej. W ofercie również rękawice ochronne nakrapiane, które po stronie chwytnej zostały nakrapiane PCV i tu model przedstawiamy model RJ-AKWEV marki JS Juliusz Szewczyk. Dostępne modele w różnych kolorach m.in. bezszwowe, dłuższe i krótsze, oraz wykonane z frotte. Wszystkie rękawice, które sprzedajemy, są zgodne z europejskimi normami jakości, a dodatkowym atutem, który wyróżnia nasze produkty, jest bardzo atrakcyjna cena, zależna od konkretnego modelu. Do naszej hurtowni zapraszamy przedsiębiorców i klientów indywidualnych. W naszej ofercie również m.in. rękawice spawalnicze, rękawice monterskie, budowlane i wiele innych.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nie tylko rękawic, ale i pełną ofertą odzieży roboczej, obuwia ochronnego oraz innych akcesoriów w naszym sklepie Optimum BHPRękawice robocze wysyłamy do miast jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Toruń, Katowice, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Tomaszów Mazowiecki, Konin, Szczecin, Kołobrzeg, Gdynia, Sopot  i wiele, wiele więcej.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa