• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza CXS Canis NAOS ze stertchem - spodnie robocze Naos i bluza stetch - sklep Optimum BHP

Elastyczna odzież robocza CXS Canis NAOS ze stretchem - modne i wygodne ubranie robocze CXS Naos 

Wśród wymagających klientów ceniących sobie wysoką jakość produktów dużym zainteresowaniem cieszy się odzież robocza CXS Canis Naos jaką w swojej ofercie posiada nasz sklep Optimum BHP. Jej cechą charakterystyczną jest modny i sportowy design, który przypadnie do gustu wszystkim Panom. Z tego względu odzież bhp Naos Canis jest chętnie wykorzystywana nie tylko do pracy ale również do użytku codziennego co znacznie zwiększa jej zakres zastosowania oraz przekłada się na popularność jaką zyskały. Męska odzież bhp CXS Naos dostępna jest w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych dzięki czemu z łatwością dopasujemy ją do pozostałych elementów stroju ochronnego pracownika tak aby tworzyły ze sobą spójną całość jak również do naszych indywidualnych upodobań. Duża rozmiarówka pozwoli nam wybrać ubrania robocze Naos Canis odpowiednie do naszych potrzeb w taki sposób aby nie powodowały żadnego dyskomfortu co mogłoby negatywnie wpłynąć na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. W ofercie na tego typu odzież bhp możemy zaopatrzyć się w spodnie robocze do pasa - z długimi nogawkami oraz w bluzę roboczą. Warto również dodać, że męskie ubrania do pracy Canis Naos posiadają odblaskowe wstawki, które zwiększają widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku co również zwiększa ich zakres zastosowania. 

Spodnie robocze CXS Naos i bluza robocza ze stretchem  - poznaj odzież roboczą Naos CXS Canis

Niezwykle elastyczna odzież ochronna Naos CXS to świetna propozycja dla pracowników wykonujących bardzo wymagające prace w których ważna jest ruchliwość oraz zwinność, ponieważ zapewnia nam ona maksymalną swobodę ruchów ze względu na zastosowanie konstrukcji 4-way stretch, która pozwala materiałowi rozciągać się w 4 kierunkach. Warto również dodać że ubrania do pracy CXS Canis Naos posiadają w składzie materiału dużą zawartość nylonu, która odpowiada za ich zdolność do szybkiego wysychania. W miejscach najbardziej narażonych na zniszczenia zastosowano dodatkowe wstawki materiałem CORDURA, która podnosi wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia dzięki czemu odzież bhp NAOS jest w stanie posłużyć nam przez długi okres czasu co oznacza, że jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Kolejnym atutem jakim może pochwalić się odzież robocza CXS Canis Naos oferowana przez nasz sklep bhp jest funkcjonalność na co wpływ ma duża ilość praktycznych kieszeni do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów do pracy jak i rzeczy osobistych. Bluza robocza CXS Naos dla wymagających Panów posiada rękawy z mankietami, które dają nam możliwość regulacji dla lepszego dopasowania do naszych potrzeb. Oddychająca podszewka siatkowa zapobiega nadmiernej potliwości organizmu co znacznie podnosi komfort użytkowania podobnie jak zastosowanie wentylacji w tylnej partii jak i w częściach bocznych pod rękawami. Bluza bhp Canis Naos zapinana jest na suwak oraz posiada wysoką stójkę, która dodatkowo zapewnia ochronę przed podmuchami wiatru. Jeżeli chodzi o spodnie robocze do pasa NAOS CXS, również posiadają one system wentylacji na zamek w części udowej co pozwala na wykorzystywanie ich również podczas pracy w wysokich temperaturach. Elastyczny pas, świetnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika natomiast szlufki pozwolą na zastosowanie paska. Warto również dodać, że spodnie ochronne CXS Canis Naos posiadają kieszenie na nakolanniki, które z całą pewnością przydadzą się wszystkim pracownikom wykonującym swoje obowiązki prze wiele godzin w pozycji klęczącej. 

Wybierz swój kolor spodni roboczych CXS Naos i bluzy. Seria odzieży roboczej CXS Naos producenta Canis to hit 

Jak widać istnieje wiele ważnych powodów dla których odzież robocza Naos CXS Canis cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Szeroki zakres zastosowania, wysoki komfort użytkowania, długi okres żywotności oraz modny design to główne powody dla których wymagający klienci chętnie sięgają po tego typu produkty czeskiego producenta CXS Canis. Nasz sklep Optimum BHP zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą do ubrania ochronne CXS Canis Naos, które spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Z całą pewnością przydadzą się one monterom, mechanikom, magazynierom, pracowniom hal produkcyjnych, remontowo-budowlanym, transportu oraz pracownikom przeładunkowym.